Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (59) összesen
Like Tree28Likes

Téma: Zoleee WSOP Event 54 és 59 csomag - % eladás

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A két témának konkrétan semmi köze egymáshoz. Ha Phil Ivey két versenyéből veszel %-ot, nála is nagyobb az esély, hogy azt a két versenyt nem nyeri meg, mint annak, hogy igen.
    Nem tudom te hogy vagy vele, de ha Ivey is meg Zolee is 1.2-es MU-val adja a %-ot, akkor én inkább Ivey-ból vennék részesedést
    Faréj and differentborder like this.

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet asdator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom te hogy vagy vele, de ha Ivey is meg Zolee is 1.2-es MU-val adja a %-ot, akkor én inkább Ivey-ból vennék részesedést
    Ezzel én is így vagyok, de valszeg Iveyból nem lenne könnyű bármilyen markuppal is részesedést szerezni

    De nem is erről volt szó, hanem hogy azt írta, 6 vagy 12 versenyt valószínűleg nem zár nyerőben. Ezt pedig a világ bármelyik játékosa teljes meggyőződéssel állíthatná, aki pedig biztosra mondja az ellenkezőjét... na abból biztosan nem vennék részesedést

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Faréj, differentboarder, asdator:

    Leave it or take it!

    Csak ismételni tudom magam, nem kötelező a vásár. Úgy felfújjátok a dolgot mintha kötelesek lennétek venni %-ot.

    Ha a Mcdonaldsben hirtelen 1000 helyett 1200-ért adják a menüt, akkor elfogadod, vagy nem veszed meg. De nem hiszem, hogy hivatalos panasz levet írsz, hogy de márpedig ez a menü nem is ér annyit....

    A továbbiakban nem fogom kommentálni ezeket a nevetséges kommenteket.
    dfecco23, zsulboy, Mabohai and 1 others like this.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  4. #14
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Magyarul nem vagy kíváncsi a fórum(aminek a vezetője és arca vagy) tagjainak véleményére és nem kívánod megvitatni velük a dolgot. Van rá más platform ezt megvitatni, esetleg véleményezni? Nincs. A McDonaldsban kapok valamit a pénzért! Ezek után hogy így reagáltál ne is várd hogy valaha vegyek belőled.
    Faréj likes this.

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Pár HSZ csak a felesleges OFF ról szól tényleg. Nem értem a problemet. Teljesen std MU élőben. on line tuti nem venném meg én se. De itt oda kell utazni, meg kell szállni, ha szállodában lakik étteremben kell enni.

    Ez egy üzlet vagy elfogadod vagy nem, nem kötelező...
    Mezo_gsi, dfecco23 and zsulboy like this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  6. #16
    Fanatikus tag Faréj avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hely
    12 Da Tru
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Akkor te sem érted az egészet : ha pár ártatlan hsz ilyen megnyilvánulást hoz ki Zoliból, akkor ennek a mark up-nak semmi értelme nincsen! Peace
    "Nekem ha nagy néha van lapom akárki ül ellenem kiszedem még a szemét is ha bejön velem. Lehet akármilyen nagy spiller, a 37 lapjait megeheti, ha van AQ nálam, azt jön a floppom..."

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 05.
    Hely
    sarbogard
    Hozzászólások
    3.203

    Alapbeállítás

    Szerintem itt nem az a kérdés milyen mértékű a MU hanem hogy vesztek -e részesedést. Akár 1.5 szorzót is írhatott volna akkor sem kell gusztustalan megjegyzéseket tenni. Savanyú a szőlő azoknak akik nem mennek vegasba!

  8. #18
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 01. 16.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    2006-os eredményeidet most nem írtad be az elején!

  9. #19
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    1% foglal, hamarosan menni fog a pénz is.

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Eddigi részesedések:

    Taz82h - 1%
    heavenwalker - 5%
    Paczazs - 5%
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •