Oldal: 390 / 709 ElsőElső ... 290340380388389390391392400440490 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.891 - 3.900 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #3891
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    91

    Villanykörte moneybookers Mastercard

    Nemrég kaptam meg a moneybookerstől a bankkártyámat (mastercard), amiről próbaképpen levettem pénzt egy Raiffeisen-es ATM-ből. Gond nélkül ment minden, de a moneybookers számlámról nem vonták le az összeget, semmi nyoma a netes kezelőfelületen így kb 14 órával a cashout óta. Nálatok mennyi idő amíg rákerül a history-ra? Üdv

  2. #3892
    wzz
    wzz nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Idézet Riverismine23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nemrég kaptam meg a moneybookerstől a bankkártyámat (mastercard), amiről próbaképpen levettem pénzt egy Raiffeisen-es ATM-ből. Gond nélkül ment minden, de a moneybookers számlámról nem vonták le az összeget, semmi nyoma a netes kezelőfelületen így kb 14 órával a cashout óta. Nálatok mennyi idő amíg rákerül a history-ra? Üdv
    A netes kezelőfelületen is látszik: A "Balance" és az "Available Balance" közti különbség 1-2 dollár +/-.
    De 2-3 munkanapon belül le is fogják könyvelni pontosan, és akkor a historyban is meg fog jelenni.

  3. #3893
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    91

    Alapbeállítás

    Köszi, megtaláltam!

  4. #3894
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 10. 03.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    tudja valaki van-e BP-en olyan atm ami eurót ad ki? egyszer pár éve mintha lett volna erről szó itt, de már nem emlékszem Ferihegyet vagy mit mondtak. Tud valaki segíteni?

  5. #3895
    Fanatikus tag Pókó51 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Idézet Mr. Gogolák eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tudja valaki van-e BP-en olyan atm ami eurót ad ki? egyszer pár éve mintha lett volna erről szó itt, de már nem emlékszem Ferihegyet vagy mit mondtak. Tud valaki segíteni?
    Itt nézd meg: https://www.otpbank.hu/portal/hu/Kapcsolat/ATMkereso

  6. #3896
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 10. 03.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    köszi!

  7. #3897
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Idézet Mr. Gogolák eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tudja valaki van-e BP-en olyan atm ami eurót ad ki? egyszer pár éve mintha lett volna erről szó itt, de már nem emlékszem Ferihegyet vagy mit mondtak. Tud valaki segíteni?
    OTP-nek vannak eurot kiadó atm-jei, de azokat csak OTP-s kártyával rendelkezők tudják használni. Itt egy cikk, ami elég régi, viszont a kommentek között vannak újabbak is.

    A reptéri K&H-s eurós ATM Ferihegy I.-n volt, ami június 1-től bezárt.


  8. #3898
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    mennyi pénzt lehet maximum tartani magánszemélyként az MB-s számlámon? ($-os az MB-m) van erre megkötés/szabály? nem találtam erről semmit, de úgy emléxem mintha lenne ez szabályozva..

  9. #3899
    Fanatikus tag laca8787 avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Fishek között
    Hozzászólások
    244

    Alapbeállítás

    Olyan kérdésem lenne, hogy meg szeretném szüntetni a régi moneybookers számlám és nyitni egy újat.
    Azt tudom, hogy a régi e-mail cím nem használható viszont a régi moneybookers-hez hozzárendelt otp-s számlát az újhoz is hozzá lehet rendelni vagy bankszámlaszám is kell új?

  10. #3900
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    ATM-s pénzfelvétel limitet lehet növeltetni?MB-s kártyánál...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •