Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 46 (46) összesen
Like Tree89Likes

Téma: Nice read ?!

  1. #41
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    topikon régen nevettem ilyen jót mint ezen
    like
    Utoljára módosítva: Mandras által: 2012. 06. 26. 23:25

  2. #42
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 02.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Sajnálatos módon retroseven játékostársunk jelenleg nem kiván lealacsonyodni Hozzátok,pláne hogy itt mindenféle mixerpókeresek is hsz.-elnek,így válaszolok Nektek jómagam.
    Rólam annyit kell tudni,hogy egyazon halképzőbe jártam a kedves topicnyitóval,és bár nem végeztem olyan kitünő eredménnyel mint Ő,mi több,a szókincsem is sokkal gyatrább,mint a Mesteré /mert mi csak így hívjuk a vizsgák befejezése óta,melyért Ő csillagos 5ös diplomát vehetett át/.

    Erről a bizonyos handről és a Mester gondolatmenetéről fogok írni,melyet könnyü levezetnem,lévén mindent a halképzőben tanultak szerint csinált.

    A szóbanforgó Esengében már csak hárman maradtak,egy iskolázatlan hal,a Mester és még valaki,aki vagy béna vagy peches,de kevés zsetonos,ezért vagy vele megy heccáp,vagy senkivel..vagymi..Nna!

    Mester kapott egy különböző szinü hetes-ötöst,aminek nagyon megörült,mivel így valószinübb,hogy a másik két játékosnál magasabb lapok lesznek,és végre jön egy kis akció.Bár gombról dobott a kisletétes /aki nem jáccik,nem is nyerhet,de ez legyen az Ő baja/,de szerencsére SBről az iskolázatlan hal /no shól fiss/ emelt egy vaknyit.
    Retro szerint itt 3 lapra lehet tenni a réndzsét,miszerint AK van nála,AA ,vagy pedig valami sz@r.
    Mivel nem zárta ki az AA lehetőségét-mindhogy tudta,hogy az AA ellen nagyon rosszul áll flop előtt,míg AK ellen van esélye,a sz@rokat meg lemákolja-így nem 3betelt,csak kallolt.
    A 935 flop annyira csodás leosztás volt számára,hogy máris megnyitotta a pénztárt a lobbiban,hogy tudja,mennyije lesz,mikor megnyeri az Esengét.Egyrészt párt kapott,másrészt kisflösst,amihez már elég az is,ha a törn és river kártya treff.A no shól fiss hívására a szlópléj mellett döntött,mert törn akarta a monszterére betetetni az ellenféllel a zsetonokat.Itt tudta már,hogy a másiknál nem lehet AA,mert a bordon levő kártyák összértéke nem érte el a 18at sem.Tipikis kislapnácc bord. (Így tanítják a halképzőben tudni illik)
    A törn 2-bár elmosta a flöss álmokat,remek lap volt számára,hisz A magassal a kézben /hisz ekkorra már szinte látta az ellenfél lapját/,ilyen csodás egylyukú sorhúzora bármit megadnak,és a Mesternek még mindig párja volt,ami ugye veri az egylyukú sorhúzót,mer' annak nincs párja,ha van is,biztos nem 9ese van,az 5ös meg a Mesternél van..Nna!
    SB csekk,ezt tudta előre retro,ahogy azt is,hogy akár 1200öt is megad majd hal,akinek erről még papírja sincsen.
    A river 9 pedig..óó,az a kilences..mint a lottó5ös,annyira szuper!!!!....hogyhogy miért???
    A lyuksor betömetlen maradt,a pár kettő párrá erősödött,AA nem lehet,A9 meg így pláne nem!Háhh!
    Milyen bubi pár?vagy 66?nemá..innen látszik,hogy tényleg nem is tudtok pókerezni!
    A JJ vagy 66 se nem AK,se nem AA,és nem is valami sz@r,márpedig ez a ríd megvolt a mesternek már flop előtt!!
    Ezért a 3300as hívást vidáman tartotta az én egykori sulis példaképem,és bár nem AK,hanem valami szär volt nála,a ríd így is kellően jó volt,és csodálatos képességekről tesz tanubizonyságot.
    Utoljára módosítva: redner28 által: 2012. 06. 26. 23:17
    Macko1, andree, ceewyl and 7 others like this.

  3. #43
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    redner28 ritkán szól, de akkor jól beszél
    +1

  4. #44
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Nyitni kell a kreatív játék felé, ugyanígy játszottam volna.
    fejes1988 likes this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #45
    fri
    fri nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyitni kell a kreatív játék felé, ugyanígy játszottam volna.

    Sztem flop ai, rengeteg gyengebb callolhat.
    sandros likes this.

  6. #46
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 07.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Idézet fri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem flop ai, rengeteg gyengebb callolhat.
    na ez az óriási

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •