Oldal: 5 / 10 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (97) összesen
Like Tree50Likes

Téma: Megnyitott a szabályozott spanyol piac

  1. #41
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Idézet Kingers1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kíváncsi vok hogy az összevonásra lesz-e valami mód.
    Ha racionálisan nézed, kinek az érdeke lehet az összevonás?

    Főleg a nyerő játékosoké, valamennyire a termeké és nagyjából semennyire az egyes államoké.

    Tehát, mi a valószínű ez alapján?

  2. #42
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ehhez nem feltétlen kell PA -s cikket írni. Kinézed az országokat amik érdekelnek, és utánajársz. Mindenről van fent info, az albérletáraktól kezdve egy menü áráig, csak hatékony keresés kérdése.

    Arról nem is beszélve, hogy mindenkinek mások az igényei, így az összes költség egyénenként változó, innentől kezdve nem sok értelme van megírni egy ilyen cikket. Van aki szobát akarna bérelni, van aki egy házat akarna venni stbstb.

    Itt már bejönne az is, hogy mi az adott ország pénzneme, külön összehasonlítani, hogy "mennyivel drágább az élet" pl. a fonttal, euróval, dollárral, bármivel.. Iszonyat gyűjtőmunka egy nagyon átfogó cikket írni, és akkor sem biztos, hogy jó lesz.

    Legcélszerűbb, ha ezt mindenki maga keresgeti ki és az alapján dönt. De ha jól emlékszem, egy itteni szerkesztő ezt már megválaszolta korábban éppen Neked, szvsz ilyen cikk nem lesz.
    Igazából a kollégának ezzel csak annyi baja van, hogy így neki kéne 10percet rászánni az életéből és nem rakják a segge alá készen...
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  3. #43
    Fanatikus tag Kreta avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Asszem itt az ideje az fpp-ből rendelni ezt azt aztán törölni az egészet a francba.
    A hülyék vagy fejlődnek és nem hülyék, vagy leválasztják őket. Élőzni kell a haverokkal, jól kiröhögni egymást és dumálni. Nincs ebben már potenciál.
    ameddig a föld kerek
    mindig lesznek coolerek

  4. #44
    Fanatikus tag Kreta avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Igazából ez így senkinek sem jó. Sokan fogják abbahagyni - pont a befizető fishek - így nem lesz senkinek bevétele. Okos politikus gondolkozás.
    ameddig a föld kerek
    mindig lesznek coolerek

  5. #45
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet vinczesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha racionálisan nézed, kinek az érdeke lehet az összevonás?

    Főleg a nyerő játékosoké, valamennyire a termeké és nagyjából semennyire az egyes államoké.

    Tehát, mi a valószínű ez alapján?
    Miért is?
    Valamennyire a termeknek, és semennyire az egyes államoknak?
    A termeknek most minden szabályozott országban külön irodával kell rendelkezniük (asszem valami ilyesmi megkötés is van), plusz költségeik vannak a külön szoftver üzemeltetése miatt stb. Illetve gondolj bele, hogy mennyit játszik az ember egy olyan teremben, ahol 15-20 percenként indul egy asztal (pl kicsit nagyobb nevezési díjú sng), vagy mennyit egy olyan teremben, mint a .com, ahol pl 5 percenként. Szerintem ezzel a vesztő játékosok is így vannak. Van egy kis idejük, játszanának egyet, akkor nem fognak 15-20 percet várni egy asztalra, az is lehet, hogy lemennek kisebb tétre, csak induljon már a játék. De az biztos, hogy a fishek sem fognak annyit játszani ilyen körülmények mellett.
    Számolj ennyivel több rake-et és adót, ami ugye elvileg mindkét fél fő motivációja...

  6. #46
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    A fishek nem fogják ettől még abbahagyni, és a spanyol(olasz,francia) regek is jól járnak, mert gyengébb átlagképepességű játékosállomány ellen játszhatnak. Azok szívják meg, akik ezekből a gyenge játékosbázisokból kiszorulnak, pl mi.

  7. #47
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért is?
    Valamennyire a termeknek, és semennyire az egyes államoknak?
    A termeknek most minden szabályozott országban külön irodával kell rendelkezniük (asszem valami ilyesmi megkötés is van), plusz költségeik vannak a külön szoftver üzemeltetése miatt stb. Illetve gondolj bele, hogy mennyit játszik az ember egy olyan teremben, ahol 15-20 percenként indul egy asztal (pl kicsit nagyobb nevezési díjú sng), vagy mennyit egy olyan teremben, mint a .com, ahol pl 5 percenként. Szerintem ezzel a vesztő játékosok is így vannak. Van egy kis idejük, játszanának egyet, akkor nem fognak 15-20 percet várni egy asztalra, az is lehet, hogy lemennek kisebb tétre, csak induljon már a játék. De az biztos, hogy a fishek sem fognak annyit játszani ilyen körülmények mellett.
    Számolj ennyivel több rake-et és adót, ami ugye elvileg mindkét fél fő motivációja...
    Ez tök igaz, hogy pl. a fishek kifejezetten utálják, ha sokat kell várni egy játékra, amikor este leül 2 - 3 órára pókerezni.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  8. #48
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Csak gondoltam lehet hasznosabb lenne mint egy Tóth Ricsi feat Ramóna típusú post...ha jól belegondolsz szinte bármelyik itteni cikket meg tudod találni a neten.

    Én fish vagyok adózáshoz, meg letelepedés-állampolgárság, ilyesmikhez. Biztos találnék róla infót a neten, de lehet félreérteném, amit olvasok...de obv csak a lustaság beszélhet belőlem. Az adózáson, és a letelepedésen kívüli dolgok tényleg értelmetlenek, mert egyediek, meg hatalmas gyűjtőmunkát igényelnének, de az adózás szempontjából mondjuk 5 legelőnyösebb ország összegyűjtése, annyira nem lehet vészes, aki ért hozzá. És utána már nem olyan vészes megnézni, hogy mi kell a letelepedéshez, állampolgársághoz. Aztán egy gyakorlott cikkírónak nem okozhat nehézséget, hogy könnyen érthető formába öntse imo.
    Korábban már említettem ezt az ötletem, akkor azt írta az Admin, hogy amint lesz elegendő erőforrásuk, akkor összedobják ezt a cikket. Csak azért írtam most is, hogy hátha elfelejtették
    BennyGothiv likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #49
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért is?
    Valamennyire a termeknek, és semennyire az egyes államoknak?
    ...
    Számolj ennyivel több rake-et és adót, ami ugye elvileg mindkét fél fő motivációja...
    Itt most a játékosállományok összevonásáról beszéltem és nem a teljes visszarendeződésről. Utóbbi persze, hogy érdeke lenne a termeknek is, de lássuk be, hogy ez ebben a pillanatban nagyon utópisztikusan hangzik.

    Nézd azt, hogy jelenleg van .fr, .it és .se illetve .com terem! És működnek... Így már legálisak is és még jelen helyzetben is sokat hoznak. Ha nem így lenne, a fenének vállalta volna be pl a Stars meg a BWin, hogy fizet a spanyoloknak visszamenőlegesen is.

    Vitathatatlan, hogy van csökkenés, de jelenleg a kecske is jól lakik és a káposztából is marad valamennyi. Mindenképp az ebből élő játékosok jártak a legrosszabbul, ez is tény.

  10. #50
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet mati1979 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az eleje jogos kérés, de albérlet és élelmiszerárak? Szerinted ki fogja ezt összegyűjteni neked az óriási szerkesztőségen belül?
    Az egyik külföldi weboldalon ki van rengeteg ország jellemzője gyűjtve... időjárás,árak,mindenféle költség,stb.... anno a thaiföldi topicban volt, vagy valami utazásosban, nem emlékszem pontosan.

Oldal: 5 / 10 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •