Szavazás eredménye: Mi a véleményed erről az idiotáról????

Szavazók
16. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Idiota a köbön!!!!

    2 12,50%
  • Menthetetlenűl halmozottan hátrányos helyzetű idióta!!!

    4 25,00%
  • Elmebeteg!!!

    3 18,75%
  • Nem ismerem!!!!

    7 43,75%
Oldal: 83 / 104 ElsőElső ... 3373818283848593 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 821 - 830 (1031) összesen
Like Tree91Likes

Téma: Gabiru Handjei!

  1. #821
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Mivel pár nap múlva nekiállok a grindelésnek így csoportot keresnék magamnak, ha valaki bevenne az írjon!
    Mivel újra kezdem az egészet bwinen így kezdetben NL4 lesz a színtér!
    GL addig is!

  2. #822
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Egyenlőre a hónap nem úgy alakult ahogy elgondoltam mivel 6 nap alatt sikerült csak 1000handet lejátszanom a sok munka miatt de hát mivel hobby grinder vagyok így nem sietek sehova sem. Remélem a hónap hátralevő részében nem lesz akkora a rush de ha igen akkor sem baj, játszom amennyit játszom, a lényeg a folyamatos fejlődés és teljes odafigyelés a sessiönök alkalmával és persze szigorúan csak 4 asztalon játszom.

    Szóval majd időnként jelentkezem, napi szinten úgysincs értelme.

    Csoportot még mindig keresek, ha meg nem akkor marad az egy két ismerős.
    GL All!

  3. #823
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás Szösszenet egy hobby grinder életéből!

    Limit: NL4 SH

    Sok munka és elfoglaltság mellett azért jutott idő egy kevés játékra is a hónapban, de majd csak lesz több is. A lényeg hogy amikor játszom akkor teljes odafigyeléssel tegyem, szigorúan 4 asztalon csak, ami eddig nagyon hasznos a régebbi 6 asztalhoz képest.

    A mezőny még mindig nagyon jó bwin micron és a grindelés is jól megy, ami idővel még jobb is lesz mivel a minőségre megyek a mennyiség helyett.

    Tervek nagyon nincsenek, csak a folyamatos fejlődés van terítéken és nincs idő megszabva sem hogy mikor hol kéne tartsak a limit skálán szóval minden kényszer meg egyéb nyomás nélkül grindelek és nem utolsó sorban élvezem is a játék minden egyes percét.


    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül

    GL all!
    Utoljára módosítva: Gabiru által: 2012. 06. 11. 22:35
    Cream and Magyarfiu like this.

  4. #824
    Fanatikus tag Magyarfiu avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 09.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Szép (újra)kezdés, hasonló folytatást kívánok! Nekem még 6 asztal mellett is el szokott kalandozni a figyelmem, nem hogy 4-nél. (valószínűleg itt kezdődnek a gondok )
    ‎"The worst things in life come free to us." | "The more you learn, the more you realize what you don't know. "

  5. #825
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Tyty!

    Nem mondom hogy egyszerű dolog 4 asztalon úgy játszani hogy ne kalandozzon el az ember, de próbálok minden egyes partyra oda koncentrálni és közben nootolni hogy sok infom legyen mindenkiről.
    csicsi, roliii and Bohocz like this.

  6. #826
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás Kis ez kis az.

    Az elmúlt 6 hónap nagyon érdekesre és tanulságosra sikeredett. Először is ki kellett gyomlálni azon hibákat amik minden szinten hátráltattak minden egyes nap. Szerintem minden ember számára nehéz megtanulni azt hogy hogyan dolgozza fel és miként tekintsen az események alakulására az életben. Ez alatt az értem hogy a mai világba csak azt sulykolják az emberbe hogy küzd küzdj és küzdj mert csak erről szól az élet ami szerintem így nem igaz mivel mindnyájunknak egy saját magunk által meghatározott élete van, és az ellen kár is küzdeni, mivel csak rosszabb lesz, inkább én azt mondanám hogy játszani kell az életet és annak minden egyes napját. Nem valami háborúnak felfogni, már ezen apró gondolat is nagyot tud lökni az ember mentalitásán és dolgainak az alakulásán. Következő dolog szerintem ami nagyon hasznos, hogy ha valami történik az életben legyen szó akár rossz vagy jó dologról, de legtöbbször persze a rossz dolgokkal foglalkozunk a legtöbbet mivel minden jót természetesnek hiszünk ami nem így van. Rossz dolgok mint például egy munkahelyi kudarc vagy itt a pókerben downswing vagy folyamatos lemákolások után soha ne azt csináljuk hogy - "jaj istenem miért szívatsz vagy miért pont én" mert nyávogni a legkönnyebb az életben és ezt az emberiség már tökélyre fejlesztette. Én inkább azt mondom hogy mindent meg kell köszönni az életben, legyen szó örömről, kudarcról, szerencsétlenségről vagy akár betegségről, mert minden egyes dolog tanítási célzattal történik az életben. Mindenben meg kell látni a lényeget ami előre visz minket eme rövid életben, ezért van az a mondás is " Ne csak nézz hanem láss is."

    Ezért nem kell tiltelni az életben egyáltalán, mivel azzal csak magunknak ártunk minden téren.

    De ez csak akkor sikerülhet bárkinek is, ha képes vagyunk megbirkózni az egoizmusunkkal.

    Én ezekre a dolgokra jöttem rá az elmúlt időszakban és persze ezért nagy hálával tartozom a 3 évvel fiatalabb barátnőmnek aki nagyon sokat segített ezekben a dolgokban.

    GL all!
    Utoljára módosítva: Gabiru által: 2012. 06. 18. 11:04

  7. #827
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Tehát hátradőlni és szarni bele mindenbe, ezt mondod? Mivel kár küzdeni bármiért, úgyis minden előre meg van határozva? Nice Good luck with that!

    A 6 hónap alatt a vesszőt is megtalálhattad volna a billentyűzeteden Bocsi, de kegyetlen így olvasni a szöveget, hogy sehol egy vessző, ami tagolná a mondatrészeket.

  8. #828
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Itt leírva nincs ilyen, ahogy én azt nézem, szó nem esik arról hogy szarni bele és hagyni a dolgokat, de ezt amit leírtam percek vagy hetek alatt is nehéz felfogni mert nekem se ment és azóta mióta így gondolkozom minden könnyebben megy, még a munka is.

    De hagy tegyek fel egy egyszerű kérdést.

    Halál is előre meg van írva, hogy küzdesz ellene?

  9. #829
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Gyógyszerekkel szoktak pl.

  10. #830
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Max csak elodázod! Bár a halál is egy rossz kifejezés szerintem, mert a hazatérés az egy jobb szó rá. Mivel mindnyájan visszatérünk az egységbe amiből származunk.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •