Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (45) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Az 5050Poker összetűzésbe került a Microgaming hálózattal

  1. #11
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Dán te már vegasban is kockulsz?
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #12
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Gondolom azért függesztik fel a kifizetéseket, mert mindenki elkezdene pánikolni, cashoutolna, nem maradna játékosállomány. Míg ha megvárják amíg másik hálózatba mennek, és onnantól engedélyezik a kifizetéseket, akkor talán marad valamennyi játékosuk
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #13
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom azért függesztik fel a kifizetéseket, mert mindenki elkezdene pánikolni, cashoutolna, nem maradna játékosállomány. Míg ha megvárják amíg másik hálózatba mennek, és onnantól engedélyezik a kifizetéseket, akkor talán marad valamennyi játékosuk
    Szoval akkor valoszinuleg nem 2 perc lesz mire kier a penzunk,ha kier?!

  4. #14
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Az a baj ,hogy amig példát nem statuálnak valamelyik csődbe vitt termen addig ez még sokszor elő fog fordulni.Ahogyan 1 bank 1 terem is akármikor becsődölhet .Kezdenek a fehérgalléros bűnözők rájönni arra ,hogy a pókerben máshogy is van pénz.Ameddig az emberek lalára befizetnek úgy 5-10k-t ,hogy azt se tudják ténylegesen hol a pénz addig ezt simán meglehet csinálni.Ameddig nem kap valaki 20- 30 év börtönt és vagyonelkobzást ,és szabadon játszik pl a wsop-n addig csodát ne várjunk.Ezek teljesen tudatosan csődbe vitt cégek.Mindig lesznek új termek akik mega promókat ,giga rakebacket igérnek,mennek 1 ideig azt helló. 2 vállvonás és semmit nem tudsz csinálni.Ugyanúgy mint a bankok ,semmi kockázatuk nincs benne.Csődbe ment ,és?Csinálunk másikat.Azt ,hogy a felügyelet kinek ad engedélyt és miért(-mennyiért),csak ők tudják.Sajnos ilyen szar korrupt világban élünk...Lásd most az olimpiai Nob jegyeket.52 ország keveredett bele.Ahol pénz NAGYON sok pénz van mindig lesznek akik lopnak belőle.
    Utoljára módosítva: Shaikon által: 2012. 06. 18. 17:19
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Mikor megjelent a terem rögtön tudtam hogy átbaszás. Van még pár a kínálatban ami pár hónap és be fog dőlni.
    R1per2 likes this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  6. #16
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mikor megjelent a terem rögtön tudtam hogy átbaszás. Van még pár a kínálatban ami pár hónap és be fog dőlni.
    Ha már ennyire jól értesült vagy, akkor ne fogd vissza magad...

    redoubtable likes this.

  7. #17
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Gsaghy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szoval akkor valoszinuleg nem 2 perc lesz mire kier a penzunk,ha kier?!
    Nem látok bele, csak nekem ez a tippem. Ha ez van, akkor jó esetben is 1 hónap legalább szerintem...de nem értek hozzá, meg nem is látok bele.

    A lényeg, hogy kicsi, és új termekbe ne tároljuk a rollunk nagyját (nagyokba se, de azok kicsit azért biztonságosabbak), a minimumot, ami elég 1-2 sessionre, és ne többet...bármikor lehet depózni, de ha bedől, akkor sokat lehet bukni, ha a rollunk nagyját ott tartjuk.

    Azért remélem minél hamarabb hozzá tudtok jutni a pénzetekhez!
    Metttyu likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    [QUOTE=Triccianus;447475]Ha már ennyire jól értesült vagy, akkor ne fogd vissza magad...

    Nem kell hozzá agysebésznek lenni, hogy levágd, hogy kinek az ajánlata lehet átbaszás.

    Új terem, egyből rake race, rake back, túl magas befizetési bónusz. 2 olyan van a kínálatban most amiben 100% ig biztos vagyok hogy be fog dőlni.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  9. #19
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Szep remenyek,es a ket terem veletlenul nep ipoker network?

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindig lesznek új termek akik mega promókat ,giga rakebacket igérnek,mennek 1 ideig azt helló. 2 vállvonás és semmit nem tudsz csinálni.Ugyanúgy mint a bankok ,semmi kockázatuk nincs benne.Csődbe ment ,és?Csinálunk másikat.
    Én mindig féltem új termekbe befizetni, annak ellenére is, hogy az új termekben könnyebb a rake race-n jó helyet elérni. Úgy voltam vele mindig, hogy inkább erősebb mezőny, de kevesebb kockázat. Ne kelljen attól rettegnem, hogy cashout kiér e vagy nem.
    Ezen a termen is gondolkodtam, de inkább kihagytam, főleg akkor, mikor elolvastam wildchild hsz-et a májusi rake races topicban. Csak azt nem értem akik itt játszottatok, miért nem cashoutoltatok?

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •