Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (37) összesen
Like Tree12Likes

Téma: PhasE89 nagy mínuszban

  1. #21
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 21.
    Hely
    Oslo
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    A propbet sikeressége, a megnyerhető 15k szerintem csak másodlagos. A 40k db utáni RB ennek a sokszorosa, tehát szerintem inkább motivációs eszköz a fogadás.

    Ettől függetlenül az értékelhető minta hiánya, valamint az átgondolatlan taktika elég nagy slendriánság egy ilyen volumenű megmérettetésnél.

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de miért játszik 100-as asztalokon az elején? nincs elég asztal vagy mi? Az egy esélye, hogy sikerüljön pont az volt, hogy ügyesen variálja a limiteket(és itt nem arra gondolok, hogy "kipörgeti" 30-on a bukót meg hasonló...)
    Egyet értek.

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Valószínűleg stratégiáját sem gondolta kellően át, hiszen igencsak kockázatosnak és feleslegesnek tűnő lépés, hogy már az első néhány napban megtámadta a $100 asztalokat."

    Ez azért szerintem kicsit lol valószínű, hogy jobban tisztában van a stratégiájával, mint a cikk írója

    Amúgy gondolom, az volt a terve, hogy ha elkapja egy UP az elején, akkor lockdown mód a profitra, és 30$-on lepörgeti a többit, ahol azért több a fish, nagyobb az esélye, hogy masszív grind mellett is tud BE-t hozni.

    Szerintem csak arra nem volt terve, ha ilyen mélyrepülésbe kezd már az elején.
    Bocs', de szerintem így ez baromság. Totál kamikaze arra bazírozni, hogy az elején elkapja az up 100-on, akkor az milyen jó meg könnyű lesz. Sokkal kisebb a kockázatvállalás, ha először a mennyiséget biztosítja be kisebb limiten, majd később a profitra koncentrál.
    Ez is viccesen hangzik: "csak arra nem volt terve, ha ilyen mélyrepülésbe kezd már az elején". Akkor mire volt terve?

    A fogadásban nem vagyok közvetlenül érdekelt, így a kimenetele sem fokozottan érdekes számomra. Szerintem nem fog sikerülni, bár jó lenne, ha megragadna a hyper 6maxnál, nem hiányzik a F50 asztalokról.
    Wasserstein likes this.

  2. #22
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Szerintem nála a mennyiség lenne a kisebb probléma. Ha 24K F50 ment neki 1 hónap alatt, akkor 40K HT is kell, hogy menjen...viszont a profit része alapból necces, mert ezeken a limiteken (amennyire hallottam ), már nagyon minimális roi-t lehet csak hozni, és ha elkapja egy down kb BE-ként 25-30K sng után, abból már simán lehet, hogy nem tud kimászni.

    Valószínű akkor az a stratégia érné meg jobban, amit ti mondtok...de gondolom ő nem úgy tervezte, hanem valami olyasmi járhatott a fejében, mint amit én írtam

    Az erre nem volt tervét úgy értettem, hogy a -6-7% roira...gondolom abba belegondolt, hogy mi lesz, ha nyer az elején, vagy BE, vagy bukik valamennyit (mondjuk -2% roi-t hoz).
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #23
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Egyetertek azokkal, akik azt mondjak, h hulyeseg volt magasabb teten is jatszania mar az elejen.... gondolom a HT-t csak a RB miatt toljak, de neki az nem szamit a challenge-nel, szal ahogy fricirics is mondta, talan az lett volna a legokosabb ha megnyomja kis teten(ahol talan meg talal boven fisheket), es ha beut a sz@r, akkor utolso mentsvarkent nekiesni a HGS limitnek...

  4. #24
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Egyébként az hozzátenném, hogy a fogadási oddsok alapján kb 25% esélyt adott magának arra, hogy sikerül a dolog.

  5. #25
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 04. 10.
    Hozzászólások
    191

    Alapbeállítás

    "gondolom a HT-t csak a RB miatt toljak,"
    Ez nem igy van, pontosabban persze rengeteg BE reg van, de azert 30$-on is el lehet erni 3-5% roi-t.
    Amit Bazsi kiemelt, azon en is meglepodtem. Gyakorlatilag 0 HT-s eloelettel nekiall jatszani, es azt mondja hogy jol dontott minden marginalis szituban. Gyanitom, hogy nem is veszi eszre, hogy hol lehetnek a hibai.
    Egyszeruen 16-18 asztalon, nem kigondolt strategiaval, asztalszelektalas nelkul nem lesz plusszos a jateka.

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet Ocsipok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Etalan az lett volna a legokosabb ha megnyomja kis teten(ahol talan meg talal boven fisheket)
    Ez nem feltétlenül igaz. Maximális figyelmet fordítok az asztalszelekcióra, azt tudom mondani, hogy a 60 dolláros limit nagyon gyakran könnyebb, mint a 30as. Egyszerűen, még nem helyezkedtek el a regulárok itt (nyilván igen nagy rollt követel + sokan inkább kerülik az akkora összegbeli kilengéseket, amivel ez a limit jár). A 30 dollár többnyire regfeszt. Kazzar 3-5 százalékát én a mai mezőnyben inkább 1-3ra tippelem.

    100 dolláron sajnos nincs tapasztalatom, viszont a rake biztosan kisebb, ami igen jót tesz a netto profitnak. Nem vagyok benne biztos, hogy nehezebb nyerni. Persze, 30 és 100 között tolni nagyobb kilengésekkel jár, mint 30on, de erre van ott a 40k mennyiségnek.

    Nem állítom, hogy ott könnyebb, csak kitettem egy kérdőjelet.

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    friss post:

    I stopped playing $100 stakes, I am currently playing $30s+$60s. Today I even tried to lower the number of tables playing in once to 12-16 and I am trying really, really hard to review my play after each short session. I also spent many hours studying the game in SnG Wizard and on holdemresources.net and finding my leaks. I have perfected my game even more.
    Nem is kommentelem.

    De ezt még egyszer

    I am trying really, really hard to review my play after each short session.
    c'on

  8. #28
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    lol, nincs ezzel gond...csak ezeket lehet a challenge megkezdése előtt kellett volna csinálnia?
    Ha még nincs is kiforrott HT-s játéka, akkor tényleg elég hero volt belevágnia
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #29
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Újra lehet fogadni ellene:

    "I decided to open the bets again if anyone is interested. Odds 1:15 (1k mine against 15k yours) seem fair. "

  10. #30
    Újonc skis avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 01.
    Hely
    Szeghalom
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Lehet eddig altatott

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •