Szavazás eredménye: Mi a véleményed erről az idiotáról????

Szavazók
16. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Idiota a köbön!!!!

    2 12,50%
  • Menthetetlenűl halmozottan hátrányos helyzetű idióta!!!

    4 25,00%
  • Elmebeteg!!!

    3 18,75%
  • Nem ismerem!!!!

    7 43,75%
Oldal: 84 / 104 ElsőElső ... 3474828384858694 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 831 - 840 (1031) összesen
Like Tree91Likes

Téma: Gabiru Handjei!

  1. #831
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kegyetlen így olvasni a szöveget, hogy sehol egy vessző
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

    Parancsolj... Tedd a megfelelő helyre!


    Szép graf, Bro!
    Hasonló folytatást!

  2. #832
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás Helyzet jelentés!

    Ez amolyan graf nélküli helyzet jelentés lesz.
    Eddig a hónapban a sok munka és egyéb elfoglaltságok mellett sikerült 10K handet lejátszani és remélhetőleg azért a hónap végére egy 20K össze fog jönni, de majd meglássuk mennyire lesz még időm.

    Eddig a hónap teljesen standard, a hónap eleje szép Up és azóta sajnos BE a hónap, de nincs miért aggódni mivel ennek ellenére is tudom hozni az "A" játékot és nem frusztrál semmi sem. Lemákolások és a túlhúzások terén is sokat fejlődtem a régi időkhöz képest ami pozitív hatással fog kihatni a fejlődésre és a szintlépésekre.

    Utólag végig gondolva tényleg megérte az a 6 hónap szünet és mással foglalkozás főleg az én szempontomból, mert az ilyet egy megélhetési pókeres nem igazán tud megtenni max csak akkor, ha nagy tartalékai vannak.

    A hónap végén majd graffal is jelentkezem.

    GL All.

  3. #833
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás Június!

    Hát akkor lássuk mire is mentem a hónapban!


    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

    Mint az látszik a grafikonon a nonsd elég durván ível lefele ez szerintem egyrészt betudható a túl sokat 3 bet callomnak amit e hónapban visszább kell vegyek, ezenkívül sokszor volt az hogy elcsúnyult az asztal és dobnom kellett, de mindezek ellenére jól ment a játék a hónapban. Még nem lett meg nl10-hez a roll de ami késik nem múlik.

    Célok nincsenek kitűzve egyáltalán, mivel csak azzal foglalkozom hogy a játék közbeni hibákat kiküszöböljem és ezenkívül más nagyon nem érdekel, és szerintem a leglényegesebb az hogy élvezzem a játékot.

    GL all!
    Utoljára módosítva: Gabiru által: 2012. 07. 01. 00:15

  4. #834
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    mivel callolsz 3betet és kik ellen és milyen tervel ?
    Faréj and BelaKecske like this.

  5. #835
    Fáradhatatlan grinder csicsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    578

    Alapbeállítás

    Érdekes ez a 3bet call. Nl4-en szoktak 3betelni ? Session közben sem láttam h túl magas lenne.
    Utoljára módosítva: csicsi által: 2012. 07. 01. 04:47
    "If you wanna be the best, you gotta take out the best"

  6. #836
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Sokszor van az mikor mondjuk emelek kisebb pockettal UTG vagy MP akkor jön egy min 3 bet rá majd utánna a sok fish miatt mindenki calloz és akkor már az odds is megvan a callra de 4 betnek nincs értelme mert nem akarok multiway játszani kicsi pockettal nagy potban már a flopon.

    De majd úgyis kikeresem a szitukat hogy jobban kielemezzem és akkor ez már nem lesz hiba és nem fog elmenni rajta annyi bb.

  7. #837
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás

    hmmmm..... Ha ilyen szitukban megvan az oddson a set mine-ra, akkor ez miért probléma? Ha odds call-t csinálsz, akkor hibát nem követsz el, mert rengeteg implikált esélyed van a sok fish miatt.

    GL BRO!
    JociBalboa likes this.

  8. #838
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás Holnaptól NL10 :)

    Jól indult a hónap és ennek köszönhetően sikerült és abszolválnom az nl4-et így 20BI-el neki is állok holnaptól az Nl10-nek amit akkor fogok elhagyni ha NL20-ra lesz kb 30BI-em.


    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül

    GL all!

  9. #839
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás 2012 eb!

    Kicsit szomorú vagyok hogy így kikaptak az olaszok a döntőben, de valljuk be hogy a spanyol csapat messze jobb volt. Sajnos az olaszok elfáradtak a döntőre, ezt látni is lehetett a kezdettől fogva hogy nehézkesebben mozognak mint a spanyolok, de hát nincs mi miatt szégyenkezzenek mert az EB előtt leírt válogatott mégis a döntőig menetelt a maga módján nehézkesen kezdte a csoportot és utána már a folytatás már egészen jól alakult és szerintem senki nem mondhatja azt, hogy jogtalanul jutottak döntőbe az olaszok.
    Szerintem egy végtelenül szimpatikus és küzdeni tudó csapatot láthattunk ahol nem az egyéni teljesítmény dominált hanem az egész csapat egységesen érte el a döntőig majd aztán bukott el.

    Majd legközelebb.

    Forza Italy!
    dexterjacko likes this.

  10. #840
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás Helyzet jelentés!

    Az elmúlt időszak elég érdekesre sikeredett minden szempontból.

    1. Sokat nem játszottam mivel nagyon sok változás történt az életemben amire időt kellett szakítani:

    - Eljegyzés
    - Összeköltözés
    - Sok munka

    Tömören ennyi minden történt az elmúlt hónapokban velem, de azért volt néha idő játszani is hébe-hoba és azt kell mondjam hogy az első próbálkozásomat leszámítva nl10-en annyira nem is ment rosszul.

    2. Tervek, Eredmények:

    Terv az volt hogy Laza BR managment lesz így elsőre ha sikerül akkor jó ha nem akkor átállok 30-40Bi szint lépkedésekre. -- FAIL!!

    Tehát emiatt elkezdtem újra NL4-en játszani addig amíg meg nem lesz a 30BI-em minimum NL10-re.

    Graf NL4 eddig amióta újra kezdtem a pókert: 13,08bb/100


    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül

    Graf NL10 eddig: -1,79bb/100

    Silány és gyenge teljesítmény igaz ennek a 98% az első próbálkozás ahol nem ment és nem is adta, de a második próbálkozás már messze jobb lesz ennél az tuti.


    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül

    Az látszik hogy a nonsd van mit javítani, de ha időm engedi akkor el követek ennek érdekében mindent.

    GL all!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •