Oldal: 7 / 14 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (131) összesen
Like Tree89Likes

Téma: Andy Frankenberger - Csúcsjátékos vagy szerencsés flótás?

  1. #61
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Idézet Kispagat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És miért volt rossz döntés? Nyilván, a parti kimenetele nem érdekes, csak külön pikantéria, hogy a másik mandrónak 6-os pókere lett.
    Ha jol emlekszem L. Veldhuisnak eset a set floppon, viszont o volt a 3ik ember... Ha a ficko AA-val pushol, akkor a QQ vagy mittomen melyik lap talan megad, de a 66 fold 100%... tehat rosz jatek volt a dobas!!!

  2. #62
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igaz...meg a Laliberté is pro, mert nosebleedsen tolja
    Nem azt mondtam, hogy aki HS az profi, de nézzetek már magatokra. El is kell jutni a WSOP-ra, plusz csak el kell érni a HU-ba, ráadásul vannak ezen kívül is eredményei.
    Ja és lemaradt az "imo" is, írd oda még valahova.....

  3. #63
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Ocsipok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jol emlekszem L. Veldhuisnak eset a set floppon, viszont o volt a 3ik ember... Ha a ficko AA-val pushol, akkor a QQ vagy mittomen melyik lap talan megad, de a 66 fold 100%... tehat rosz jatek volt a dobas!!!
    Taníts meg kérlek, hogy pot limitben, hogyan pusholgatsz. Köszi.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #64
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Idézet mati1979 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem azt mondtam, hogy aki HS az profi, de nézzetek már magatokra. El is kell jutni a WSOP-ra, plusz csak el kell érni a HU-ba, ráadásul vannak ezen kívül is eredményei.
    Ja és lemaradt az "imo" is, írd oda még valahova.....
    Ez tényleg nem mondtad, de azt viszont igen, hogy itt mindenki csak okoskodik, aki még nem nyert annyit és nem játszott legalább egy WSOP HU-t. Hát szerintem ahogy igazad van abban, hogy nem minden HS-es profi, úgy szerintem sok ember itt, aki kisebb téten játszik, lehet, hogy jobban érti a pókert, mint ez az ember.

    Ha már vettem a fáradságot és a hozzászólásaid kihoztak belőlem a fenti reakciót, akkor leírnám azt is, hogy szerintem is nagyon rosszul játszotta meg mindkét hand-et. Merem ezt úgy mondani, hogy legalább annyiban teljesítem a feltételeidet, hogy voltam Vegasban Igaz HU-ig nem jutottam, de remélem , ami késik, az nem múlik.

    Az biztos, hogyha a coach-om meglátná, hogy igy játszom meg ezeket a hand-eket, akkor igencsak szégyellném magam.
    Utoljára módosítva: gzp74 által: 2012. 06. 12. 17:47

  5. #65
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet Ocsipok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jol emlekszem L. Veldhuisnak eset a set floppon, viszont o volt a 3ik ember... Ha a ficko AA-val pushol, akkor a QQ vagy mittomen melyik lap talan megad, de a 66 fold 100%... tehat rosz jatek volt a dobas!!!
    és ha villain nem dobja a 66-ot mert az a kedvenc lapja, akkor jo a dobás a push helyett?

  6. #66
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet mati1979 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem azt mondtam, hogy aki HS az profi, de nézzetek már magatokra. El is kell jutni a WSOP-ra, plusz csak el kell érni a HU-ba, ráadásul vannak ezen kívül is eredményei.
    Ja és lemaradt az "imo" is, írd oda még valahova.....
    2 év alatt biztos pár dolláros limitről grindolta fel magát 5-10K-s versenyekig. Majd ha esetleg lesz nekem is egy olyan "civil" munkám, ahol a hobbimra költhetek havonta 30-40K dollárt, vagy missclickelek, elindulok SM-en, vagy mondjuk SCOOP highrolleren, és behúzom, akkor én is eljutok majd a WSOP-ra (vagy ha szorgalmasan grindelek, és lesz akkora rollom, hogy 20-30K-s utat megengedhetek magamnak).

    Ha azt gondolod, hogy nem érhet oda 3-4 versenyen egy olyan ember, aki annyit tud a pókerről, hogy elmagyaráztad neki az alapokat kb 6-8 órás coaching kíséretében, akkor nagyon alábecsülöd rövidtávon a szerencse szerepét. Persze nem valószínű, de elvileg lehetséges. (Persze nem azt állítom, hogy Frankenberger ennyit tud csak a pókerről, szimplán egy elméleti példa volt, hogy mennyire a szerencsén is múlhat 1-1 verseny kimenetele)
    Amúgy meg nem mondtam, hogy mindenben fogalmatlan az ember, de hosszú távon a jelenlegi roijának a töredékét sem fogja hozni, ha nem fejlődik, és ilyen játékokat tol...IMO
    Utoljára módosítva: Holdenper által: 2012. 06. 12. 18:02
    ZoliHUN likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  7. #67
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Mikor jöttök már rá, hogy ha valaki alapból szerencsés alkat, akkor bármilyen pókertudással tud bármilyen versenyeket nyerni. Beszélhetünk itt hosszútávról stb., de lehet valaki 2 évig is szopó ágon van és elfogy a türelme meg a pénze a játékhoz és abbahagyja, van, aki meg rögtön bemákol pár versenyt és utána nem kell Micro téten szarakodnia több ezer fős mezőnyben. Egy igazán jó munkahely megszerzéséhez is hatalmas szerencse kell, hiszen 100 azonos jelentkezőből lehet, hogy csak 1 jut el magas pozícióba, mert éppen azon a napon pont ő volt szimpatikus valakinek, de lehet másnap már más lett volna.

  8. #68
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2 év alatt biztos pár dolláros limitről grindolta fel magát 5-10K-s versenyekig. Majd ha esetleg lesz nekem is egy olyan "civil" munkám, ahol a hobbimra költhetek havonta 30-40K dollárt, vagy missclickelek, elindulok SM-en, vagy mondjuk SCOOP highrolleren, és behúzom, akkor én is eljutok majd a WSOP-ra (vagy ha szorgalmasan grindelek, és lesz akkora rollom, hogy 20-30K-s utat megengedhetek magamnak).

    Ha azt gondolod, hogy nem érhet oda 3-4 versenyen egy olyan ember, aki annyit tud a pókerről, hogy elmagyaráztad neki az alapokat kb 6-8 órás coaching kíséretében, akkor nagyon alábecsülöd rövidtávon a szerencse szerepét. Persze nem valószínű, de elvileg lehetséges. (Persze nem azt állítom, hogy Frankenberger ennyit tud csak a pókerről, szimplán egy elméleti példa volt, hogy mennyire a szerencsén is múlhat 1-1 verseny kimenetele)
    Amúgy meg nem mondtam, hogy mindenben fogalmatlan az ember, de hosszú távon a jelenlegi roijának a töredékét sem fogja hozni, ha nem fejlődik, és ilyen játékokat tol...IMO

    Több sebből vérzik ez az érvelés.

    1. Ha valaki 10 versenyből 3-4-et behúz, az valószínűleg többet tud erről a játékról, mint amit 6-8 óra alatt magába szív. Biztos hogy hozni fogja a ROI-t és a BRM-ről is valószínű ezerszer többet tud, mint az istenített Isi.

    2. Mert ugye Koroknai sokkal magasabb színvonalú játékkal húzta be élete legelső major tornáját... (csak egy példa: AJo puss all in egy igen deep szituációban, 5 handed asztalnál, okos...). Ha jól emékszem éppen te védted hatalmas elánnal, hogy milyen csodálatos játék volt, most meg egy hasonló eredményeket felmutató játékost leszólsz. Pffff......

    Egyébként pedig: Haters gonna hate!
    Joe Oetschay likes this.

  9. #69
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert ugye Koroknai sokkal magasabb színvonalú játékkal húzta be élete legelső major tornáját... (csak egy példa: AJo puss all in egy igen deep szituációban, 5 handed asztalnál, okos...).
    Az is gáz volt, meg ez is.

    PS: már csak 40 hozzászólás kell az akadémiás pólóhoz
    pszibu likes this.

  10. #70
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az is gáz volt, meg ez is.

    PS: már csak 40 hozzászólás kell az akadémiás pólóhoz
    Ti miröl beszéltek miért lett volna gáz?? Ha jol emlékszem 30 bb effektiv volt és az agro emelésére nem akart 3 bet/foldolni AJ-vel igy inkább rátette egybe 5 handed. semmi gond nincs vele teljesen jo játék!!!

    A frankerberger meg csak egy kibaszott nagy szerencsés donk semmi más.

Oldal: 7 / 14 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •