Oldal: 8 / 13 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (122) összesen
Like Tree110Likes

Téma: Egy tanulságos történet arról, miért ne játsszon senki a Cake pokeren

  1. #71
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    208

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az meg nehogy már elfogadható indok legyen a zárolásra, hogy nem a megfelelő hangnemben beszélek valamelyik ügyfélszolgálatossal.
    Mielőtt nagyon meglepődnél, a Pokerstars zárolt ilyenért számlát. A rajta levő pénzt természetesen nem vették el, ezt a tulaj kiutalhatta, de játszani többet nem tudott.

  2. #72
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    878

    Alapbeállítás

    Nekem volt egy hasonló esetem a Partypokerral, amikor ki akartam utalni. Azzal gyanúsítottak, hogy másokkal összejátszom és zároltak. De szép nyugodt hangnemben leveleztem velük (elküldtem nekik hogy kb. 90 %-ban különböző ellenfelekkel játszottam HU Sng-t), végül felhívtak és kiutalták a pénz. Jaa és szintén zenész (ügyvéd) vagyok

  3. #73
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    Hajrá robinmasters!

    Egyébként a sok semleges és "nem éri meg" hozzászólásból körvonalazódott számomra, hogy ezért tehetik/teszik meg a termek az ilyen visszaéléseket, mert a többség "leírja downswingként".
    Vagy pl itthon azért mernek bevezetni mindenféle eszement adókat és növelni a végtelenségig, mert a legtöbben úgy vannak vele, hogy úgysem tudok mit tenni ellenük, túl nagyok én meg kicsi vagyok. Molnár Ferenc Nemecsek Ernője mond nektek még valamit?

    Szóval akik itt szájkaratéznak és passzív elfogadásra buzdítanak inkább tiszteljék azt, aki képes kiállni Dávidként Góliát ellen, teljesen legális úton (nem randalírozni akar), mégha látszólag semmi "+EV" nincs a dologban. Vannak a világon fontosabb dolgok is, mint a pénz, bár itt még az is része az ügynek.
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  4. #74
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet cincinatus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De szép nyugodt hangnemben leveleztem velük (elküldtem nekik hogy kb. 90 %-ban különböző ellenfelekkel játszottam HU Sng-t), végül felhívtak és kiutalták a pénz. Jaa és szintén zenész (ügyvéd) vagyok
    +1. Nem tudom mit képzel magáról az, aki rögtön anyázással indít majd meglepődik, ha zárolják és elküldik a francba. Ha az én boltomba bejön valaki anyázva reklamálni nem dobom ki a fenébe? Dehogynem.
    Normális hangnemben érdeklődve az esetek 99,999%-ban megoldódik minden probléma, a supportos is nagyobb kedvvel segít és nem rögtön a /dev/null-ba irányít.

    És nem csak itt, az élet bármelyik területén így van, aki nem kezeli higgadtan a dolgokat az sikeres ember nem lehet.

    A kitakargatós és supportal kekeckedős játék alapból no comment... ha be/kiutalsz a honlapon úgyis meg kell adni a teljes számot, ráadásul azt ők lokálisan tárolják, nem pedig a bank rendszerén keresztül. Mi értelme ennek?
    Macko1, R1per2, BelaKecske and 2 others like this.

  5. #75
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet robinmasters eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindezt megtettem, természetesen a securitysok főnökével, mielőtt elkezdtem a jogi útra terelésen gondolkodni. A hangnememről pedig annyit, hogy én is ember vagyok, sajnos elég sok rossz dolog történt mostanában a magánéletemben, ami miatt jóval idegesebb vagyok mint általában. Szerintem emiatt nem kéne, hogy ellophassák a pénzem.
    Nyilván nem kéne, hogy elvegyék a pénzt.
    Viszont Neked mint ügyvédnek, amellett, hogy biztos értelmes, tanult ember vagy, különösen tisztában kellene lenned azzal, hogy az okos, nyugodt érvelés a megoldás és a tárgyalás legjobb formája, nem pedig a fenyegetés és az anyázás.

    Eddig azt hittem, hogy a zárolás után kezdtél el nem megfelelő hangnemű leveleket írni, de ahogy előbb írtad, csupán azon háborodtál fel, hogy nem voltak megelégedve a beküldött adatokkal amiket ugye joguk van kérni. Így aztán még inkább megérdemlik a bocsánatkérést, ezért én továbbra is ezzel próbálkoznék, elküldve a kitakaratlan adatokat is.
    Ezután elvileg már nincs miért nem fizetniük (elvileg ugye nincs hangnemes rész a szabályzatban, sőt azért max zárolás kéne h járjon) tehát ha továbbra sem történik semmi, lehet lépéseket tenni.
    Nekem is a nyilvánosságra hozás tűnik jobb megoldásnak, 1szerűbb és ők sem akarják, hogy minden pókeres fórum ezzel legyen tele.

    GL az ügyben.

  6. #76
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Zbacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha az én boltomba bejön valaki anyázva reklamálni nem dobom ki a fenébe? Dehogynem.
    És nevelési célzattal meg is lopod?
    robinmasters and pszibu like this.

  7. #77
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És nevelési célzattal meg is lopod?
    Igen, sőt savval leöntöm O_o dafaq
    Elgondolkozik az életéről, higgadtan visszajön és megoldjuk a problémát.

    Van aki elviseli hogy szarnak nézik, én nem. És szerintem nincs olyan értelmes munkakör, ahol ezt el kell viselni bárkinek is. Ha szerinted nem ez a normális ám legyen, alapvető dolgokról nincs kedvem vitatkozni.

  8. #78
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet cincinatus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem volt egy hasonló esetem a Partypokerral, amikor ki akartam utalni. Azzal gyanúsítottak, hogy másokkal összejátszom és zároltak. De szép nyugodt hangnemben leveleztem velük (elküldtem nekik hogy kb. 90 %-ban különböző ellenfelekkel játszottam HU Sng-t), végül felhívtak és kiutalták a pénz. Jaa és szintén zenész (ügyvéd) vagyok
    Asszem felgyújtottam volna magam a Party irodája előtt, ha HU játék után összejátszással vádolva zároltak volna véglegesen.
    cincinatus and pszibu like this.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  9. #79
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Asszem felgyújtottam volna magam a Party irodája előtt, ha HU játék után összejátszással vádolva zároltak volna véglegesen.
    Empátiám jeléül én vittem volna a benzint!

  10. #80
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Szerintem elég egy nagyobb bokrot felgyújtani!

Oldal: 8 / 13 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •