Oldal: 11 / 13 ElsőElső ... 910111213 UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (122) összesen
Like Tree110Likes

Téma: Egy tanulságos történet arról, miért ne játsszon senki a Cake pokeren

  1. #101
    Fanatikus tag zeoos77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet zeoos77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom ezt nem lehet,de légyszives ne töröld egy darabig...tanulságos ez is

    erre varrj
    Azért ehhez is pofa kell...

  2. #102
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet vinczesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Illetve még egy dolog érdekelne. Miért fáj bárkinek is, hogy valaki be akarja perelni az egyik termet?
    Igazad van...nem értem, de igyekszem megérteni
    Mindenesetre nekem nem fáj, felőlem beperelheti. Az ő dolga 100%-ig...csak szerintem jobban járna (illetve most már nem lesz per, azt írta), ha egy másik utat választana.
    De végül is nem én pénzem, nem én időm, nem én gondom, szóval nem akarok belepofázni

    Annyi haszna tényleg volt ennek a topicnak, hogy kétszer is meggondolja ezután, aki új termet keres, hogy a Cake felmerüljön-e egyáltalán benne lehetőségként.

    Idézet mixbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az biztos! Valami rettenetesen idegesitö a tag az állandó okoskodásaival.. nagyon sokan szoltak már neki de hihetetlen hogy nem bir leállni és folyamatosan irkálja a 100 oldalas értelmetlen ****ságait.
    ui: hol lehet beállitani azt a funkciot hogy bizonyos emberek hsz-eit ne lássam? merthogy nem olvasom az nyilvánvalo.
    Nickre katt, profil megtekintése, ott pedig bal fent, hozzáadás a mellőzött listához
    Egészségedre
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #103
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De végül is nem én pénzem, nem én időm, nem én gondom, szóval nem akarok belepofázni
    Really? :O :P
    Holdenper likes this.

  4. #104
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Régebben volt egy cikk itt az akadémián, valami Dán vagy nem tudom hova valósi srác ugyanígy járt mint robinmasters. Valamin össze veszett a supportal, majd elküldte őket melegebb éghajlatra, akik erre zárolták a accountját (asszem vmi $1000 volt neki rajta). A srác nem hagyta ennyiben ment az illetékes hatóságokhoz, akik azonnal kötelezték a termet az accountja feloldására.

    Nem találtam meg a cikket sajnos esetleg, ha valaki megtalálja belinkelheti. Szóval nem reménytelen felvenni a kesztyűt egy pókerteremmel. De mondok mást is Dr Lehmann György ügyvéd az OTP-t perelte be és nyert. (devizahiteles ügy kapcsán)

  5. #105
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 04. 04.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Idézet robinmasters eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Facepalm

    MHK Jogszab

    Elarulod abbol hogy jon ki a 60 netto te zseni?

  6. #106
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 07. 07.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Idézet mobbb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elarulod abbol hogy jon ki a 60 netto te zseni?
    Igazad van. Pontosan 60.915 ft a nettó minimálbér. Köss bele még valamibe, te zseni.
    robinmasters likes this.

  7. #107
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Idézet Djoko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazad van. Pontosan 60.915 ft a nettó minimálbér. Köss bele még valamibe, te zseni.
    Már azért megérte elindítani ezt a topikot, hogy néhányan, akik itt 100 dollárokat downswingként írnak le, megtudták, hogy egyesek ennek a 2,5 x-eséből élnek egy hónapig.

  8. #108
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Mmmm, csak úgy mondom, de 100$ DS simán benne van egy NL10-es, vagy 3-5$-os sng-ket grindoló 1-2 napjába (és akkor itt micro stakesről van szó, szóval ettől csak feljebb van kb)...szóval nem tudom mit lovagoltok ezen. Vagy nektek még nem volt olyan, hogy szimplán 100$-t buktatok egy-két nap alatt, mert rosszul futottatok?
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #109
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mmmm, csak úgy mondom, de 100$ DS simán benne van egy NL10-es, vagy 3-5$-os sng-ket grindoló 1-2 napjába (és akkor itt micro stakesről van szó, szóval ettől csak feljebb van kb)...szóval nem tudom mit lovagoltok ezen. Vagy nektek még nem volt olyan, hogy szimplán 100$-t buktatok egy-két nap alatt, mert rosszul futottatok?
    2 nap alatt 3,5$-os fifty-n 120$ EV diff minuszba...... és ettől még lehet sokkal komolyabb is szvsz

  10. #110
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Ha esetleg még érdekel valakit a topik, tudatom, hogy per nélkül sikeresen lezárult harcom a Cake Gaming N.V-vel. Megkaptam a pénzt és újranyitották a számlámat.

    Amint korábban már jeleztem, a licencadóval való kapcsolatfelvételemet követően szinte azonnal megkerestek, hogy amennyiben visszavonom a panaszt, akkor visszaállítják az accountom és megkapom a pénzem. Ehhez képesek voltak egy olyan szánalmas storyt társítani, hogy az a kártyakép amit utoljára küldtem rossz minőségű volt, ezért nem tudtak azonosítani. Ennek alátámasztásául csináltak egy szar minőségű képet arról, hogy "náluk hogy jelenik meg" a file amit küldtem, és elküldték nekem . Hát hangosan elkezdtem szakadni a röhögéstől.

    És, hogy a tanulságos történet tanulsága is meglegyen:

    Nem kell birkának lenni! Ha le akarnak húzni, mindegy, hogy ki, egy pókerterem, az állam vagy maga a török császár akarja elvenni a gyémánt félkrajcárod, akkor sem kell meghunyászkodni, és elkönyvelni downswingként, merthogy "úgysincs esélyem, neki több pénze van, jobb ügyvédje, messze van".

    Pont azért juthatnak el oda ezek a modernkori despoták, hogy azt hiszik bármit megtehetnek, mert mindenki meghunyászkodik.

    Meg kell tanulni, hogy a mai információs társadalomban semmi nincs messze, minden elérhető egy e-maillel vagy egy weblappal ingyen, különösen az állami és egyéb felügyeleti szervek.

    Megemlítem, hogy a Pókerakadémia három-négy nap után sikeresen válaszolt az e-mailemre, és megnyugtattak, hogy ez egy teljesen természetes eljárás. Nem akarom bántani őket, én sem ugrálnék a helyükben, hiszen ebből élnek, de azért ez is egyfajta tanulság, amikor sokan azt hiszik, hogy ez a közösség értük van.

    Végül zárásként az egyik kedvenc idézetem inspirációjul azoknak, akik hozzám hasonlóan nem adják fel harcot az "elnyomó" pókertermekkel szemben:

    "Nem szabadság hajnalán, de rabság alkonyában éltem."

    Robin
    rockett, ceewyl, pszibu and 1 others like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •