Oldal: 1 / 13 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (122) összesen
Like Tree110Likes

Téma: Egy tanulságos történet arról, miért ne játsszon senki a Cake pokeren

  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás Egy tanulságos történet arról, miért ne játsszon senki a Cake pokeren

    Hello,


    A segítségeteket szeretném kérni, mivel az egyik terem, ahová az akadémián keresztül regisztráltam, elég csúnyán lehúzott. Nem nagy összeggel, mintegy 100 dollárral, de ahhoz képest, hogy három nap alatt 70 dollár rake-et termeltem nekik (rakeback levonva) eléggé pofátlanságnak érzem.

    Beutaltam vasárnap 80 dollárt, játszogattam, majd szerdán kiutaltam a rollom jelentős részét. Ezt követő napon láttam, hogy írtak nekem, küldjem el scannelve a bankkártyámat és a személyimet.

    Hát elküldtem, persze próbálva az adataimat védeni, sok dolgot kifeketítettem.

    Erre írnak hogy nincs aláírva a bankkártya. Megküldöm aláírva, válasz semmi.

    Mire írok a supportnak, aki válaszol, hogy nem küldtem el aláírva a kártyámat.

    Elküldöm újra.

    Újabb levél, hogy túl sok mindent töröltem ki, küldjek el mindent újra.

    Újra elküldök mindent a legapróbb részleteknek is megfelelően, persze finoman elküldve őket a ***** anyjukba, mire ír a security, hogy zárolták a számlámat, és az eredetileg beutalt 80 dolláromat visszarakják a kártyámra 10-15 munkanapon !!!! belül. Így minden rakeback amit termeltem plusz minden amit nyertem az övék marad.

    Nos itt felment bennem a pumpa, írtam a licencadónak, a supportnak, elmondtam, hogy beperelem őket, és be is fogom, ha nem kapom vissza a pénzem.

    Mivel nem reagáltak, írok nektek is, kérlek segítsetek, ha tudtok visszaszerezni a pénzem.

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    CSak azt mond meg nekem hogy kit akarsz beperelni?

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    CAKE GAMING N.V. a Curacao based company

  4. #4
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    egészen nyugodtan pereld be őket, hogy mire lemegy az egész perpatvar totál mínuszba jöjj ki

  5. #5
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    egy ilyen beírásra elég primitív dolog szerintem jópofáskodni.

    épp elég gáz, hogy ezek a termek azt csinálhatnak, amit akarnak.

  6. #6
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Mire hivatkoztak a zárolásnál? Szoktak mondani valamit.

    Ha perelsz, gondold végig, hogy mennyit nyersz és mennyit veszíthetsz pluszban. Ilyen összegnél a perköltség több lesz, mint amit nyerhetsz. Ha szerencséd van, akkor az alperesnek kell megtérítenie. Mindenesetre nem fognak komolyan venni az összeg miatt.

    Én azt javaslom, hogy ne perelj és ne fenyegetőzz! Inkább próbálj meg segítséget kérni az akadémiás srácoktól. Ők, mint affiliate talán per és fenyegetőzés nélkül is el tudnak érni valamit.

    GL!

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    hi.

    csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy én egy akadémiás pro véleményét
    kikérve bónuszt-rakeback-et hátrahagyva elmenekültem innen, minimális profittal.
    mákom volt, a cash mb-re elég hamar (3nap!) visszajött...

    senkinek nem ajánlom a termet!!!
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Arra hivatkoztak, hogy megtagadtam a személyazonosságom igazolását. Első alkalommal olyan ID-t küldtem vissza, amiről kitakartam pár számot az igazolványszámomból, de végül mindent beküldtem pontosan úgy, ahogy kérték. Igaz eléggé ideges hangnemben (de ez azt hiszem érthető, ha az embertől azt kérik hogy 4-szer is scannelje be a dombornyomott bankkártyáját)

    Végül mikor mindent megküldtem, megírták, hogy mivel fenyegetőzöm, és megtagadtam az igazolásomat, ezért zárolják az accountom és csak azt az összeget kapom vissza, amit eredetileg beutaltam, azt is 15 munkanapon belül, tehát kb egy hónap múlva.

    Jó a rakeback és a játékosállomány, de mindez mit sem ér ha az ember egyszerűen nem jut a pénzéhez.

    Bárki aki gondolkodik ezen a termen, NE TEGYE!!!!

    UI: Akadémiásoknak írtam, remélem ők tudnak tenni valamit (bár kétlem)
    Utoljára módosítva: robinmasters által: 2012. 06. 16. 00:57

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder Evolution avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    szia
    véleményem szerint vissza fogod kapni a pénzedet, ne aggódj. Az akadémiás supportok igen segítőkészek szoktak lenni ilyen esetekben.
    Egy jótanács: legközelebb csak akkor küldd el őket melegebb éghajlatra, miután kiküldték a pénzed. Én már a keménykedéssel ráfaragtam egyszer a PKR-nél, tapasztalatból beszélek

  10. #10
    Tag Sim0nph0enix avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 18.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    175

    Alapbeállítás

    +1 Danfiu,Juhasz és sorry de kitakarni az adatokat lol,egyáltalán nem csodálkozom a történteken.
    Szerintem lassíts egy kicsit,tolj be egy sört és lazíts. Bob Marley-Don't worry be happy - YouTube
    Galambos Tarzan likes this.

Oldal: 1 / 13 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •