Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (42) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 06. 18

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2012. 06. 18

    Lapok:
    Játék:
    Játékosok: 10 fő
    Pozició: CO
    Kis vak: $1
    Nagy vak: $2

    Las Vegasban játszol élőben az egyik kaszinóban kisebb alapon, amikor az adott leosztásban valahogy mindenki dobja előtted lapjait. A CO-ból te $10-ig emelsz, amit csak a dealerben ülő - eddigi játéka alapján nyerő TAG - játékos ad meg, a vakok dobnak. A flopra 337 lapok érkeznek, $15-ig emelsz, amit ellenfeled megad. A turn Q, ellenfeled előtt $200 van, nálad ennél is több. Mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Én a is a bet/fold -ra szavaztam, mivel 100+ BB deepen nem kell túlaggrózni egy top párt, főleg, ha egy kis edge is van a mezőnyön, de azért érdekes, hogy ha itt betelünk és raisel akkor egy standard TAG mivel játszik így?

    TAG legtöbbször preflop 3betelni fogja a monstereit, 3x -el nem nagyon callol le, talán A3s -el, mert IP van, 77 -el setmineolhat, ezenkívül mi van még itt, ami reálisan verhet? Talán AQ amivel pre nem akart 3betelni hanem csak flatel IP és megnézni a flopot, de ez még így is elég szűk range, ami ver.

    Egyébként ez az 5BB pre raise Vegasban általános? Vagy minek emelünk ekkorát?
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    live pokin 5bb alatt nem szokás próbálkozni

    btw én se nagyon látom a lapot amivel itt visszaemel poziban és ver minket, monsterrel inkább csak callolna mert húzó nincs kint és simán barrellezünk mindent a turnon, 1-2 magassal odaérhetünk riverre stb. de fene tudja, ettől még infó nélkül bet/fold teljesen jó.

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 13.
    Hely
    Sárvár
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Én csak azt nem értem, hogy kerültem ebbe a partiba, amikor még nem is voltam Vegas-ban...

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás :)

    ez se volt nehéz kérdés

  6. #6
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Check/call,..CG-én nemszokás kiemelni az ellenfelet.Főleg ha még nyerő is.Top párt se szoktak dobni mikor belenyitnak.Az csak online szokás,na + a balekoknál.
    1 újabb feladvány online szemszögből nézve az elő játékot.

  7. #7
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Egy kicsit én is bajban voltam, mert egy jó TAG pre nem ad meg A3s-sel szerintem, AQ-val meg latet 3betelné...max 77, de azzal is 3betelhet...viszont elvileg soha nem emel vissza lightan a turnön...mármint ha nem túl kreatív autopilot TAG játékot játszik...ha jó kreatív TAG (némi LAGish beütéssel) reg, és minket nem lát olyan jónak (vagy ilyen spotban gyakran dobtunk, és úgy gondolja nem foglalkozunk sokat az ő rangével), akkor CR-elhet turnt, mert ilyen flopon gyakran cbetelünk, a turn meg jó barrellre...Kérdés, hogy postflop mennyire jó, és mennyire TAG. Illetve, hogy nekünk milyen az imageünk...
    B/f-re nyomtam, mert éreztem, hogy afelé próbál lökdösni a feladvány írója, de ennyi infó alapján ez lehetne szinte bármelyik (float-happy? Akkor c/c...Vagy maniac, aki dry boardokon szeret moveolgatni? Bet-call...ok...c/f nálam ez soha nem lesz, max ha flopon akkora nit, hogy csak fullt tudok elképzelni a calljánál vagy gyenge 2párokkal "meg szokta kérdezni, hol áll a partiban", aireket dobná, és a callja az mindig csapdázás lesz ilyen flopon...de ilyen játékos szerintem nincs)
    Utoljára módosítva: Holdenper által: 2012. 06. 18. 12:30
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #8
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Byron eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha tudom, hogy dobok, nem emelek. Ennyi.
    Hogy egy klasszikust idézzek: A Bet/fold az bet/fold.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #9
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 05. 25.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Biztos hogy erőltetni kell ezt a rovatot? teljesen behalt az egész, a kérdések gyengék, néha a válaszok/indoklások is kifejezetten rosszak, ráadásul szerintem mostanra a kommentek is teljesen hasztalanok lettek, csak az idióták írják ide ostoba véleményüket, persze tisztelet a kivételnek, de 3-4 ember kivételével nincs senki aki össze tudna hozni egy normális véleményt a leosztásról. Én nem cg-zek, de az akkora bet/fold amit ritkán lehet látni, és aki ezt nem érti hogy miért, az sürgősen hagyja abba a játékot, és kezdjen el könyveket/videókat tanulmányozni. De nem ez van, hanem inkább jönnek és megosztják fantasztikus elképzeléseiket a játékról, mint pl "check/call mert cg-ben nem szokás kiemelni a másikat" vagy "ha tudom hogy dobok, akkor nem emelek".
    Biztos hogy kell ez ide, és előrébb viszi a közösség épülését? Biztos hogy lesznek olyanok akik okosabbak lesznek az ilyen leosztásoktól? Biztos hogy a PA egy olyan oldal akar lenni ahol ilyen ostobenkóknak kell magyarázni hogy ez miért bet/fold?

  10. #10
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Sandrino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos hogy erőltetni kell ezt a rovatot? teljesen behalt az egész, a kérdések gyengék, néha a válaszok/indoklások is kifejezetten rosszak, ráadásul szerintem mostanra a kommentek is teljesen hasztalanok lettek, csak az idióták írják ide ostoba véleményüket, persze tisztelet a kivételnek, de 3-4 ember kivételével nincs senki aki össze tudna hozni egy normális véleményt a leosztásról. Én nem cg-zek, de az akkora bet/fold amit ritkán lehet látni, és aki ezt nem érti hogy miért, az sürgősen hagyja abba a játékot, és kezdjen el könyveket/videókat tanulmányozni. De nem ez van, hanem inkább jönnek és megosztják fantasztikus elképzeléseiket a játékról, mint pl "check/call mert cg-ben nem szokás kiemelni a másikat" vagy "ha tudom hogy dobok, akkor nem emelek".
    Biztos hogy kell ez ide, és előrébb viszi a közösség épülését? Biztos hogy lesznek olyanok akik okosabbak lesznek az ilyen leosztásoktól? Biztos hogy a PA egy olyan oldal akar lenni ahol ilyen ostobenkóknak kell magyarázni hogy ez miért bet/fold?
    Te is voltál még kezdő, mikor azt se tudtad még mi az a bet/fold. Értem a mondanivalódat és valahol egyet is értek vele, de a stílusod hagy némi kívánnivalót maga után, és még elég finoman fogalmaztam, Mr.Pro!
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •