Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (42) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 06. 18

  1. #11
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jó TAG pre nem ad meg A3s-sel szerintem, AQ-val meg latet 3betelné...
    Egy LP nyitást miért jó IP 3betelni AQ val?

    Szerk.:
    Szerintem sokkal fontosabb tudni, hogy LP mire hogyan reagál az adot villain, és ennek függvényében dönteni, hogy fold; call; v. 3bet.
    Attól még hogy általánosságban széles opening range van valakinek egyáltalán nem biztos, hogy a 3bet lesz a legjobb ellene sőt néha a legrosszabb, szerintem.

    Szerk.II:
    Arról nem is beszélve, hogy magas 4bet vs. resteal ellen milyen jó lap az A3 o/s egy 5b-AIra, főleg ha TAG vagy. Jó mondjuk ez élőjáték...
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2012. 06. 18. 13:49
    BelaKecske likes this.

  2. #12
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 05. 25.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te is voltál még kezdő, mikor azt se tudtad még mi az a bet/fold. Értem a mondanivalódat és valahol egyet is értek vele, de a stílusod hagy némi kívánnivalót maga után, és még elég finoman fogalmaztam, Mr.Pro!
    Figyelj, szerintem ne az én stílusommal foglalkozz, hanem szokás szerint írd inkább ki twiterre, hogy mit reggeliztél, mész-e edzeni, meg hogy mekkora roid volt a mai nap, úgyis ez tart izgalomban mindenkit, olyan izgalmas az életed

  3. #13
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy kicsit én is bajban voltam, mert egy jó TAG pre nem ad meg A3s-sel szerintem, AQ-val meg latet 3betelné...max 77, de azzal is 3betelhet...viszont elvileg soha nem emel vissza lightan a turnön...mármint ha nem túl kreatív autopilot TAG játékot játszik...ha jó kreatív TAG (némi LAGish beütéssel) reg, és minket nem lát olyan jónak (vagy ilyen spotban gyakran dobtunk, és úgy gondolja nem foglalkozunk sokat az ő rangével), akkor CR-elhet turnt, mert ilyen flopon gyakran cbetelünk, a turn meg jó barrellre...Kérdés, hogy postflop mennyire jó, és mennyire TAG. Illetve, hogy nekünk milyen az imageünk...
    B/f-re nyomtam, mert éreztem, hogy afelé próbál lökdösni a feladvány írója, de ennyi infó alapján ez lehetne szinte bármelyik (float-happy? Akkor c/c...Vagy maniac, aki dry boardokon szeret moveolgatni? Bet-call...ok...c/f nálam ez soha nem lesz, max ha flopon akkora nit, hogy csak fullt tudok elképzelni a calljánál vagy gyenge 2párokkal "meg szokta kérdezni, hol áll a partiban", aireket dobná, és a callja az mindig csapdázás lesz ilyen flopon...de ilyen játékos szerintem nincs)
    Nem igazán értek egyet, illetve nem mindennel. Egy jó TAG miért 3betelne AQo -val IP, és miért ne flatelhetne A3s -el a BTN -ről, amikor több, mint 100BB deep effektív a játék? 77 -el meg remek oddsokat kap setmineolni preflop, és mivel flop után rejtve lesz a lap ereje, így sokkal jobb implied oddsot kap egy callal, mintha egy rakás gyengébb lapot eldobatna. 3bet / foldra és 4bet/broke -ra is vannak ennél sokkal jobb lapok.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  4. #14
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Sandrino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Figyelj, szerintem ne az én stílusommal foglalkozz, hanem szokás szerint írd inkább ki twiterre, hogy mit reggeliztél, mész-e edzeni, meg hogy mekkora roid volt a mai nap, úgyis ez tart izgalomban mindenkit, olyan izgalmas az életed
    Gratulálok, azt a szintet sem éred el mint azok az emberek, akiket próbáltál osztogatni. Nálam innentől némítva vagy.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #15
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Sandrino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Figyelj, szerintem ne az én stílusommal foglalkozz, hanem szokás szerint írd inkább ki twiterre, hogy mit reggeliztél, mész-e edzeni, meg hogy mekkora roid volt a mai nap, úgyis ez tart izgalomban mindenkit, olyan izgalmas az életed
    Tiltkezelés elégtelen.

  6. #16
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 05. 25.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok, azt a szintet sem éred el mint azok az emberek, akiket próbáltál osztogatni. Nálam innentől némítva vagy.
    Ó jaj, most aztán mi lesz így velem?

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Jó ez a rovat de egyszer már Isildur ellen is akarok játszani

  8. #18
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    [QUOTE=Sandrino;447397]Biztos hogy erőltetni kell ezt a rovatot? teljesen behalt az egész, a kérdések gyengék, néha a válaszok/indoklások is kifejezetten rosszak, ráadásul szerintem mostanra a kommentek is teljesen hasztalanok lettek, csak az idióták írják

    Mint te!


    Kinek a F.....nak képzeled magad?

  9. #19
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    vihar a biliben
    ZoliHUN likes this.

  10. #20
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet Macko1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vihar a biliben
    Ez a hirtelen jött meleg megzavart pár embert

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •