Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (32) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Érdekes Deal a stormon

  1. #21
    Fanatikus tag limisus avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 20.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Ha a moderatorra gondolsz,akkor szerintem de.
    Vagyis ő szokta kiszámolni és kiírni az alku részleteit,majd a játékosok döntenek.
    Biztos jó volt nekik így is.
    Szerintem vessenek magukra.
    A horoszkópom azt mondja, a sors ujja rám fog mutatni. Sajnos a középső ujja volt.

  2. #22
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 05. 26.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    szerintem a moderátor csak az alku megkötésében segédkezhet, icm chop kiszámolása, stb, nemhiszem hogy véleményt mondhat vagy tippeket adhatna, jól is nézne ki...
    Utoljára módosítva: KQJTss által: 2012. 06. 19. 17:00

  3. #23
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Triccianus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PS-en kötött deal-eknél nem szokott az oldal részéről jelen lenni valami közvetítő?
    Ők ilyenkor nem tehetik meg, hogy figyelmeztetik a játékost, ha nagyon rossz deal-t köt?
    De, természetesen ott van. De csak annyit csinál, hogy kiírja a chip chop szerinti összegeket, ahol az 1.hely komoly chiplead esetén több is lehet, mint az eredeti 1. hely. Persze ha icm szerint akarnak osztani, akkor azt is kiszámolja a játékosoknak, de mint látszik is, ezt nem kéri mindenki

  4. #24
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De, természetesen ott van. De csak annyit csinál, hogy kiírja a chip chop szerinti összegeket, ahol az 1.hely komoly chiplead esetén több is lehet, mint az eredeti 1. hely. Persze ha icm szerint akarnak osztani, akkor azt is kiszámolja a játékosoknak, de mint látszik is, ezt nem kéri mindenki
    ICM szerintit nem számol, én úgy tudom. Legalábbis, amikor Frici FT-n dealelt SCOOPon, vagy valamelyik másik nagy sorozat egyik versenyén, akkor azért kellett az egyik srácra várni, mert az icm alapú chopot számolgatta. Mondjuk lehet kisebb versenyen kiszámolják nekik azt is...

    Biztos nem szólhat, ha rossz a deal.
    Ezért is írtam régebben, hogy egy ilyen cikk, vagy blog bejegyzés tök hasznos, meg érdekes lenne itt a PA-n (különböző típusú dealek, mikor melyik éri meg, hogyan érdemes egyezkedni, stb)
    fejes1988 likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ICM szerintit nem számol, én úgy tudom. Legalábbis, amikor Frici FT-n dealelt SCOOPon, vagy valamelyik másik nagy sorozat egyik versenyén, akkor azért kellett az egyik srácra várni, mert az icm alapú chopot számolgatta. Mondjuk lehet kisebb versenyen kiszámolják nekik azt is...

    Biztos nem szólhat, ha rossz a deal.
    Ezért is írtam régebben, hogy egy ilyen cikk, vagy blog bejegyzés tök hasznos, meg érdekes lenne itt a PA-n (különböző típusú dealek, mikor melyik éri meg, hogyan érdemes egyezkedni, stb)
    Pár napja volt hogy valamelyik Birs dealt kötött, ott ICM szerint kérte és ki is számolták.
    Cikk+1
    naggeri likes this.

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder TheHUNuT9s avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 12.
    Hozzászólások
    611

    Alapbeállítás

    már ismerik az ICM-et is
    forzadani3 likes this.

  7. #27
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Dollár ezrekröl van szó és fogyelmeztetnie kéne az illetöt,lol.

  8. #28
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Gsaghy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dollár ezrekröl van szó és fogyelmeztetnie kéne az illetöt,lol.
    Miért?

  9. #29
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért?
    Lemaradt a kérdőjel.Azt akartam írni,hogy nem hinnem hogy a moderátornak figyelmeztetnie kéne.Dollár ezrekröl van szó,ha magátol nem jön rá,hogy neki baromira nem elönyös ez a deal,az már az ő baja,
    De amugy szerintem nincs ezzel a dealel semmi baj.
    Szerintem mikor meg kötötték akkor ő volt a 4.a chipcountba.megkötötték a dealt,és utána tovább játszották a gyözelemig,csak közben 4 helyröl,feljött a másodilra,de adeal által megkötött nyereségen ez nem változtatott.Nem?
    Krono likes this.

  10. #30
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet Gsaghy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dollár ezrekröl van szó és fogyelmeztetnie kéne az illetöt,lol.
    A figyelmeztetést úgy gondoltam, hogy a valóságtól esetleg kissé elrugaszkodott zsetonarány szerinti megosztás mellett felajánlhatná az ICM szerinti osztozkodást is.
    De ez csak egy gondolat volt, adott szituációban, CL-ként én sem erősködnék, hogy mindenáron ICM szerint osztozzunk

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •