Oldal: 4 / 13 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (122) összesen
Like Tree110Likes

Téma: Egy tanulságos történet arról, miért ne játsszon senki a Cake pokeren

  1. #31
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 07.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Amúgy a szabályzatot olvasd el mielőtt pereskedni kezdesz,valószinű levan írva hogy a promóció-t bármikor megváltoztathatják....vagy valami ilyesmi...eddig minden teremnél olvastam ilyet.Esélytelen hogy visszaadják a pénzed(ha nem akarják),mivel ez nem a te pénzed volt,hanem rakeback amit ők adnak pluszba....

  2. #32
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Én sem értem, hogy miért a srác a "hülye" itt a többség szemében.
    Perelni persze értelmetlen lenne, de egy 2+2 posztolással azért még megfenyegetném őket.

    Vissza a lóvé+nyeremény+rakeback, és örökre elfelejtitek egymást csendben, vagy --->2+2

  3. #33
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    80$ DS még micro téten is simán benne van...vedd úgy, hogy DS

    A pókereseknek ennél nagyobb bad beateket is át kell élni...

    Ha mondjuk tolod 15 asztalon 5-6$-os sng-ket, és megszakad a neted, akkor sem fogod beperelni a netszolgáltatót. Vagy ha fáradtan/tiltesen játszol, és amiatt buksz 80$-t akkor nem akarod beperelni magad.

    20K nem kevés pénz, de az életben nagyobb veszteségek is érhetnek. Azzal meg ha elküldöd a picsába a supportot csak magaddal cseszel ki, ez elég alap dolog...ezért nem érdemes olyan kisembereket b@szogatni, akik sokat segíthetnek, de sokat is árthatnak neked...
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #34
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    bruttó 93000,nettó kb 60000

  5. #35
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Idézet monikacermak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy a szabályzatot olvasd el mielőtt pereskedni kezdesz,valószinű levan írva hogy a promóció-t bármikor megváltoztathatják....vagy valami ilyesmi...eddig minden teremnél olvastam ilyet.Esélytelen hogy visszaadják a pénzed(ha nem akarják),mivel ez nem a te pénzed volt,hanem rakeback amit ők adnak pluszba....
    Mint írtam ügyvéd vagyok, szerinted mi volt az első dolgom. Ha a szabályzat szerint igazuk lenne, nem is érdekelne.

  6. #36
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    a bankkártya közepén elég asszem 8 számot letakarni.
    És persze az sem árt ha a bankkártyát átvételkor aláírjuk.

    Ennek ellenére nem rossz ötlet -ha már belekeveredtünk egy ilyen adok-kapokba- ha a felügyelethez fordul az ember.
    Én is kértem vizsgálatot már 1-2 ügyben, és az esetemben korrektül ki is vizsgálták az ügyet, és sikerrel intézkedtek
    No Time For Nuts

  7. #37
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én sem értem, hogy miért a srác a "hülye" itt a többség szemében.
    Perelni persze értelmetlen lenne, de egy 2+2 posztolással azért még megfenyegetném őket.

    Vissza a lóvé+nyeremény+rakeback, és örökre elfelejtitek egymást csendben, vagy --->2+2
    Maxxxi!!!
    Itt csak annyiról van szó hogy aki ilyet komolyan gondol az vagy beteg vagy 14éves Ha annyira menő ügyvéd lenne mint ahogy mondja. akkor szarna rá 20k-ra , mivel annyi lenne az órabére !!!

  8. #38
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Látom elvekről még soha nem hallottál, neked láthatólag nincsenek. Szerencsére van akinek nem a pénz az egyetlen ami számít.

  9. #39
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    pls ígérd meg, hogy a per részleteit, benyújtott vádirat(vagy miaz) stb majd ide másold azért, hogy nyomon követhessük a harcod a torta céggel

  10. #40
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Ha ebből per lesz, a lehető legnagyobb nyilvánosságot fogom biztosítani az esetnek pókeres körökben, abban biztos lehetsz
    Faréj and JuhaAasz like this.

Oldal: 4 / 13 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •