Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (36) összesen
Like Tree19Likes

Téma: 180man turbó session% eladó

  1. #11
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Bocs , javitsatok ki ha tévedek!
    Szóval 115$ befeltetésre várható 10% ROI- val 12$ realizálhatok!
    Ez 10% vásárlása esetén 1$ ?
    A 180 manokon a 2,5 ös elsö hely hozhat kb 120$ a 8-ad meg ... $
    belátható hogy igen nagy run kell hogy megérje befektetni!
    Sajnálom ha tévedek , de ez befektetöknek nagyon rossz biznic!
    GL
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    /Rant On

    Annyi problema van az eladasi filozofiaddal azt se tudom hol kezdjem...Eloszor is, majus 20 ota 114 verseny OPR szerint...Ez egyszeruen nem minta.Egy rendes, profitabilis MTSNG grindernek ez kb 1-2 napi adag. Tudod miert nem szoktak az emberek eladni magukbol minta nelkul? Mert kell egy bizonyos lejatszott jatekmennyiseg hogy bealljon a ROI (ami alapjan kiderul hogy nyero jatekos-e az illeto).

    Rendben, tegyuk fel hogy igaz hogy spanod accountjarol nyomtad. Akkor miert nem raksz be egy HM grafikont azokrol a versenyekrol amit te toltal? Vagy 6000 sngt letoltatok ugy hogy egymas mellett ultetek ejszakakon at, passzolgatva az egeret attol fuggoen h melyik asztalon volt akcio? Akkor ott mas allt a hatterben nem a poker iranti elhivatottsag...
    Multkori topikodban, ahol egy 30$os csomag felet probaltad eladni, mar leirtam hogy mik voltak a problemak az ajanlatoddal, de ugy latom nem sikerult megerteni.

    Most biztos azzal jossz majd hogy ha nem tetszik az ajanlat akkor ne szoljak bele, de nem erdekel, nem akarom hogy az ilyen topikokon felbatorodjanak az emberek es 2 honap mulva az NL2es sessionjeik szazelek eladasaival spammeljek tele a Piacteret.

    /Rant off
    dfecco23, Krono, lroland83 and 3 others like this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    /Rant On

    Annyi problema van az eladasi filozofiaddal azt se tudom hol kezdjem...

    /Rant off
    erről van szó kb...
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 15.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    OFF

    Jeeeee88
    Ha már ilyen hangvételben kommentálsz CIMBI, akkor már legalább kicsit magyarosabban /csak a hatás kedvéért/ és akkor talán nem röhögnek ki.
    ...tájékozódj mielőtt ien ökörségekke....
    ...h meik siteon...

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    lol, kedves qweqweqwwewq akármi kreatívnév.... 15+ asztal mellett a helyesírás a legkisebb követelmény azt hiszem... te szőrszálhasogató jobbágy... hiába véded itt a béna barátodat, ez a backelési topic meg ugy szar ahogy van, annyira komolytalan és nevetséges az egész... Te meg egyszerű vagy mint egy síkidom... páá
    lroland83 and mátííí like this.

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    ezaz, offoljuk szét! most biztosan nekiállok elmagyarázni neked barátom, hogy hogyan és miként szoktam játszani! nehogy már véletlen azon akadj fel, h az a veréb mien buta és gyermeteg backelési topicot nyit.... hanem h lemaradt egy betű, v egyel több volt, v h x asztal mellett irtam a kommentet! tök jó lenne, ha nem okoskodnál bele, h mire van időm meg mire nincs, ty előre is nagylelkűségedet! jah és akkor szolj meg pár havernak, h kössenek belém, imádom, egész éjjel tudom ezt csinálni..

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 15.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    Mivel szerinted nincs értelme a topicnak, mért ne offolhatnánk szét!
    Magad alatt vágod a fát!
    Kreatív név? Igen, a "Jeeeee88" ban biztos több fantázia van.... /feldobod a kedvem/
    Kérlek írd már meg, hogy ki kényszerített, hogy +15 asztal mellett kommentelj!
    Irigyellek, hogy +15 asztal mellett még van időd stílusosan osztani! /Aminek a lényegével egyet kell, hogy értsek./

    "..topic meg ugy szar ahogy van, annyira komolytalan és nevetséges az egész..." DE van időd ilyennel tölteni a drága időd!
    Amúgy elmondom, hogy SENKIT nem ismerek ITT, NEM a BARÁTAIM, fingom nincs , hogy ki kicsoda!

    Nem kell nagy vagányan leosztani az embert! Szerintem is baromság, de azt lehet kulturáltan is megosztani!

    Elég vicces a az ajánlat, de a TE stílusod is!

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    köszike Mr szépbeszédkultúrairányvonalmeghatározó qweqweqweqweqwqwe!, mindig ezt mondjak, mégsem unom meg!! (marmint, h vicces vagyok) és ez jó! Az isten áldjon meg a továbbiakban, köszönöm, h próbálsz okítani, ne mondj le rólam! pápá!

  9. #19
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Nem értem az egészet srácok. Van egy ajánlat, amit megnéz pár ember, mert miért is ne? Nem kötelező venni. Kérdezni persze lehet, ha egyáltalán érdekel a dolog, ez meg is történt. Elismerem, hogy igazából semmi konkrét dolog nem érkezett annak igazolására, hogy az eddigi százakárhány versenyen kívül mit tud felmutatni az illető, de attól még nem nagyon értem, hogy miért kell egymást basztatni.* Ha valaki nem akkor miután elolvasta, hagyja a fenébe a topikot (igen, tudom, hogy ezt én is megtehettem volna), és olvasson valami szépet helyette.

    Feni: neked meg azt tanácsolom, hogy ha esetleg van valami ismerősöd, aki 180fősökkel foglalkozik, akkor szólj neki. Megmutatod neki néhány versenyedet, esetleg lesznek kérdései, azokra válaszolsz, aztán ha úgy gondolja majd ő finanszírozza a játékodat. Aztán pedig ha sikerül eredményesnek lenni, akkor sokkal egyszerűbb lesz bármit is kezdeni magaddal, mint a mostani mintád alapján (de persze ez csak saját vélemény).
    dfecco23 likes this.
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Hozzászólások
    158

    Alapbeállítás

    Peace fiúk! Nem szabad lealacsonyítani az Akadémiát.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •