Oldal: 14 / 15 ElsőElső ... 412131415 UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (142) összesen
Like Tree6Likes

Téma: A PokerStars megvette a Full Tilt Pokert?

  1. #131
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Rohadt jó lenne tudni végre valami konkrétumot, hogy oké nem veszik meg ez van vagy pedig igen.
    Ez az örökös kilátástalanság a legszarabb.
    Nekem személy szerint sok minden függ attól, hogy ez a pénzem meglesz-e vagy nem..
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  2. #132
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Komolyan nem értem mire jó ez? Ha az egész egy kacsa, akkor miért nem lehet kiadni egy olyan nyilatkozatot a ps részéről, hogy nincs semmi ne is reménykedjetek. Aztán akkor legalább már mindenki, úgy tud kalkulálni a lovéjával, hogy ugrott. Ennél a bizonytalanságnál még komolyan az is jobb.
    Külföldi site-okon nem írnak semmit? Hogy még mi van velük? Semmi?
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  3. #133
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 05.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Semmi.Annyit írnak,hogy a PS egy nagy bejelentésre készül a WSOP idején,de azt nem mondták,hogy mikor.Lehet a Main Event-en...

  4. #134
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    Idézet mgyocsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmi.Annyit írnak,hogy a PS egy nagy bejelentésre készül a WSOP idején,de azt nem mondták,hogy mikor.Lehet a Main Event-en...
    csak a tisztánlátás kedvéért: ezt egy olyan srác írta aki linkelgette a saját honlapjáról, mint belső és hiteles információ. ma pedig már tudni lehet róla, hogy aukción árulja ezt a honlapot. azóta ki is van baszva 2+2-ról.
    aki hiteles lenne semmilyen formában nem hitelesítette ezt a dátumot. ami tény az a ps blogján lévő tárgyalás híre még májusról. azóta semmi

  5. #135
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Kíváncsi vagyok, jelenleg hány százalékot kínálnak a FullTilt-en ragadt rollokért

  6. #136
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Kérdés

    Tud esetleg valaki vmi infót? Má lassan homályba vész a full tilt ügy a pénzünkkel együtt.

  7. #137
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    nincs info, ezért az ftp-s rollok árfolyama szerintem most messze 20% alatt van.

    Aki ezen mosolyogni tud, annak gratulálok, az öröme biztos nagyon őszinte: a káröröm ugyanis irigység nélkül való.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  8. #138
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nincs info, ezért az ftp-s rollok árfolyama szerintem most messze 20% alatt van.

    Aki ezen mosolyogni tud, annak gratulálok, az öröme biztos nagyon őszinte: a káröröm ugyanis irigység nélkül való.
    Ne beszélj baromságokat, kérlek. Káröröm? Anno a teljes rollom több mint 90%-a maradt a teremben, nagyjából 1.100$. És bár biztos van, akinek ez nem nagy összeg, nekem viszont az.
    A mosolyjel a mondatom végén amolyan beletörődő mosolygás volt. Ha olvasnád a fórumokat, tudhatnád, hogy a FullTilt üggyel kapcsolatban mindig az optimisták közé tartoztam, nagyon sokáig bíztam benne, hogy újra fog indulni a terem. Most már kezdem elveszíteni a reményt, és ezért volt a beletörődő mosoly.
    Úgyhogy ismeretlenül ne ugorj rögtön az emberek torkának, ha megkérhetlek. Köszönöm.
    QQ-Gigolo-7 likes this.

  9. #139
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet Triccianus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne beszélj baromságokat, kérlek. Káröröm? Anno a teljes rollom több mint 90%-a maradt a teremben, nagyjából 1.100$. És bár biztos van, akinek ez nem nagy összeg, nekem viszont az.
    A mosolyjel a mondatom végén amolyan beletörődő mosolygás volt. Ha olvasnád a fórumokat, tudhatnád, hogy a FullTilt üggyel kapcsolatban mindig az optimisták közé tartoztam, nagyon sokáig bíztam benne, hogy újra fog indulni a terem. Most már kezdem elveszíteni a reményt, és ezért volt a beletörődő mosoly.
    Úgyhogy ismeretlenül ne ugorj rögtön az emberek torkának, ha megkérhetlek. Köszönöm.
    Így ismeretlenül egyáltalán nem jött az le, hogy "beletörődő" smiley az amit kiraktál, és egy mondat alapján elég kevés read jött le Az meg, hogy valaki nem követi a fórumhozzászólásokat napi szinten, hogy tudja kinek éppen mennyi pénze ragadt és hol, az tök természetes. Szerintem te éppúgy toroknak ugrottál, éppúgy feleslegesen. Peace

  10. #140
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet blekhole eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így ismeretlenül egyáltalán nem jött az le, hogy "beletörődő" smiley az amit kiraktál, és egy mondat alapján elég kevés read jött le Az meg, hogy valaki nem követi a fórumhozzászólásokat napi szinten, hogy tudja kinek éppen mennyi pénze ragadt és hol, az tök természetes. Szerintem te éppúgy toroknak ugrottál, éppúgy feleslegesen. Peace
    Rendben, igazad van. Nekem eszembe sem jutott, hogy a korábbi mondatomat a mosolyjellel a végén kárörömként is lehetne értelmezni, ezért húztam egy kicsit fel magam.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •