Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (97) összesen
Like Tree50Likes

Téma: Megnyitott a szabályozott spanyol piac

  1. #81
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Idézet maxzol22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bár megértem hogy egyes országok miért korlátozzák a játékosaikat,de ez azért teljesen a szabad piacgazdaság ellen megy.

    Nem tudom elképzelni hogy egy ennyire pénz centrikus és multik által uralt iparágban mint a póker ,előbb utóbb nem lesz meg az a bizonyos "kiskapu" ami lehetővé tenné egységes póker piac létrejöttét.

    Nem mondom hogy ez feltétlenül a pokerstars égisze alatt válik valóra,lehet hogy egy teljessen új szerepló indítja be a folyamatot.

    Szerintem ami hiányzik az egy egységes az EU által elfogadott adózási forma ,amit pl a termek fizetnek a tagállamoknak.
    Biztos kell 1-2év amíg egy teljesen letisztult minden fél által elfogadott adózási törvényt kapunk de utána szerintem túl sok akadálya már nem lesz ez egységesítésnek.
    Hmmm... Nem akarlak megbántani, de olyan érzésem van, mintha más bolygóról jöttél volna. A szabad piacgazdaságról és az egységes adózásról való elképzelésed alapján nagyon fiatalnak gondollak. Tévedek?

    A folyamatok éppen az ellenkező irányba tartanak, mint amit jövőképként vízionálsz. Tehát még mindig kérdés számomra, hogy miért változna ez a tendencia? A másikat pedig már kifejtettem korábban, hogy ez nem kizárólag az adózásról szól és azt is, hogy kinek az érdeke lenne ez. Ha nagyon akarnák, meg tudnák oldani a külön adózást akár úgy is, hogy össze vannak eresztve a játékosok. Szóval mégcsak egységes adózásra se lenne szükség ehhez. Mert ugyebár EU-n belül sincs és belátható időn belül nem is várható egységes adózás...

    Mégegyszer mondom, nem bántó szándékkal írtam a hozzászólást. GL!

  2. #82
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Közös EU adózás? Lassan felbomlik az EU, nem hogy közös adózás legyen

  3. #83
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet vinczesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmmm... Nem akarlak megbántani, de olyan érzésem van, mintha más bolygóról jöttél volna. A szabad piacgazdaságról és az egységes adózásról való elképzelésed alapján nagyon fiatalnak gondollak. Tévedek?

    A folyamatok éppen az ellenkező irányba tartanak, mint amit jövőképként vízionálsz. Tehát még mindig kérdés számomra, hogy miért változna ez a tendencia? A másikat pedig már kifejtettem korábban, hogy ez nem kizárólag az adózásról szól és azt is, hogy kinek az érdeke lenne ez. Ha nagyon akarnák, meg tudnák oldani a külön adózást akár úgy is, hogy össze vannak eresztve a játékosok. Szóval mégcsak egységes adózásra se lenne szükség ehhez. Mert ugyebár EU-n belül sincs és belátható időn belül nem is várható egységes adózás...

    Mégegyszer mondom, nem bántó szándékkal írtam a hozzászólást. GL!
    Szerintem a Starsnak sem érdeke az, hogy fel legyen darabolva a piac. Sőt inkább úgy mondom, hogy az az érdeke, hogy egy nagy terem legyen. Biztosra veszem, hogy az átlag spanyol játékosnak sem tetszik az, hogy külön terembe kerültek, kevesebb az akció, kevesebb a nyereményalap, nincs Sunday Million, nincsenek rendes versenyek. Emiatt nem fog nőni a piac. A .com teremben csökkennek a garantált nyereményalapok, csökken a nevezők száma, kevesebb az akció. Nem véletlenül csökkentették a garantált nyereményalapokat, ez egyet jelent azzal, hogy kevesebb fee-t szednek be. Ők kényszerpályán mozognak most a sok hülye szabályozás miatt, persze a marketingben jó pofát vágnak hozzá, de nem tudom elképzelni, hogy ez így jobban megéri nekik mint ha egy közös terem lenne. Szerintem is csak idő kérdése, hogy megoldják a problémát. Ha pedig nem sikerül nekik akkor bizony nem fog nőni a PS bevétele.
    maxzol22 likes this.

  4. #84
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    A spanyol regeknek baromi jó ez a szabályozás.

    Ha meg eddig volt 1 verseny 100 ezres díjalappal, most meg van helyette egy 75 ezres a .comon meg egy 25 ezres a .es-sen, akkor a fee ugyanaz. Csak a spanyol oldalon kellemesebb a mezőny.

  5. #85
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A spanyol regeknek baromi jó ez a szabályozás.

    Ha meg eddig volt 1 verseny 100 ezres díjalappal, most meg van helyette egy 75 ezres a .comon meg egy 25 ezres a .es-sen, akkor a fee ugyanaz. Csak a spanyol oldalon kellemesebb a mezőny.
    Azért nem lennék biztos benne, hogy táncolnak örömükben...
    Most indulhatnak majd olyan versenyeken, amiken néhány 100 induló lesz többnyire, sng-n és cg-en pedig töredéke lesz az asztalszám, mint ami eddig volt. Mivel reget említettél, feltételezzük, hogy a jelenlegi mezőnyt verte a ps-en. Így igaz, hogy könnyebb mezőnyben játszik, de nincs annyi asztal, nem lesznek akkora tétek stb. Arról nem is beszélve, ha pl 180-asokat tolt, akkor meg kereshet új játékot...
    Szóval nekik sem biztos, hogy annyira jó ez a szabályozás.
    partycsabi likes this.

  6. #86
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Idézet vinczesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem és a Pokerstars.es kifizet a szokásos netes pénztárcákra is. Nagyjából ugyanaz a lista, mint a .com-nál.

    Nofene! Franciáknál egyértelműen azt írták, hogy befizetésnél ugyan játszanak a szokásos lehetőségek, de kifizetésnél csak bankszámla van, illetve más országokkal kapcsolatban is hasonló dolgokról lehetett olvasni. (Most hirtelen Románia ugrik be a franciák mellett konkrétan ebből a vonulatból.)

    Köszi az infót!

  7. #87
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha meg eddig volt 1 verseny 100 ezres díjalappal, most meg van helyette egy 75 ezres a .comon meg egy 25 ezres a .es-sen, akkor a fee ugyanaz. Csak a spanyol oldalon kellemesebb a mezőny.
    Most még igen. De az a jövő zenéje, hogy a kevesebb játékosszám hogyan fog hatni a jövőbeni játékosszámra. Szerintem a hobbijátékosoknak kifejezetten tetszett az, hogy a világ minden tájáról játszottak játékosok, nagy mezőnyben, nagy díjakért játszhattak. Hamar meg fogják unni, hogy csak spanyolokkal játszhatnak. Csodálkoznék ha meredek emelkedésnek indulna a játékosszám a .es teremben.

  8. #88
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Vika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nofene! Franciáknál egyértelműen azt írták, hogy befizetésnél ugyan játszanak a szokásos lehetőségek, de kifizetésnél csak bankszámla van, illetve más országokkal kapcsolatban is hasonló dolgokról lehetett olvasni. (Most hirtelen Románia ugrik be a franciák mellett konkrétan ebből a vonulatból.)

    Köszi az infót!
    Franciáknál cashoutolni csak bankszámlára lehet.

  9. #89
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Franciáknál cashoutolni csak bankszámlára lehet.
    De a franciáknál játszhat bárki aki EU állampolgár.

  10. #90
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •