Oldal: 6 / 13 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (122) összesen
Like Tree110Likes

Téma: Egy tanulságos történet arról, miért ne játsszon senki a Cake pokeren

  1. #51
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Inkább az a tanulság, hogy supportosokkal alpári stílusban nem pattogunk.
    NitroHUN likes this.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  2. #52
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Én tényleg nem értem sokszor a közvéleményt, meg a gondolkodásotokat. Jön egy elvileg szakmájához értő ügyvéd aki teljesen mindegy milyen indokkal,de saját pénzét nem sajnálva beperel egy elvileg görény módjára viselkedő termet, erre elkezditek csoportosan szidni, kiröhögitek. Ti pénzetek? Nem! Nektek jót tehet vele? Igen!

    Én csak bíztati tudlak, igen csináld, állj ki az elveidért, ha tényleg perelsz, a pókeres társadalom csak profitál belőle. Mondjuk hogy nyilvánosságra hoztad már azért köszönet jár.

  3. #53
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Ummm...nekem mégis milyen előnyöm származik abból, ha bepereli őket?
    Hogy nem fogok a Cake-n játszani?
    Én nálam alap, hogy alaposan körbeérdeklődök egy termet (pláne kisebbet, vagy újabbat), mielőtt elkezdenék ott játszani, tehát jóval kisebb az esélye, hogy valami olyan helyre menjek, ahol gondok vannak.

    Tényleg ne vegye senki bántásnak, vagy támadásnak, de csak az egyik felet hallottuk itt. Nem tudjuk mennyit/mit takart ki, milyen stílusban levelezett a supporttal, stb...
    Persze lehet, hogy egy szar szemét csaló banda a Cake póker, nem ismerem őket. És tényleg túlzás, hogy ilyen miatt elveszik az rb-t, stb...de szerintem a per is túlzás, és szimplán jószándékból próbálom lebeszélni róla robinmasters, mert valószínű még ha nyer is, annyi ideje, és energiája rámegy, ami miatt totál nem éri meg...persze ez meg az ő dolga, de nem hiszem, hogy a mai világban túl sok olyan ember lenne, akinek temérdek felesleges ideje lenne.

    Azt viszont végképp nem látom, hogy nekünk miért jó, ha ő perel
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #54
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 01.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én tényleg nem értem sokszor a közvéleményt, meg a gondolkodásotokat. Jön egy elvileg szakmájához értő ügyvéd
    Ja, mert ha én ideírom hogy én vagyok az orosz cár, akkor tényleg.
    Ha komoly, értelmes ember lenne, akkor annyi esze is lenne hogy hatékonyabb módszer kultúráltan viselkedni a support-al, mint beszólogatni.
    Ha komoly jogász lenne, akkor nem irkálna a licensz visszavonásáról meg ilyen hülyességekről, meg nem birkázná le azokat, akiknek nem jön be az agro stílusa...

    Azon nem lepődnék meg a helyében hogy beszólnak neki.
    Lehet hogy a konkrét ügyben igaza van, de tapló, lehet hogy nem is jogász csak kamuzik, vagy ha jogász, akkor annak elég béna...

    Egyébként a konkrét problémára az a válasz hogy nem fizetek be egy fillért sem olyan terembe, ahol nem látom hogy általam megbízhatónak gondolt fizetési mód (pl. Neteller) működik. Életembe nem szkenneltem még bankkártyát, mi a francnak azt????

    Aranyszabály egyébként hogy ne légy kivétel, csináld azt amit a tömeg és amit a szolgáltató ajánl (hacsak nem ellentétes nagyon az érdekeddel). Ha megy valami bankkártya nélkül is, akkor minek eljutni odaáig, hogy kártyaszámok kitakargatása miatt levelezgetek a supporttal?

  5. #55
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Az azért tényleg vicc hogy mit letudnak müvelni bármelyik teremben a supportosok és utána még nekik áll feljebb és kibasznak az emberrel. Még ha tényleg nagyon kicsi is az összeg de ha elveid ugy kivánják akkor nyugodtan pereld be a csaló lehuzós mocskokat. megérdemlik. én szurkolok gl gogogogo

  6. #56
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    erre elkezditek csoportosan szidni, kiröhögitek.
    Dehogyis. Az itt a lényeg, hogy a srác nagyot hibázott, mikor elkezdte anyázni a supportot. Máskor ne csinálja, és nincs ilyen probléma. Ezzel együtt lehet alapja egy pereskedésnek, mivel az talán nincs benne a szabálykönyvben, hogy anyázásért zárolnak. Ha benne van, akkor az is bukta.

    Alszik rá 2 napot, és lenyugszik szépen, párezer forintért nem érdemes megpróbálni felszámoltatni a Cake pókerklienst.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  7. #57
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Elolvastam a HSZ-eket. Oltjátok rendesen, ő mégsem anyáz senkit, annyira nem lehet rossz a tiltkontroll.
    Én sem adnám meg az adataimat, nálam is alap, hogy bizonyos részeket kitakarok, hogy ne tudjanak visszaélni vele. Eddig nem volt belőle problémám.

    Azt meg végképp nem értem, hogy egyesek hogyan képesek ezt badbeatként felfogni. Komolyan nem zavarna benneteket, ha a következő cashout alkalmával a pénzetek helyett azt az üzenetet kapnátok a teremtől, hogy "sorry, downswing!"? Mert engem baromira zavarna, mindegy mekkora összegről van szó.

    Nekem az is furcsa, hogy a befizetett 80 dollárt vissza tudják utalni a kártyára, de a pluszban nyert 70 dollárt már nem. Csak 80$-ig tudta igazolni magát, és ha pl. 2 számmal kevesebbet takar ki, akkor már 100 dolcsit küldenek?

    A jogi részéhez nem értek, de sok sikert hozzá!
    Utoljára módosítva: don pro által: 2012. 06. 17. 03:05
    oTBo, ceewyl, chivasr911 and 6 others like this.

  8. #58
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    elég rút dolog mondani hogy csak 80 usd, valakinek az 40 beülő, valakinek meg félhavi fizetés

  9. #59
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ummm...nekem mégis milyen előnyöm származik abból, ha bepereli őket?
    Hogy nem fogok a Cake-n játszani?
    Én nálam alap, hogy alaposan körbeérdeklődök egy termet (pláne kisebbet, vagy újabbat), mielőtt elkezdenék ott játszani, tehát jóval kisebb az esélye, hogy valami olyan helyre menjek, ahol gondok vannak.

    Tényleg ne vegye senki bántásnak, vagy támadásnak, de csak az egyik felet hallottuk itt. Nem tudjuk mennyit/mit takart ki, milyen stílusban levelezett a supporttal, stb...
    Persze lehet, hogy egy szar szemét csaló banda a Cake póker, nem ismerem őket. És tényleg túlzás, hogy ilyen miatt elveszik az rb-t, stb...de szerintem a per is túlzás, és szimplán jószándékból próbálom lebeszélni róla robinmasters, mert valószínű még ha nyer is, annyi ideje, és energiája rámegy, ami miatt totál nem éri meg...persze ez meg az ő dolga, de nem hiszem, hogy a mai világban túl sok olyan ember lenne, akinek temérdek felesleges ideje lenne.

    Azt viszont végképp nem látom, hogy nekünk miért jó, ha ő perel
    Azért mert amíg senki nem nyer ellenük egy pert, vagy nincs semmiféle következménye addig nem fog változni semmi. Az Ftp és Stars meddig fogadta az amcsi játékosokat? Amíg nem lett belőle baj. Annak kiitta meg a levét? Mi... Sokan sírnak h meg kéne tisztítani az online pokert, tesz érte valaki is bármit? Nem nagyon... Nekem se pénzem, se hozzáértésem nincs, de ha valaki megpróbálja annak nagyon örülök.

    Számomra egyértelmű hogy csak jól járhatunk vele, rosszabb legalábbis tuti nem lesz. Asszem ez a számunkra tipikus +EV-s move, amit asszem te nem nagyon szoktál kihagyni, még ha csak vékony is .

  10. #60
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet naris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, mert ha én ideírom hogy én vagyok az orosz cár, akkor tényleg.
    Ha komoly, értelmes ember lenne, akkor annyi esze is lenne hogy hatékonyabb módszer kultúráltan viselkedni a support-al, mint beszólogatni.
    Ha komoly jogász lenne, akkor nem irkálna a licensz visszavonásáról meg ilyen hülyességekről, meg nem birkázná le azokat, akiknek nem jön be az agro stílusa...

    Azon nem lepődnék meg a helyében hogy beszólnak neki.
    Lehet hogy a konkrét ügyben igaza van, de tapló, lehet hogy nem is jogász csak kamuzik, vagy ha jogász, akkor annak elég béna...

    Egyébként a konkrét problémára az a válasz hogy nem fizetek be egy fillért sem olyan terembe, ahol nem látom hogy általam megbízhatónak gondolt fizetési mód (pl. Neteller) működik. Életembe nem szkenneltem még bankkártyát, mi a francnak azt????

    Aranyszabály egyébként hogy ne légy kivétel, csináld azt amit a tömeg és amit a szolgáltató ajánl (hacsak nem ellentétes nagyon az érdekeddel). Ha megy valami bankkártya nélkül is, akkor minek eljutni odaáig, hogy kártyaszámok kitakargatása miatt levelezgetek a supporttal?
    Látatlanban miért kérdőjelezzek meg én bárkit is?

    Az aranyszabályoddal sincs semmi problémám, én sem cselekszek másképp, de ha valaki megpróbálja, és nekem jobb lehet tőle, akkor inkább bíztatom mint basztatom.
    Utoljára módosítva: kidelpiero által: 2012. 06. 17. 14:38

Oldal: 6 / 13 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •