Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (37) összesen
Like Tree12Likes

Téma: PhasE89 nagy mínuszban

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 21.
    Hely
    Oslo
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos most fog uppot kapni, túl szép lenne ha már ma véget érne a móka.
    Szerintem semmiképpen sem adja fel, max tart egy nap szünetet és folytatja. Kicsit meggondolatlannak érzem az egészet, gyakorlatilag minta nélkül vágott bele a propbetbe..

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 04.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    285

    Alapbeállítás

    Lol

  3. #13
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet hoppárézimi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem semmiképpen sem adja fel, max tart egy nap szünetet és folytatja. Kicsit meggondolatlannak érzem az egészet, gyakorlatilag minta nélkül vágott bele a propbetbe..
    Valahol meg kell húznia a határt, ha nem teszi, és nem tud javulni, akkor becsődöl.
    Tényleg meggondolatlan volt, szerintem többet foglalkozott a hírveréssel mint a játékkal.
    Meglátjuk mit hoz a folytatás.

  4. #14
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    de miért játszik 100-as asztalokon az elején? nincs elég asztal vagy mi? Az egy esélye, hogy sikerüljön pont az volt, hogy ügyesen variálja a limiteket(és itt nem arra gondolok, hogy "kipörgeti" 30-on a bukót meg hasonló...)
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  5. #15
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    "Valószínűleg stratégiáját sem gondolta kellően át, hiszen igencsak kockázatosnak és feleslegesnek tűnő lépés, hogy már az első néhány napban megtámadta a $100 asztalokat."

    Ez azért szerintem kicsit lol valószínű, hogy jobban tisztában van a stratégiájával, mint a cikk írója

    Amúgy gondolom, az volt a terve, hogy ha elkapja egy UP az elején, akkor lockdown mód a profitra, és 30$-on lepörgeti a többit, ahol azért több a fish, nagyobb az esélye, hogy masszív grind mellett is tud BE-t hozni.

    Szerintem csak arra nem volt terve, ha ilyen mélyrepülésbe kezd már az elején.

    Én azért szurkolok neki...már csak a mennyiségek is iszonyat tiszteletreméltóak (24K, meg a 40K terv). Nagyon nehéz ennyit letolni, pláne magas varianciájú játékokban (turbó fifty, meg HT).
    Mondjuk, ha nem jön össze neki, legalább don pro sikerének lehet örülni
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #16
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    elméleti példa: ugyanez a challenge, csak 1 és 100 dolláros sng-ket játszhat, nyilván nem kezd el egyből 100 dolláron, hátha up-ja lesz és biztosan nyer, mert megvan az esélye, hogy 1 dolláron is lepörgeti +-ba, de még ha óriási bukóba is kerül, akkor is elkezdhet 100-on játszani, ahol van még egy esélye +ba fordulni.
    Nyilván itt közelebb vannak egymáshoz a limitek, és van több tényező amit figyelembe kell venni, és valószínűleg jó oka volt megnyitni a 100-as asztalokat, de akkor is furcsa.
    monikacermak likes this.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  7. #17
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Valószínűleg stratégiáját sem gondolta kellően át, hiszen igencsak kockázatosnak és feleslegesnek tűnő lépés, hogy már az első néhány napban megtámadta a $100 asztalokat."

    Ez azért szerintem kicsit lol valószínű, hogy jobban tisztában van a stratégiájával, mint a cikk írója
    Ezzel nehezen tudok vitatkozni... Ennek ellenére szerintem jobb döntés lett volna $30-on kezdeni, bebiztosítani a menyiséget és a profitot, és csak azután bepróbálni a magasabb téteket, ha jól megy, azért, ha rosszul, egy esetleges upswingért. Ha jól emlékszem, fricirics is írta valamelyik témához kapcsolódó korábbi topikban, hogy így csinálná, és nekem is ez tűnik logikusnak.
    dfecco23 likes this.

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Szerintem így volt jó. A 100-as részt kell kipihenten végigcsinálni, és ha az rosszul sül el, akkor meg hamarabb kiderül, hogy összejön-e a challenge, vagy sem.

    Ezzel a stratégiával 4 nap elég volt ahhoz, hogy a challenge végeredményét kb 90%-os valószínűséggel megjósolja, nem kell szívnia még 25 napot.

  9. #19
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    chivasr: Az igaz, de mint te is írtad, itt azért kisebbek a különbségek és nem is a legmagasabb téten kezdett (ha jól tudom van 200-as is). Gondolom azért végiggondolta a stratégiáját, és megkérdezett más playereket is

    banoster: annak szerintem nincs értelme, hogy 30-on kezdjen, aztán fellépjen 100-ra, ha BE, vagy pluszos. Max úgy korrekt, ha mondjuk a felénél 100-200bi mínusz 30-on, ezért elkezd 100-on játszani, mert ott "egyszerűbb" ledolgozni a mínuszt, ha kap egy kis upot.

    Mondjuk gondolom, mint magában a pókerben, itt is többféle megközelítés létezik...mondjuk most jól megszívta...de ha 100-150bi-t össze tudott volna lapátolni az elején, azt már nehéz elbukni 30-on. Ott meg azért több sng is indul, szóval a mennyiséggel se lett volna gond
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Már tegnap olvastam, nekem egyértelműen ez volt a dafuq rész:

    A legrosszabb az egészben, hogy érzésem szerint nem játszom rosszul, vagy ilyesmi. Ma csak 15-18 asztalon pókereztem, megvizsgáltam a marginális handeket, és semmilyen hibát nem találtam.
    Hogy mit csináltál? Mit csináltál eddig? Ha napi 1500 sng-t tolok le, akkor nem vizsgálok marginális handeket. Ha 40k-t tolok egy hónapban, akkor nincs marginális helyzet, maximum gray zone.

    Sok volt az EGO. Marginális helyzetek? Komolytalan. Már azon se csodálkoznék, ha a mezőnyt se vizsgálta volna meg. Vannak nyerők, hát akkor miért ne menne?

    Na mindegy, nekem az a legjobb, ha pár napon belül feladja. Nem kell tovább kerülgetni + nem fogja még több reg elkezdeni, mondván, hogy ez egy aranybánya.

    (Részben persze annak is tudnék örülni, ha valahogy sikerülne, mert az igen markánsan azt jelentené, hogy nem kerülhetek bajba ezeknél az asztaloknál.)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •