Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Turning JJ into bluff on river? NL50

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 17.
    Hely
    tata
    Hozzászólások
    292

    Alapbeállítás

    Hi! Ha javasolhatom olvasd el ryan fee 6max strategy-jét (ha még nem tetted meg).akadémián megtalálható!tisztábbak lesznek ezek a helyzetek utána!
    erikkke likes this.

  2. #12
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    nincs értelme a river betnek jobbat nem fog dobni
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    UTG ellen ez pre is csak call, hova akarod szűkíteni azt UTG range-t? Hiába LAG valaki, azt pozícióból teszi.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet tss eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt a session-t HUD nélkül játszottam... De megnéztem most utólag az ellenfél stat-jait: 14/9 3bet: 4%, fold to 3bet: 54%, 4bet: 23%.

    Ha látom session közben, hogy ennyire feszes: 14/9, akkor lehet, hogy tényleg inkább csak flat-elem preflop... Vagy esetleg 3bet/fold jöhetne még szóba.
    A statokból egyértelmű, hogy mi lett volna a teendő, még akkor is, ha te valamiért szeretsz JJ-val UTG-re 3bet-elni (ami nem feltétlenül jó szokás). 14/9-es kb. 4%-kal nyithat UTG-ről, annyival, amivel ezek szerint 3bet-tel is. Ha LAG vagy, a 3bet-ed nyilván több, mint 5%. Tehát UTG nyit egy 4%-os tartománnyal, te 5+%-kal 3bet-elsz OOP. Ezután UTG nyilván 4betelni fog, és egykisebbet, hogy ne ijesszen el.

    A 3bet/fold itt szerintem soha nem lesz jó, mert a nálad szűkebb 3Bet tartományával vagy 4betel és akkor dobsz (de akkor minek 3beteltél?), vagy csak megad, akkor meg OOP játszhatsz egy 4%-osnál szűkebb tartomány ellen (ez sem egy álom, ráadásul a tartomány ellen alapból hátul vagy).

    A kérdésedre válaszolva:
    A megadott infók alapján nincs olyan lap, ami rosszabb lenne JJ-nál és megadna vele egy river all int (kivéve ha valamiért blöffre tesz).

    Jobbat csak akkor dobna, ha elhinné, hogy sorod vagy szetted van. UTG ellen OOP 3bet + 4bet OOP call flop előtti előzménnyel viszont ezt elég nehéz elhitetni.

    UI: mindig használj HUD-ot. Amikor nem használsz, az olyan, mintha az ellenfeleknek adnál 10+% előnyt.
    Utoljára módosítva: thomyca által: 2012. 06. 12. 12:44

  5. #15
    tss
    tss nem elérhető
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Köszönom a válaszokat! Most már tudom, hogy mindenképpen flat-elni kellett volna preflop.
    Az ellenfél nem dobta el a lapját a river AI-emre, mivel éppen AA volt nála (várható volt). Nem hiszem, hogy QQ-t eldobott volna, szóval valószínűleg semmilyen JJ-nél jobb lapot nem tudtam eldobatni. Ha AK-n lett volna, akkor nyilván dob, de akkor megnyertem volna a partit showdown-ban is. Szóval valóban nem volt értelme a riveren blöffbe fordítani a lapomat.

    A saját stat-jaim amúgy: 28/23 3bet: 10%.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Üdv a LAG-ok közt LAG

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •