Oldal: 5 / 14 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (131) összesen
Like Tree89Likes

Téma: Andy Frankenberger - Csúcsjátékos vagy szerencsés flótás?

  1. #41
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Csak azt nem értem, hogy ha már a kolléga belinkelte, miért nem olvassátok el a magyarázatát a második handről. Leírja, hogy speciális szisztéma volt részben az oka, hogy így játszott, és azt is elismeri, hogy valszeg máshogy kellett volna. Mindez nekem azt mutatja, hogy elég komplexen látja a játékot, persze lehet, hogy nem profi. Ő maga is megjegyzi, hogy két éve pro, de még mindig van mit tanulnia.

    Gyanítom, hogy az első handben is hasonló lehet a magyarázat, mint a másodiknál, és simán lehet olyan helyzet, amikor jól tette, hogy eldobta a qq-t. (A big game-ben AA-t dobott az ember preflop, és biztosan jó döntés volt.)

    Ha igaza van, ha nincs, stílusában sokkal normálisabb, mint a legtöbb, körülményeket nem ismerő megjegyzés itt.

  2. #42
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Phil H. iskolájában első lecke a QQ, AA preflop dobása, de attól még SZAR JÁTÉK.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  3. #43
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    "A big game-ben AA-t dobott az ember preflop, és biztosan jó döntés volt."

    Az remek döntés volt tényleg...
    mustah01 likes this.

  4. #44
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Láttad?

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Láttam.

  6. #46
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    És miért volt rossz döntés? Nyilván, a parti kimenetele nem érdekes, csak külön pikantéria, hogy a másik mandrónak 6-os pókere lett.

  7. #47
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tutira elnézett valamit. Ha jól látom 700K-ba dobott 92K-ra, AA ellen jó az odds a callra.

    POTODDS is overrated.
    Krono likes this.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  8. #48
    Fanatikus tag kukiszabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Idézet Tieru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "A big game-ben AA-t dobott az ember preflop, és biztosan jó döntés volt."

    Az remek döntés volt tényleg...
    Azt asszem a vendég hobbifish dobta, és mákolt már asszem 100k profitot és hobbiplaya révén nem mert többet kockáztatni, inkább ráült a nyereményére. Végülis valamilyen szinte érthető dobás, még ha -EV is.

  9. #49
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    cash gameben AA-t dobni senkitől és soha nem jó döntés. Bár nem azt mondom, hogy nem értem meg, mert ha a mérleg egyik serpenyőjében az áll, hogy pl mákoltam egy lottó ötösnyit, és van egy AA-m, ezért kb nyolcvan százalék eséllyel megnyerem a lottó ötös kétszeresét, 20% eséllyel meg üres zsebbel megyek haza... Ettől még jobb esélyekkel is dobnék szerintem.
    mustah01 likes this.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  10. #50
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    cash gameben AA-t dobni senkitől és soha nem jó döntés. Bár nem azt mondom, hogy nem értem meg, mert ha a mérleg egyik serpenyőjében az áll, hogy pl mákoltam egy lottó ötösnyit, és van egy AA-m, ezért kb nyolcvan százalék eséllyel megnyerem a lottó ötös kétszeresét, 20% eséllyel meg üres zsebbel megyek haza... Ettől még jobb esélyekkel is dobnék szerintem.
    Tanárember, aki bevarázsolta magát a big game-be loose cannonnak. 100K felett volt, így megtarthatta a pénzt. Emellett már csak néhány hand volt hátra, és be is jelentette, hogy már csak dob. Ha ezután megjátszik egy lapot, az elég fura. Ráadásul a big game pot limit preflop és no limit postflop.

    Persze, ez egy sokkal érthetőbb magyarázat, mint amit Andy ad, de az sem teljes baromság. Sztem.

Oldal: 5 / 14 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •