Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (29) összesen
Like Tree22Likes

Téma: Kinek mi a véleménye a micro MTT világáról?

  1. #11
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet durum11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem ertek egyet azzal hogy a szerencsenek/variancianak nincs szerepe.
    Ki állított itt ilyet, áruld már el, kérlek.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet durum11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem ertek egyet azzal hogy a szerencsenek/variancianak nincs szerepe. Korabban en is probalkoztam sokezres MTT-ken, eredmeny nelkul. Par honapja valtottam 250-400 fos versenyekre, itt egesz szepen sikerul nyerni. Nem lettem jobb jatekos egyik pillanatrol a masikra, csak tizedakkora mezonyben jatszom.
    Eléggé egyértelmű, hogy kis mezőnyben ugyan akkora téten, gyakrabban oda lehet érni, mint több ezer fős versenyen.

  3. #13
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Nem a szerencse szerepe a nagyobb, hanem a variancia. Ez azt jelenti, hogy többet kell lejátszanod ahhoz, hogy kijöjjön a várható roi-d.
    Mondjuk több ezres mezőnyben le kell tolnod 30K MTT-t, hogy nagyjából lásd milyen roi-t tudsz hozni, addig párszáz fős MTT-kből elég lehet 10K (ezek most természetesen csak hasraütéssel kitalált számok, de az arány szerintem nagyjából stimmel).

    Viszont a sok ezer fős MTT-ken talán jobb a fish/reg arány. De én tuti nem próbálnék BR-t építeni micro MTT-kkel...akkor már inkább MTSNG
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Nem tudom mi értelme van ennek a topiknak.
    Furcsa is lenne a ha valakinek az lenne a véleménye hogy sokezer fős mtt-ken kis szerepe van a szerencsének.
    Nagy. De akármilyen nagy akkor sem csak az számít, gondolom ide akarnánk kilyukadni...

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Idézet Harvey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Psre 500-1000 abi nem baj ha van.
    pont ebben rejlik az egész ördögi kör.

    1. ha valakinek van 1500 USD-je csak pókerre, az elég beteg gondolat, hogy 2$ ABI-vel fog nekiállni MTT-zni. Akkor már inkább NL25-30-esetleg50 ekkora rollból.

    2. ha valaki cashel vagy sngvel már megszerzett 1500$-t, az szintén elég barom lenne, ha átülne 2$ abi-re. Valószínűleg a korábbi helyén jóval nagyobb volt az órabére (rb-ről nem is beszélve).

    konklúzió: a mikró MTT-nek leginkább lottószelvény funkcióban van jelentősége. Arra jó, hogy egy nagy eredmény beesése esetén megkönnyítse a szintlépést, vagy veszel belőle egy 15 éves Chivast, tökmindegy. Megpróbálni megélni mikró MTT-ből rendkívül mazochista gondolat.
    Flush67, dfecco23 and blekhole like this.

  6. #16
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Azért lehetséges, hogy kisebb abi-vel nagyobb órabér érhető el, ha a nagyobb bi-nél jóval több a reg, és nem olyan jól grindolható. De kizárt, hogy rendes micro MTT-ket grindoljak...az szimpla mazochizmus...aki hasonló élményt szeretne, az menjen el 180manezni. Az majdnem MTT, de gyakrabban lehet sikerélménye, és következetes munkával egész csinos órabért lehet ezeken hozni.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Nekem ez a véleményem a micro mtt-k világáról:

    gino majalis - YouTube
    ZoliHUN, kodoga, daPEPEhu and 3 others like this.

  8. #18
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Csodálatos. Ma végre sikerült az első mikro tétes MTT FT-je odaérni méghozzá top 2 stack-el. Azonban volt egy CL-je is a mezőnynek, akire a hiperagresszív kifejezés kevés. Írd és mondd az FT-n minden hand-ben all-in ment. De végül is igaza lett megnyerte a tornát - azt meg nem kell firtatni, hogy közben 7 embert ejtett ki flip vagy annál rosszabb kiindulóhelyzetből. (igen, volt akinél előnyből indult...azért nem 8)
    Ellenem spec QQ < AJo, jött is a sor hiába volt Q a flopon

  9. #19
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csodálatos. Ma végre sikerült az első mikro tétes MTT FT-je odaérni méghozzá top 2 stack-el. Azonban volt egy CL-je is a mezőnynek, akire a hiperagresszív kifejezés kevés. Írd és mondd az FT-n minden hand-ben all-in ment. De végül is igaza lett megnyerte a tornát - azt meg nem kell firtatni, hogy közben 7 embert ejtett ki flip vagy annál rosszabb kiindulóhelyzetből. (igen, volt akinél előnyből indult...azért nem 8)
    Ellenem spec QQ < AJo, jött is a sor hiába volt Q a flopon
    GG pajtás. legközelebb majd visszaadja ezt a szopást a rendszer 1200 fönél amikor 2 bb-d van...
    Flush67 and tRomf29 like this.

  10. #20
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csodálatos. Ma végre sikerült az első mikro tétes MTT FT-je odaérni méghozzá top 2 stack-el. Azonban volt egy CL-je is a mezőnynek, akire a hiperagresszív kifejezés kevés. Írd és mondd az FT-n minden hand-ben all-in ment. De végül is igaza lett megnyerte a tornát - azt meg nem kell firtatni, hogy közben 7 embert ejtett ki flip vagy annál rosszabb kiindulóhelyzetből. (igen, volt akinél előnyből indult...azért nem 8)
    Ellenem spec QQ < AJo, jött is a sor hiába volt Q a flopon
    Az első és eddig legkomolyabb nyereményem a the big 3,3$ második helye volt, ahol egy orosz csákó ft-n 6 embert ejtett ki ugyanezzel a stílussal, gyakorlatilag mindennel callolta a shortstackek allinjeit, és nagyobbrészt jöttek neki, ha nem elsőre, akkor a következő kanyarban. Amikor már csak ketten maradtunk, neki 10M zsetonja volt nekem 1,7M, gondoltam megkegyelmezek neki és természetesen alkut ajánlottam nagyjából 50-50%-arányban, hogy mindketten ugyanannyit nyerjünk. Hehe.
    Következő leosztásban nála 53s pikk nálam KTs pikk, én all in ő call, természetesen sorral nyert. Végülis nem zavart a dolog,m talán 6. vagy 7. helyen kezdtem az ft-t, és a 3 fős döntő eléréséhez nagyban hozzájárult az orosz, lényegében meg kellett várni,h kiejtse a többieket.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •