Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By sNNi
  • 1 Post By Holdenper

Téma: Stackelés,fifty50

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 02. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás Stackelés,fifty50

    Sziasztok!

    kittipoker néven játszom a pokerstarson 1,5 3,5 fiftyken.Illetve játszottam,családomban történt kis zűrzavar,kellet a pénz,így anyagi gondok miatt cashout,de szivesen visszatérnék.Olyasmire gondoltam hogy a stackertől kapott összeget feltornáznám egy adott szintre,a profitot pedig feleznénk.Tehát xy küld 50 dollárt,ezt feltornászom 100-ra,és 75-öt visszaküldök.Kicsit,mint a kölcsön,csak ebben van haszon. Nekem fontos újraépíteni a bankrollom,mert szeretem a játékot,és jónak érzem magam benne.

    Pokerstars nickem,ha valaki rám keresne: kittipoker

    Sajnos nem tudok betenni grafokat,de sharkscopon,és hasonló helyeken biztos találni rólam.

    Üdv!
    JuhaAasz likes this.

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Szia!

    Sok sikert a kereséshez, de nem stackelés, hanem stakelés Eredményeid belőlem vegyes érzelmeket váltanak ki, de mivel nagyon kicsi a minta, így szerintem egy esetleges befektető akár meg is láthatja benned a fantáziát!

    GL!

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Szia!

    Köszi a javításért.Most vettem észre,hogy a haver bejelentkezve maradt a gépen,és aző nevéről írok.Sebaj :P

    Remélem,hogy valaki lát fantáziát a dologba

  4. #4
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Se sharkon se prolabson nem lehet látni a ROI-t, össznyereményt, meg ilyesmi...csak a lejátszott sng-ket. Az viszont nagyon kevés szerintem.

    A kiírás meg nem túl pontos. Általában nem profitig határozzák meg az ilyet, hanem lejátszott sng (mondjuk 5K sng-t lejátszol 3-4 hónap alatt), vagy időtartamra szólnak az ilyen stakelések. 50$ meg nem elég roll még 1,5-re sem. És általában nem éri meg ilyen alacsony szintre stakelni. De azért sok sikert!

    ui.: szerintem jobban jársz, ha melózol nyáron, összeszedsz belőle egy kis pénzt, feldobsz 100-150$-t a starsra, és abból kezded tolni 1,5-ön. Így a nyereményed felét sem kell "leadnod". 1,5-ön nagyon gyenge a mezőny, 1 hónap alatt simán fel tudsz jutni 3,5-re
    dfecco23 likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Jelenleg is melózok,nincs pénz befizetni, a családomat kell eltartanom.De közben imádok játszani. A 1,5-ös limitet akármikor rommá verem,igaz kicsi a mintám,de a turbo fiftyknél egy jó push fold stratégiát alkalmazva nagyon sokat sikerült nyerni ezeken a versenyeken.

    Ha lene keret befizetnék,nem véletlen keresek embert,aki ebben tud segíteni.

    Nem 50 dolárra gondoltam,csak példa volt De tulajdonképpen 50 dollár is elég,még ha a brm-nek nem is felel meg,annyra gyengék a játékosok.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •