Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Nl30 kk

  1. #11
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Be kell pakolni még itt a flopon egy ilyen playa ellen. Fold szerintem itt nem opció csak abban az esetben ha már láttunk tőle ilyen moveot erősebb ranggel mint amire tesszük, de legtöbbször szeintem draw lesz itt nála mert top párral legtöbbször callozni szoktak az ilyen tipusú játékosok.
    Miért kéne dobni attól mert ilyen esetben láttam nála top szettet? Vagy azt feltételezzük hogy itt nem lesz nála nuts, csak nálam gyengébb range raisel? Gondold át

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Az a vicc, hogy nagyon sok fish van, akik tényleg soha nem emelnének ekkorát nutssal.
    roliii and BelaKecske like this.

  3. #13
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Ezt én is beraknám, de azért fel kell készülni hogy nem kib* nagy +EV, inkább kisebb. Ne feledjük, hogy a range draw részei ellen sem 100%-unk van :P Én ritkán tudok elképzelni itt TP lapokat (vki írta), és úgy már nem is olyan csodás az a range.
    csicsi likes this.

  4. #14
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Ha eddig is szerette rézelni a CB-t akkor ez különösen jó alkalom neki.

  5. #15
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    valaki írta h 2pár vagy set szerinte,persze lehet nála itt az is,de jóval többször lesz itt nála gyengébb lap mint a mienk és ez a lényeg,plusz előjelek is arra mutatnak hogy szereti ezt a linet játszani és nyílván nem mindig erős lap van csak nála...

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder csicsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    578

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt én is beraknám, de azért fel kell készülni hogy nem kib* nagy +EV, inkább kisebb. Ne feledjük, hogy a range draw részei ellen sem 100%-unk van :P Én ritkán tudok elképzelni itt TP lapokat (vki írta), és úgy már nem is olyan csodás az a range.

    This, de am a fold sem nagy hiba 4way.
    Gabiru likes this.
    "If you wanna be the best, you gotta take out the best"

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 17.
    Hely
    tata
    Hozzászólások
    292

    Alapbeállítás

    Itt sztm is push!
    Passzív fish ellen dobnám.

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 30.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Én még nem vagyok meggyőzve egyik opcióról sem. Az addig okés, hogy fish és a cbetek 25%-t raiseli, viszont ez kb- annyit jelent, hogy pozícióban akkor raisel, ha van már kész lapja, bármilyen rossz párt is beleértve. Ez kiválóan hangzik ebben a helyzetben, mivel a range nagy része ellen elől vagyunk. Viszont nem hiszem, hogy ilyen gyenge lapokkal allin raiselne, kivéve... ha mondjuk az előző pár handben bukott egy nagyobb kasszát és most szeretné visszanyerni. A fisheknél ezt gyakran látom, hogy agresszívan összeharcolnak egy nagyobb összeget pár tíz hand alatt, aztán ha buknak egy nagyobbat, akkor még agresszívabb fokozatba kapcsolnak 3-4 handig, hogy visszanyerjék. Ha itt most egy ilyen fishről van szó, aki tiltel is akkor simán call és megnézném a 72o-t ami nála van. Ha nem volt ilyen előélete az elmúlt handekben akkor inkább dobnám és várnék egy jobb helyzetet (mondjuk ahol nem akarja rám borítani az asztalt egy fura flopon). Szerintem ez nagyon határeset helyzet és csak alapos körültekintés után lehet megmondani, hogy mennyire +EV a megadás, ha egyáltalán az.

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Határeset helyzeteket fishek ellen érdemes játszani. Nem kell megvárni, míg a szomszéd reg lestackeli egy szettel.

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 30.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Határeset helyzeteket fishek ellen érdemes játszani. Nem kell megvárni, míg a szomszéd reg lestackeli egy szettel.
    Ebben teljesen egyetértek veled, de szerintem ez a konkrét helyzet a határeset rossz oldalán van. Sajnos nem tudom jobban megfogalmazni, hogy miért gondolom így, mint az előző hozzászólásomban. Nekem nagyon gyanús ez a line a fishtől.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •