Oldal: 150 / 377 ElsőElső ... 50100140148149150151152160200250 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.491 - 1.500 (3767) összesen
Like Tree899Likes

Téma: Filmek - Mit érdemes megnézni?

  1. #1491
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy jó kis norvég film:
    King of Devil's Island (2010) - IMDb

    Nálam 8/10 körüli.
    Miattad töltöttem le, nem rossz.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  2. #1492
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Project X

    tegnap megnéztem, kamerarángatástól a falra másztam, pedig a kemény zsarukba tetszett, de itt már nagyon sok volt nekem. Lehet a fiatal korosztálynak nagyon bejön.

    Nekem nagyon jó indulattal. 4/10

  3. #1493
    Tag zsugabubus23 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 16.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Jó régi, de, hogy ezt eddig miért nem láttam: The Hurricane Trailer - YouTube
    Krono likes this.

  4. #1494
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet zsugabubus23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó régi, de, hogy ezt eddig miért nem láttam: The Hurricane Trailer - YouTube
    ez a film sztem 10/10,zenék,színészi játék,hogy megtörtént eset...

    Ördögsziget is jó volt,bár skandi filmek közül nálam még mindig ez a best:

    Könyörtelenek - PORT.hu
    Erik 16 éves, édesanyjával és nevelőapjával él Stockholmban. Első látásra átlagos középosztálybeli család az övék, de anyja - egy halk szavú, finom nő - egy brutális, szadista férfihoz ment hozzá, aki a legcsekélyebb csínyért is (legyen a vád valós, vagy koncepciós) is rendszeresen elveri Eriket. A sok zaklatás miatt Erik visszahúzódó és megközelíthetetlen, erőszakos és kiengesztelhetetlen. A kegyetlen bánásmód miatt megtanulja, hogy minden fizikai fájdalom legjobb csillapítója a gyűlölet és a képesség, hogy erre a gyűlöletre koncentráljon. Eriket kicsapják a helyi iskolából, a folyamatos verekedések miatt. Anyja eladja maradék örökségét, hogy fia egy évre a Stjarnsberg bentlakásos iskolába költözhessen. Talán ez számára az utolsó esély, hogy visszataláljon a normális életbe. Megígéri anyjának, hogy nem keveredik több bajba, és nem fogják kicsapni. Stjarnsberg egy patinás, évszázados falakkal és játékpályákkal körbevett intézmény, jó tanárok, kitűnő sportolási lehetőségek. Erik nagy várakozással néz itteni sorsa elé. Reméli, hogy tisztalappal kezdhet mindent, elfelejtheti a gyűlöletet és mostohaapját, hogy ez lesz az a hely, ahol nem kell magának igazságot vagy tiszteletet verekedéssel kiharcolnia. Ám várakozásaiban csalódnia kell.
    Krono likes this.

  5. #1495
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Haywire, Hófehérke és a Thor

    Na ezek idegesítően szarok. Pedig nagy reményeim voltak. Haywire-ben a probléma, hogy Gina Carano nem színész, és olyannyira nem az, hogy ez mindenféle hollywoodi szűrő bevetése ellenére is dől a képernyőről. Olyan szereplőgárdát kapott maga köré, mint Ewan McGregor, Banderas, Michael Douglas, de ezek csak mellékszereplők, és egyszerűen az lesz belőle, hogy a főszereplő béna, mindenki más profi. Emellett a történet is teljesen zavaros.

    Hófehérke és a Vadász meg forgatókönyvileg egy rakat szar. A cselekménysor sablon, a kosztümjeik gagyik, minden mondat panel. A kreatív részleget el kellene küldeni a Trónok Harca írógárdájának egy kurzusára. A továbbképzés célja: "Hogyan kell élvezhető, újszerű dialógusokat gyártani".

    Na és akkor a végére berakok egy tűrhetően jót: Iron Sky

    Itt megengedő vagyok, mert komédia, sokkal rosszabbra számítottam, és ahhoz képest csak úgy 30 percet pörgettem bele, ami teljesen jó. A főszereplő "Hold náci kisasszony" egy bűbáj. Olyan feleséget akarok.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  6. #1496
    Tag zsugabubus23 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 16.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    197

  7. #1497
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet zsugabubus23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó régi, de, hogy ezt eddig miért nem láttam: The Hurricane Trailer - YouTube
    Ez óriási történet, és a film is nagyon jó.

  8. #1498
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Az Iron sky szerintem elég vacak...de ha van sör+popcorn elmegy. A főszereplő szőke csaj tényleg jóféle
    A safe house pedig ha nem vár tőle az ember többet, mint egy hangulatos eksönmúvít, akkor kielégítő. Egyszer nézős, de annyi belefér.

    Az avengers viszont egész jó, csak sajnos rossz minőségben láttam:-/
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #1499
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Van egy jelenet benne, amin fél óráig röhögtem. Zajlik a nagy űrcsata, el kellene indulnia a nagy holdbéli csataűrhajónak is, ezért leszól a tudósnak a fővezér, hogy:

    - Mi a helyzet a hajtóművel?
    - Szállni fog az űrhajó, egészen biztosan szállni fog.
    - Ne beszéljen félre, mennyi idő kell még?
    - Háát olyan három hét. Kicsit több, kicsit kevesebb, de ígérem a végén repülni fog.
    - Kap három percet.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  10. #1500
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Ma este Prometheus 3D.
    Kíváncsi vagyok!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •