Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By _Roll_

Téma: PokerStars NL5 6max Fast - Mennyit illene nyernem?

  1. #1
    Fanatikus tag ftmatg avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Hely
    Lajosmizse
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás PokerStars NL5 6max Fast - Mennyit illene nyernem?

    Sziasztok!

    Segítsetek legyetek szívesek. Barátkozom a készpénzes játékkal, de nem tudom eldönteni, hogy hányadán is állok vele. Mennyi BB/100 mondható jó eredménynek ezen a szinten? Eléggé hullámzó, hogy éppen hegyre fel vagy lejtőn le száguld a bankrollom. Reményem szerint nagy átlagban azért még jó vagyok.
    Próbálnék feljebb kalandozni NL10-re, de előtte nem ártana képben lennem. Mert ugye NL10-en csak 2-szer akkora összeg ugyanaz a BB/100. Direkt nem írom, hogy mekkora BB/100-nál tartok most.
    Amennyiben túl kicsi, akkor az gáz, ha meg nagy (túl nagy nem lehet ugye) azzal pedig nem akarok felvágni.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Ez azért attól is függ hogy hány asztalon játszol egyszerre.Sokan csak pár 10K handet töltenek ezen a limiten és ez alatt lehetnek kiemelkedően magas értékek is.Nagyobb mintán szerintem a 8-10bb/100 már nem rossz eredmény.

  3. #3
    Fanatikus tag Bohocz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    szintlépéshez én 40bi-t használok ezen a szinten. azaz nl10re 400$-t. nem az számít mennyire vagy nyerő, persze jó ha hozol 7-8bb/100 egy 50-100k-s mintán. Az a fontos hogy a rollod kibírjon egy nagyobb downswinget is.

    GL!

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Csak a biztonság kedvéért:

    BB/100 = big bet/100
    bb/100 = big blind/100
    1 BB/100 = 2 bb/100

    A nagyobb minta NL 6max-on bőven 100k hand fölött van, de ennyit azért nem kell végig tolni NL 5-ön, kis téteken 50k hand körül azért már lehet tudni hogy mi a helyzet.

  5. #5
    Fanatikus tag ftmatg avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Hely
    Lajosmizse
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Köszönöm a válaszokat! Igen, kifelejtettem, hogy 1 asztalon játszom per pillanat. Nem is szándékozom többön amíg nem sikerül belőni azt a szintet amin még tudok hozni egy jó eredményt az aktuális játékommal. Majd felmerészkedek NL10-re és megnézem, hogy ott hogyan megy mert ha megvan ugyanannyi és jónak számító BB/100, akkor nincs értelme az időt alacsonyabb szinten tölteni.

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ha a tudásodban biztos vagy, ezeken a szinteken 30bi-al nyugodtan lépkedhetsz, aztán 25el vissza.
    bb/100 ennyi hand alatt nem fog beállni, nekem 10en emlékezetem szerint 29bb/100am volt, még most sem hiszem, hogy el tudnék érni annyit rendes mintán

    egyébként érdemes növelni az asztalszámot, 3-4 asztalon jó ha megtanulsz játszani ezeken a szinteken, ahol még nem kell annyira. összetett döntéseket hozni. Több persze nem kell.

  7. #7
    Fanatikus tag ftmatg avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Hely
    Lajosmizse
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a tudásodban biztos vagy, ezeken a szinteken 30bi-al nyugodtan lépkedhetsz, aztán 25el vissza.
    bb/100 ennyi hand alatt nem fog beállni, nekem 10en emlékezetem szerint 29bb/100am volt, még most sem hiszem, hogy el tudnék érni annyit rendes mintán

    egyébként érdemes növelni az asztalszámot, 3-4 asztalon jó ha megtanulsz játszani ezeken a szinteken, ahol még nem kell annyira. összetett döntéseket hozni. Több persze nem kell.
    A tudásomról kb. annyit tudok, hogy hülye hibákkal együtt is nyerő vagyok. Lehet, hogy mindent tudok amit tudnom kellene ezen a szinten, csak épp nem tudok róla. Ezen a minta dolgon mindig fennakadok egy kicsit. Tartok tőle, hogy majd leromlik az átlagom minél többet játszom, nem a játékom miatt hanem a nagy minta okán. Na majd kiderül úgyis. Reményeim szerint már NL10-en.

  8. #8
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Biztos, hogy nem tudsz mindent Nem tom hol játszol, de bwin 30ig gyakorlatilag az összes gyenge reg nyerő. Szóval 5 ön ha nem nagyon hülye az ember akkor tud nyerni.

  9. #9
    Fanatikus tag ftmatg avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Hely
    Lajosmizse
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos, hogy nem tudsz mindent Nem tom hol játszol, de bwin 30ig gyakorlatilag az összes gyenge reg nyerő. Szóval 5 ön ha nem nagyon hülye az ember akkor tud nyerni.
    Az tuti, hogy nem tudok mindent. A topik címébe az egyértelműség kedvéért direkt beleírtam, hogy PokerStars. A 100k leosztástól még nagyon messze vagyok és a jelenlegi 13 BB/100 lehet, hogy nem jelent semmit. Bár benne van egy rakás hülye hiba is. Nehéz türelmesnek lenni és apránként haladni. Azért is kérdezősködöm, hogy tudjam jó úton haladok-e. Lentebb 8bb/100 az amit átlagban említettek. Akkor egy 10BB/100 nagyon jó eredmény mert ugye az 20bb/100-nak felel meg?

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Gondolkoztam ezen én is rengeteget, de felesleges. Ilyen minták alapján a nyereségből nem lehet olyan következtetés levonni, hogy mennyire jársz jó vagy rossz úton... Ha valaki hozzáértő megnézné a játékodat akkor esetleg.
    Én mostanában rengeteget foglalkozom a pókerrel és úgyérzem talán használ is, mégis breakeven/bukó az elmúlt 20-25k hand. Csak csinálni kell, tanulni és majd eldől

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •