Oldal: 152 / 377 ElsőElső ... 52102142150151152153154162202252 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.511 - 1.520 (3767) összesen
Like Tree899Likes

Téma: Filmek - Mit érdemes megnézni?

  1. #1511
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Idézet Sim0nph0enix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Drive alatt csak azért nem mentem ki a moziból,mert mindig azt vártam,hogy végre történik valami,nekem nagyon vontatott volt.Legrosszabbak közt van nálam,nem értem mit szerettek rajta annyira.

    SZVSZ.
    Pont ezért tetszik sokaknak, mert lassan van felépítve, nincs benne folyamatos kapkodás. Persze ha valaki a Rocky soundtrackjét hallgatta előtte, annak nyilván vontatott lesz az egész.

  2. #1512
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    664

    Alapbeállítás

    Hát igen. Például a Titokzatos folyó, a Twin Peaks, vagy a Kínai negyed sem túl pörgős filmek, de mindegyiknek van egy egyedi stílusa, amitől emlékezetesek maradnak. Ugyanez szerintem igaz a Drive-ra is.

  3. #1513
    Tag Sim0nph0enix avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 18.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    175

    Alapbeállítás

    Idézet GStealer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pont ezért tetszik sokaknak, mert lassan van felépítve, nincs benne folyamatos kapkodás. Persze ha valaki a Rocky soundtrackjét hallgatta előtte, annak nyilván vontatott lesz az egész.
    Nemcsak erről van szó,amúgy sem tetszett egyáltalán,de nyilván izlések és pofonok.

  4. #1514
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 20.
    Hely
    Hatvan
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás

    Én is megnéztem az 50/50 et és tetszett. A helyzetkomikum egész jókor üt be mindig hogy ne legyen túl szomorkás a film,bár nálam végére azért kicsit 'bedrámásodik'. Nagyon életszagú, a szinészek jól alakítanak.Hasonló szerepet kapott Levitt mint az 500 days of summerben, dehát az is jó na.


    Most betesztelem a Book of Blood-ot Clive Barker adaptáció... hátha : )
    /na ez annyira nem jó szerintem, bár a második fele egész érdekes volt, nem veszitetek semmit ha kihagyjátok
    Utoljára módosítva: zagato által: 2012. 06. 10. 03:38

  5. #1515
    Fáradhatatlan grinder csicsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    578

    Alapbeállítás

    Prometheus-t otthon is meg lehet majd lesni, nem éri meg a jegy árát. Azt hiszem megint nem megyek 1 évig moziba...
    R1per2 and fkf131 like this.
    "If you wanna be the best, you gotta take out the best"

  6. #1516
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet csicsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Prometheus-t otthon is meg lehet majd lesni, nem éri meg a jegy árát. Azt hiszem megint nem megyek 1 évig moziba...
    nem jött be? ma akartam megnézni

  7. #1517
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Idézet csicsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Prometheus-t otthon is meg lehet majd lesni, nem éri meg a jegy árát. Azt hiszem megint nem megyek 1 évig moziba...
    +1

    Általában olyan filmekre megyek csak el moziba, amiben várhatóan olyan látványvilág, hangteknika van, amiért megéri elmenni(Avatar,Eredet..stb)

    A prometheusban is megvoltak a látványos 3D-s effektek, hangok, de maga a történet, sztori egy nagy semmi. Plusz én a végén jöttem rá, hogy az csinálta aki az alien filmeket, amiért nem annyira rajongok.

    Sci-fi fanoknak kötelező, de én úgy érzem bedőltem a marketingnek, mert bemutató alapján nagyon vártam, de messze volt a jó filmtől.Szerintem.
    R1per2 likes this.

  8. #1518
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet csicsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Prometheus-t otthon is meg lehet majd lesni, nem éri meg a jegy árát. Azt hiszem megint nem megyek 1 évig moziba...
    Ha van odahaza 3D tv, feltétlenül.

  9. #1519
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet fkf131 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1

    Általában olyan filmekre megyek csak el moziba, amiben várhatóan olyan látványvilág, hangteknika van, amiért megéri elmenni(Avatar,Eredet..stb)

    A prometheusban is megvoltak a látványos 3D-s effektek, hangok, de maga a történet, sztori egy nagy semmi. Plusz én a végén jöttem rá, hogy az csinálta aki az alien filmeket, amiért nem annyira rajongok.

    Sci-fi fanoknak kötelező, de én úgy érzem bedőltem a marketingnek, mert bemutató alapján nagyon vártam, de messze volt a jó filmtől.Szerintem.
    Mondjuk elég szépen be volt hype-olva előre, szóval a rendezőt már egy évvel ezelőtt tudni lehetett.
    Meg azért 52"os tv ide, meg 5.1/7.1 home hangtechnika oda, a mozivászon, meg az ottani hangtechnika azért más lapra tartozik.

  10. #1520
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet Macko1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem jött be? ma akartam megnézni
    Van benne 1-2 logikai bukfenc, de szerintem alapvetően nézhető.
    7-8/10 simán

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •