Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (98) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Zbacsi road back to nl200

  1. #81
    Újonc Shenga86 avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 09.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Hali Zbacsi!
    Nem olyan régen találtam rá a topicra és igencsak tetszik. De nagyon sajnálom, hogy már több mint egy hónapja nem pörög. Cikkek írásáról és videó készítésről is szó volt. Mi a helyzet? Várhatóan aktív leszel, vagy a topicnak lőttek?
    GL!
    Utoljára módosítva: Shenga86 által: 2012. 03. 15. 09:06

  2. #82
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet Shenga86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali Zbacsi!
    Nem olyan régen találtam rá a topicra és igencsak tetszik. De nagyon sajnálom, hogy már több mint egy hónapja nem pörög. Cikkek írásáról és videó készítésről is szó volt. Mi a helyzet? Várhatóan aktív leszel, vagy a topicnak lőttek?
    GL!
    Szia,

    Long story short: egészségügyi probléma miatt hónapokra kidőltem, csak napi pár órát tudok gép előtt ülni. Utolsó hozzászólásom óta nem is játszottam. Remélem nyárra vissza tudok térni.

    A videó nincs elfelejtve, egy konkurens oldaltól megnézték a játékom és egy 6-7 epizódos sorozatra ajánlatot kaptam. Ha meggyógyulok és még áll az ajánlatuk akkor valószínűleg el is fogom fogadni. Ez a topik így valószínűleg meg fogni szűnni, de erről majd bővebben írok ha aktuális lesz.

    GL.
    Utoljára módosítva: Zbacsi által: 2012. 03. 15. 16:16

  3. #83
    Újonc Shenga86 avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 09.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Jobbulást kívánok neked! Remélem minél hamarabb meggyógyulsz! A többi másodlagos, de ha aktuális lesz én nagy érdeklődéssel követem majd!
    Minden jót öreg harcos!

  4. #84
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Én is várom, hogy újra jelentkezz. Mielőbbi jobbulást kívánok!
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  5. #85
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet Zbacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    Long story short: egészségügyi probléma miatt hónapokra kidőltem, csak napi pár órát tudok gép előtt ülni. Utolsó hozzászólásom óta nem is játszottam. Remélem nyárra vissza tudok térni.

    A videó nincs elfelejtve, egy konkurens oldaltól megnézték a játékom és egy 6-7 epizódos sorozatra ajánlatot kaptam. Ha meggyógyulok és még áll az ajánlatuk akkor valószínűleg el is fogom fogadni. Ez a topik így valószínűleg meg fogni szűnni, de erről majd bővebben írok ha aktuális lesz.

    GL.
    jobbulást és gl itt vagy ott

  6. #86
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás back

    Sziasztok,

    Hosszas kihagyás után újra itt!
    Köszönöm a jókívánságokat itt és privátban is. Végül csak összedrótoztak, ami a hazai egészségügyi körülményekhez képest kész csoda...

    Jelenleg azon vagyok, hogy behúzzam a vizsgáimat és ne kelljen félévet halasztani.

    A "challenget" természetesen folytatom, komótos módon, havi 15k handnél első körben nem tervezek többet. Tegnap egy gyors játékkal sikerült +4,5BI-vel bemelegíteni. Örömmel vettem észre, hogy a fishek megvárták míg visszatérek.
    Hero (99 - UTG) win - Hand Import - - submitted 06-02-2012 - 03:40 am - Poker Hand Replays

    Sok sikert az asztaloknál.
    Z.

  7. #87
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    valahol
    Hozzászólások
    650

    Alapbeállítás

    Üdv. újra itt és GL!
    A legrosszabb dolog a világon az, amikor a hülyeség szorgalommal párosul.

  8. #88
    Tag AK0r051 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Hely
    Az aranykor köszübén
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Szia!
    Olvastam régebben is a topikodat és jó volt látni, ahogyan végigmenetelsz az ongames mezőnyön és jó volt az értékes írásaidat is olvasni. Örülök, hogy újra itt vagy és hogy jobban vagy!
    Viszont nem szeretnék rosszindulatú lenni, de nem tudok valamit szó nélkül hagyni, mert egyszerűen nem értem.
    A ptr szerint 50-től nem igazán tükröződik az a tudás ami itt a topikban megnyilvánult. Ami ennél sokkal jobban zavar, hogy egy szót sem ejtettél erről, csak a felfelé ívelő 33BI-s hetekről,

    $0.25/$0.5 NLH 62,802 $-1,874

    $0.5/$1 NLH SH 13,810 $-951

    hogy van ez?

    No offense, csak érteni akarom! GL!
    "Ismerd meg a tudatod ürességét és nyugalmát. Légy üres: ne légy stílus vagy forma, amelyre az ellenfél építhet."

  9. #89
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Honnan vannak ezek a statok, időintervallum?
    Utóbbi hónapokban nem igazán játszottam, havi párezer hand. De minuszos hónapom nem is tudom mikor volt utoljára...

  10. #90
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet AK0r051 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Olvastam régebben is a topikodat és jó volt látni, ahogyan végigmenetelsz az ongames mezőnyön és jó volt az értékes írásaidat is olvasni. Örülök, hogy újra itt vagy és hogy jobban vagy!
    Viszont nem szeretnék rosszindulatú lenni, de nem tudok valamit szó nélkül hagyni, mert egyszerűen nem értem.
    A ptr szerint 50-től nem igazán tükröződik az a tudás ami itt a topikban megnyilvánult. Ami ennél sokkal jobban zavar, hogy egy szót sem ejtettél erről, csak a felfelé ívelő 33BI-s hetekről,

    $0.25/$0.5 NLH 62,802 $-1,874

    $0.5/$1 NLH SH 13,810 $-951

    hogy van ez?

    No offense, csak érteni akarom! GL!

    PTR abszolut nem a valos adatokat mutatja Ongame-re, legalabbis en ezt tapasztaltam.
    Nekem anno Bwin-en +3k$-nal is kepes volt minuszt mutatni.
    JociBalboa likes this.
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •