Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (45) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Az 5050Poker összetűzésbe került a Microgaming hálózattal

  1. #21
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    speciel nekem semmi bajom nem volt se a rakebackel sem a rakerace-el.sot 2hete cash outoltam 600eurot,minden gond nelkul megjott,szoval eddig semmi nem volt ami jelezte volna.

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    banyek én meg de jól tettem,h nyaralásom előtt cashoutoltam mert úgy éreztem,h valami rossz történni fog.
    És pont kiért a pénzem mielőtt megjelent volna a cikk. Asszem 5 BI-t buktam össz amit a raceből kaptam ellétem alatt.

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Új terem, egyből rake race, rake back, túl magas befizetési bónusz. 2 olyan van a kínálatban most amiben 100% ig biztos vagyok hogy be fog dőlni.
    Éspedig????

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Éspedig????
    Azért pánikot kelteni nem kell. Ha valamelyik teremmel gond lenne, akkor az Akadémia figyelmeztetne minket.

  5. #25
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Éspedig????
    Ezek nem titkos infók, pl. a Cake póker még mindig ott van a bannerek között, pedig ugyanúgy fogad továbbra is amcsi játékosokat fekete péntek óta. Voltak kifizetési csúszások nem egyszer, én 2 hónapot vártam egy cashoutra még régen náluk.
    Ennek ellenére még lehet tolni ott nyereségesen, ha pont jó időszakot fogsz ki, én is szép pénzeket vettem ki UB-től, mielőtt bent ragadt a rollom, csak jó ha tisztában van az ember ezzel, és nem tárol 15-20bi-nél többet egy teremben.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  6. #26
    Fanatikus tag xxxCristianoxxx avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 05.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    205

    Levele!

    Idézet tomy123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért pánikot kelteni nem kell. Ha valamelyik teremmel gond lenne, akkor az Akadémia figyelmeztetne minket.
    az év viccét hallottuk ,kérem kapcsolja ki ...
    White and Joe Oetschay like this.

  7. #27
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Akkor lassan át fogjuk értékelni az állami monopólium zrt online terem törekvéseit, mert talán lesz garancia a pénzünkre, még ha adózni is kell...
    Abdul87HU likes this.
    A fish aki fejlődni akar

  8. #28
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem kell hozzá agysebésznek lenni, hogy levágd, hogy kinek az ajánlata lehet átbaszás.

    Új terem, egyből rake race, rake back, túl magas befizetési bónusz. 2 olyan van a kínálatban most amiben 100% ig biztos vagyok hogy be fog dőlni.

    A Póker Akadémia kínálatában lévő termek a hálózatokban elérhető hivatalos rakebacket és befizetési bónuszt kínálnak a játékosoknak. Az exkluzív rake race ajánlatok biztosításával a termek kiemelt megjelenést kapnak és ezzel ismertethetik meg magukat a magyarországi pókeresekkel.

    A közeljövőben két újdonsággal próbáljuk könnyebbé tenni a kínálatban szereplő termek közötti választást:
    - Várhatóan holnaptól automatikusan frissülő táblázatos formában hasonlíthatjuk össze az egyes termek által biztosított visszatérítési százalékokat.
    - 1-2 héten belül részletes értékelést olvashattok minden terem megbízhatósági szintjéről.

    Reményeink szerint ezeknek a százalékoknak és értékeléseknek a figyelembevételével mindenki optimálisan választhatja majd ki a saját kockázat-hozam szintjének megfelelő termeket.
    Relax* likes this.

  9. #29
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet djeleven eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor lassan át fogjuk értékelni az állami monopólium zrt online terem törekvéseit, mert talán lesz garancia a pénzünkre, még ha adózni is kell...
    Az állami garancia se 100% fedezet.Bankok is max 100k euróig fizetnek.Ha nyersz 300millát és berakod , holnap csőd és kapsz vissza max 30 millát.Ahhoz képest ,hogy a bankok 1-9 arányban tolják ki a pénzt elég nagy ge...
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  10. #30
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az állami garancia se 100% fedezet.Bankok is max 100k euróig fizetnek.Ha nyersz 300millát és berakod , holnap csőd és kapsz vissza max 30 millát.Ahhoz képest ,hogy a bankok 1-9 arányban tolják ki a pénzt elég nagy ge...
    Azért tíz bankban szétosztva a 300misi is garantált 30 millánként az oba által.
    Remélem hamar kell ezen gondolkoznom, mit tegyek a nyereményemmel, de mindenesetre némileg biztosabb háttér lenne mint a sundámbundám pókerteremben a játékpénzes számlán amit vagy ki tudsz venni gáz esetén vagy nem...

    100% garancia sehol nincs, ez alap.
    A fish aki fejlődni akar

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •