Oldal: 2 / 13 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (122) összesen
Like Tree110Likes

Téma: Egy tanulságos történet arról, miért ne játsszon senki a Cake pokeren

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Igazából az a legrosszabb, hogy körülbelül semmi kártya sincs a játékosok kezében, ilyen esetekben csak reménykedni tudnak. Amit lehet csinálni, hogy mindenki maga méri fel a rosszabb játékos állomány, és jobb visszatérítés, megéri-e a nagyobb kockázatot. Személy szerint csak olyan teremben bízok, ami régi, nagy neve van, nem csak pókerrel foglalkozik ,esetleg tőzsdén jegyzett, nagyobb összeget oda sem töltenék fel.

    Nálam ilyen terem jelenleg csak a: bwin-party, a william hill, illetve nem ismerem a betfair-betsson termeket valamint a közepesebb sportfogadókat, kisebb utánajárással talán azok. A többi terem teljes lutri, és sztem aki mást állít az hazudik.
    pszibu likes this.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Most tényleg komolyan gondolja itt pár ember hogyha pereskedésre kerülne a sor lenne esélyünk bármelyikünknek megnyerni? Ne vicceljetek már!!!!!! Kíváncsi vagyok mennyien pereltétek be a Full Tilt-et?

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Sim0nph0enix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1 Danfiu,Juhasz és sorry de kitakarni az adatokat lol,egyáltalán nem csodálkozom a történteken.
    Szerintem lassíts egy kicsit,tolj be egy sört és lazíts. Bob Marley-Don't worry be happy - YouTube
    Bobby McFerrin nem Bob Marley!

    Amúgy meg tényleg baromi idegesítő, hogy ha beszólsz az ügyfélszolgálatnak, akkor simán zárolják a számlád, mutatva, hogy ők a Janik! Szánalmas. Én amúgy egyszer hasonló cipőben jártam a mybet-tel: Először elküldtem a jogsim fekete-fehér scannelt képét. Vissza írtak, hogy rossz minőségű, küldjek másikat, plusz közüzemi számla másolatát. Na elküldtem a közüzemi fényképét, plusz egy nagyfelbontású scannelt képet a jogsiról. Erre kapaszkodjatok meg, visszaírtak, hogy ez meg túl JÓ minőségű, és küldjek nekik fényképezőgéppel vagy mobiltelefonnal készített képet a jogsiról. Na ekkor ment fel bennem a pumpa, lekaptam nekik mobillal, elküldtem és megírtam mellé, hogy 48h-juk van, hogy az mb-men legyen a pénz, különben kiposztolom a sztorit a 2+2ra. A pénz 10 percen belül a számlámon volt, plusz kaptam egy 100dolláros bónuszt! Szóval szerintem ha valamivel fenyegetőzöl, akkor inkább azzal, hogy nyilvánosságra hozod a sz*rf*szúságukat, mint azzal, hogy bepereled őket!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #14
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bobby McFerrin nem Bob Marley!

    Amúgy meg tényleg baromi idegesítő, hogy ha beszólsz az ügyfélszolgálatnak, akkor simán zárolják a számlád, mutatva, hogy ők a Janik! Szánalmas. Én amúgy egyszer hasonló cipőben jártam a mybet-tel: Először elküldtem a jogsim fekete-fehér scannelt képét. Vissza írtak, hogy rossz minőségű, küldjek másikat, plusz közüzemi számla másolatát. Na elküldtem a közüzemi fényképét, plusz egy nagyfelbontású scannelt képet a jogsiról. Erre kapaszkodjatok meg, visszaírtak, hogy ez meg túl JÓ minőségű, és küldjek nekik fényképezőgéppel vagy mobiltelefonnal készített képet a jogsiról. Na ekkor ment fel bennem a pumpa, lekaptam nekik mobillal, elküldtem és megírtam mellé, hogy 48h-juk van, hogy az mb-men legyen a pénz, különben kiposztolom a sztorit a 2+2ra. A pénz 10 percen belül a számlámon volt, plusz kaptam egy 100dolláros bónuszt! Szóval szerintem ha valamivel fenyegetőzöl, akkor inkább azzal, hogy nyilvánosságra hozod a sz*rf*szúságukat, mint azzal, hogy bepereled őket!
    na ez komoly ilyen indokon, hogy túl jó minőségű én is sokkolódnék
    amúgy robin: a beküldött képekről néhány dolgot kitakarni tényleg hülyeség, ilyen esetekben, készségesen el kell mindent küldeni kitakaratlanul...hidd el, ők aztán tényleg nem fognak vele visszaélni meg kiadni bárkinek.

  5. #15
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Természetesen a nyilvánosság az alap, amint írtam az akadémiás srácoknak, a nekik írt levelet kiraktam ide és a cake poker topicba. Természetesen a 2+2-n is meg fogom ezt tenni meg még jó pár helyen, ha hamarosan nem érkezik meg a pénz. Ettől függetlenül pedig be fogom perelni őket, ügyvéd vagyok, úgyhogy ráérek ezzel szórakozni és pénzem is van rá.

    Aki pedig azt mondja, hogy nem jogos, hogy nem akarom 4-szer bescannelve elküldeni a dombornyomott bankkártyámat illetve az ID-mat, amin minden személyes adatom rajta van egy curacaoi bejegyzésű cégnek az valószínűleg még nem hallotta, hogy a múlt héten több száz ember (csak a személyes ismerőseim közül 2 embernek) dombornyomott kártyájával 500 és 2000 dollár közötti összegeket fizettek ki neten franciaországi ip címekről.

    Ja és természetesen írtam a licencüket kiadó felügyeletnek, hogy azonnal vizsgálják ki az ügyet. Remélem visszavonják.

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Ja és van még egy érdekes történetem, három héttel ezelőttről. Telefonos adategyeztetés során megkérdezték a regisztrációnál megadott biztonsági kérdésemre a választ! Ez mi már? Megmondtam nekik, mert pont leszartam az 50 dolláromat, de ilyet milyen alapon kérdeznek? Ennyiből a jelszavamat is meg kell mondjam adott esetben?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  7. #17
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    még jó, hogy lecsökkentették a jogászképzésben államilag finanszírozott hallgatók számát, mert így kevesebb olyan ember kaphat diplomát mint te. ezeket te teljesen komolyan gondolod?
    egy az, hogy te veszed igénybe az ő szolgáltatásukat, ha azt kérik, hogy tízszer küldd el a szkennelt cuccokat, akkor tízszer kell elküldened. meg ilyet, hogy kitakarod a részleteket... nevetséges
    ha valóban jogász vagy, akkor igazán felmérhetnéd a helyzet súlyát, méghogy ezért licenszeket fognak visszavonni...
    meg ezt a pereskedés dolgot is elfelejthetnéd szerintem. igazán tudhatnád, mint ügyvéd, hogy semmi esélyed megnyerni egy ilyen ügyet, főleg úgy, hogy te kezdted velük a balhét a kitakart adatok miatt. aztán meg ha valóban olyan király ügyvéd lennél, aki birtokában van a képességnek, hogy egyedül legyőzzön egy ekkora céget, akkor valószínűleg a sok megbízás miatt időd sem lenne ezzel foglalkozni, sőt, még pókerrel sem, és nem lennél rászorulva, hogy heteket kullogj 80 $ után. nekem ez a véleményem, meg az, hogy az ilyen hype topikokat azonnal be kéne zárni.
    Macko1, jabyga, balu999 and 1 others like this.

  8. #18
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Nos igen, ezek a cégek pont az olyan birkákon gazdagszanak meg mint te. Ha pedig csak egy kicsit is képben lennél a jogi szakma kapcsán, akkor tudhatnád, hogy pont azok nem szakadnak bele a munkába kik igazán jók, bár szvsz ez mindenhol máshol is így van.

    Ja és nem tudom mekkora cégnek képzeled a cake pokert. Ekkora céget LOL, szerintem jóval nagyobb informatikai cégeket képviselek mint egy szaros Cake poker
    Utoljára módosítva: robinmasters által: 2012. 06. 16. 15:27
    Csuhi81 likes this.

  9. #19
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet robinmasters eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bár szvsz ez mindenhol máshol is így van.
    az szvsz-ed kicsit el van tájolódva

  10. #20
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    egyébként én nagyon kiváncsi vagyok, hogy a pereskedéshez benyújtott indítványod, hogy fog kinézni szövegileg. mik lesznek a pontos vádak. ha megtetted, belőhetnéd ide, hogy a tanulságos történet folytatódjék

Oldal: 2 / 13 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •