Oldal: 821 / 1746 ElsőElső ... 3217217718118198208218228238318719211321 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.201 - 8.210 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #8201
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet 2tiWinner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki szokott tapasztalni olyat, hogy játék közben a ps pop-up promo ami a lobby-ban üti fel a fejét, a megjelenése előtt pár mp-re belassítja (vagy lefagyasztja) a játékot?
    A net szokott elmenni ilyenkor (ha csak pár mp-re is), sajna nem lehet vele mit csinálni.

  2. #8202
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet VJones eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szóval te már próbáltad és meg tudod erősíteni, hogy ez a váltás tetszőleges alkalommal megismételhető?
    Ami FPP-d van azt mindet le tudod vásárolni $ . -ra. + kapod a csillagdíjakat is.

    De itt egy részletes táblázat az oldalon ahol meg tudod nézni mennyi rakebeck jön ki starson VIP szinttől függően. PokerStars - bónuszkód és teremleírás
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #8203
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Kb hány asztal szokott menni nl50-100 6max-on, és milyen az állomány?

  4. #8204
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Nektek is lefagyott a stars?

  5. #8205
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    Idézet Bajzi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nektek is lefagyott a stars?
    Nekem megy.

    más:

    Valaki please, hogy tudom kikapcsolni a chat-et. Próbálgatom a beta hot keys-t és nem tetszik mikor nem azt csinálja amit beállítok, hanem a chat-be ír.
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  6. #8206
    Team Hero Neomorf avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 22.
    Hely
    Carpal Tunnel
    Hozzászólások
    1.140

    Alapbeállítás

    Idézet dexterjacko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem megy.

    más:

    Valaki please, hogy tudom kikapcsolni a chat-et. Próbálgatom a beta hot keys-t és nem tetszik mikor nem azt csinálja amit beállítok, hanem a chat-be ír.
    asztal tetején középen/options/dealer messages/silent
    dexterjacko likes this.

  7. #8207
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Nektek volt már olyan, hogy egy cashoutot leállított a PS valamilyen biztonsági ellenőrzés céljából?
    Semmi máshoz nem nyúltak, játszhatok, player transfer megy. Meg okuk sincs az ellenőrzésre, de ez most részletkérdés.
    A pending cashoutok között csak annyi volt, hogy valamit ellenőrizni akarnak. OK, mondom majd írnak, hogy mi kell nekik. 3 nap után írtam nekik, mert akkor már más szöveg szerepelt ott, az hogy vegyem fel a kapcsolatot a security@ps.com-mal. Annyi volt a válasz, hogy az ellenőrzés után indítják, szóval semmi konkrétumot nem írtak.
    Most írtam nekik, hogy mondják már meg mit akarnak ellenőrizni, vagy küldjek-e valamit, illetve meddig tart ez. Várom a válaszuk.
    Csak az árfolyamváltozások miatt nem vicces ez most...

  8. #8208
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Nekem volt, mikor egy hónapon belül harmadszor vettem ki pénzt,a harmadikat nekem se hagyták jóvá,mondjuk nálam bekérték az okmányaim másolatát de egy hét alatt megoldódott.

  9. #8209
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Megoldódott. Mint kiderült azt ellenőrizték, hogy tisztán jutott-e a pénz a számlámra...
    8 perccel az ellenőrzés sikerességéről szóló e-mail után meg is kaptam az igazolást, hogy megjött a pénz. Így egy kicsit rosszabb árfolyamon, de valószínűleg ez is jobb, mint ha napok múlva érkezik.
    ZoliHUN likes this.

  10. #8210
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Gondolom valami nagyobb összeget vettél bankszámlára le , és olyan gamet tolsz amiben hamar összelehet játszani!
    Így elég standard, hogy ellenőriznek!
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •