Oldal: 76 / 97 ElsőElső ... 2666747576777886 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 751 - 760 (970) összesen
Like Tree214Likes

Téma: Twitter üzenetek kommentjei

  1. #751
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Meg lehet nem is a pókereseknek szánja ezeket a postokat, hanem családjának, barátainak.
    forzadani3 likes this.

  2. #752
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet mixbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igy igaz!
    Te miért hiszed azt, hogy neked szólnak a tweetek?
    rockett, fejes1988, ista and 5 others like this.

  3. #753
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Mar miert kellene barkinek is kizarolag pokeres temarol tweetelnie?A felsorolt emberek sem csak pokerrol irnak.
    De inkabb nem is altalanositok, vagy valaszolok valakinek hanem a sajat velemenyem irom le.
    Engem erdekel,hogy ki mit csinal amikor nem a monitor elott vagy egy pokerasztalnal ul. Otleteket is adhat a szabadido kellemes/hasznos eltoltesere, emellett en orulok neki, ha valaki jol erzi magat, kozvetve vagy kozvetlenul a poker miatt eljut valahova stb. Emellett nem ertem, hogy ha valakinel nem az irigyseg es a rosszindulat az oka, akkor miert zavar egy boldog hangvetelu jolteltanapommert... tweet.
    Mindenkinek van x ismerose,akiknek eredetileg szolnak ezek a tweetek. A PA csinalt egy twitter falat, hogy ezek az uzenetek meg konnyebben elerhetok legyenek. Mindig lesznek olyan tweetek amik nem erdeklik az embert. Ha ezeket nem akarod olvasni,regisztralj es akkor csak azoknak az uzeneteit latod,akike erdekel.
    Nekem jol esik megosztani a mindennapjaim torteneseibol dolgokat az ismerosokkel/baratokkal. Sokaknak erre a facebook szolgal, de sokkal praktikusabb a twitter. Megosztjuk a pokeres torteneseket, gondoljatok bele meddig kene magyarazkodni, meg mennyi felreertett szitu lenne ha a facebookon tennenk ezt...
    fejes1988, Arsen, dfecco23 and 3 others like this.

  4. #754
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te miért hiszed azt, hogy neked szólnak a tweetek?
    Hol állitottam én ilyet Kropo?

  5. #755
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 06. 06.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A PA csinalt egy twitter falat, hogy ezek az uzenetek meg konnyebben elerhetok legyenek. Mindig lesznek olyan tweetek amik nem erdeklik az embert. Ha ezeket nem akarod olvasni,regisztralj es akkor csak azoknak az uzeneteit latod,akike erdekel.
    Ha regelek a twetter re akkol az én írásaim is megjelennek a pa oldalán, vagy van ennek valami feltétele vagy kérelmezni kell? Köszi a választ

  6. #756
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet kezdöpokeres eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha regelek a twetter re akkol az én írásaim is megjelennek a pa oldalán, vagy van ennek valami feltétele vagy kérelmezni kell? Köszi a választ
    Kivalasztod kiket szeretnel "kovetni" es azutan az o uzeneteik hasonloan fognal megjelenni mint a facebookon. Igy azoknak az uzeneteit olvashatod akike erdekel. Pontosabban tobbet is mert az akademiara a linket tartalmazo tweetek nem kerulnek ki. Az akademias twitter falra pedig akkor kerulsz ki,ha a PA kovetni fog teged. Ez csak rajtuk mulik.

  7. #757
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 06. 06.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kivalasztod kiket szeretnel "kovetni" es azutan az o uzeneteik hasonloan fognal megjelenni mint a facebookon. Igy azoknak az uzeneteit olvashatod akike erdekel. Pontosabban tobbet is mert az akademiara a linket tartalmazo tweetek nem kerulnek ki. Az akademias twitter falra pedig akkor kerulsz ki,ha a PA kovetni fog teged. Ez csak rajtuk mulik.
    Ty.....

  8. #758
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    szerintem Krono ittas élményei a legjobbak :P
    mikorkitésmennyiértújjazottmeg :P
    fejes1988, Krono, BT86 and 1 others like this.

  9. #759
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem Krono ittas élményei a legjobbak :P
    mikorkitésmennyiértújjazottmeg :P
    csak a nagyon kirívó eseteken szoktam fennakadni
    JociBalboa likes this.

  10. #760
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Royalize asztaláról a WSOP honlapján is megemlékeztek:

    6/23/2012 1:21:36 PM PST (about 10 minutes ago)

    Tough Draw


    As we were walking throughout the room we noticed one particularly stacked table. Seated in seats one, two and three are John Racener, Scott Montgomery and Shannon Shorr respectively. A few spots over in seat six is Tristan Wade.

    Together, those four players have over $15 million in live tournament earnings.

    ...not too shabby.
    My Daddy can bluff your Daddy

    "Mivel én jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •