Oldal: 261 / 336 ElsőElső ... 161211251259260261262263271311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.601 - 2.610 (3358) összesen
Like Tree246Likes

Téma: Fifty50 SnG

  1. #2601
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy nem is közétek tartozom, mert normál sit&go-kat nyomok. :P Így kamatoztatom a HU sng-kben szerzett 3 hónapos tapasztalatomat. Csak az a topik halott. Hozzátok csapódtam, mert magányos vagyok.
    Csak lassan a testtel, nem olyan könnyű bekerülni a fifty50 klubba. Túl kell esned neked is a beavató rituálékon, első körben posztolhatnál legalább 5db badebeat/cooler handet. Enélkül aligha lesz képes befogadni a közösség

  2. #2602
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hozzátok csapódtam, mert magányos vagyok.
    Erről ez jutott eszembe
    Nem igazán kedveljük a fajtádat errefelé
    Persze nem komoly!


    p.s.:
    Még 1 hozzászólás, és rendelhetek 4db ilyen szuper pólót ingyen a shopból:
    Utoljára módosítva: Maxxxika által: 2012. 06. 26. 16:42
    pszibu likes this.

  3. #2603
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak lassan a testtel, nem olyan könnyű bekerülni a fifty50 klubba. Túl kell esned neked is a beavató rituálékon, első körben posztolhatnál legalább 5db badebeat/cooler handet. Enélkül aligha lesz képes befogadni a közösség
    EV fölött futok, sajnálom. Bár épp az iménti session-ben bemákoltak egy halom coinflipet (de én voltam a jó oldalán!! ).
    don pro likes this.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  4. #2604
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erről ez jutott eszembe
    Nem igazán kedveljük a fajtádat errefelé
    Persze nem komoly!
    Próbáltalak like-olni, de megnyomva a like-ot unlike-ra váltott, egyéb kapcsolót meg nem találtam. Amatőr vagyok.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  5. #2605
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet nptrk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    fujjjgyönyörűűű
    én amúgy nagyobbat 3betelnék hisz mögöttünk sokan vannak mondjuk 440ig

  6. #2606
    Fanatikus tag partycsabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak lassan a testtel, nem olyan könnyű bekerülni a fifty50 klubba. Túl kell esned neked is a beavató rituálékon, első körben posztolhatnál legalább 5db badebeat/cooler handet. Enélkül aligha lesz képes befogadni a közösség
    Ezen felül ha tag akarsz maradni akkor minden második bukó session után ki kell írnod a következők közül valamelyiket:
    - "na itt végeztem a fiftyvel"
    - "most egy ideig pihen a fifty"
    - "alakul az agyvérzés!"

    Amúgy ahogy néztem üresedés van a F50 klubban, Holdenper itthagyott minket, szóval ha az ő helyét akarod pótolni akkor nem szabad magyar szavakat használnod a Fifty50 fórumon!
    Pókó51, balu999, don pro and 1 others like this.

  7. #2607
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet partycsabi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szóval ha az ő helyét akarod pótolni akkor nem szabad magyar szavakat használnod a Fifty50 fórumon!
    De legalábbis minden hozzászólás végére be kell biggyesztened ezt a 3db betűt hogy "imo"
    Pókó51 and balu999 like this.
    No Time For Nuts

  8. #2608
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet partycsabi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezen felül ha tag akarsz maradni akkor minden második bukó session után ki kell írnod a következők közül valamelyiket:
    - "na itt végeztem a fiftyvel"
    - "most egy ideig pihen a fifty"
    - "alakul az agyvérzés!"

    Amúgy ahogy néztem üresedés van a F50 klubban, Holdenper itthagyott minket, szóval ha az ő helyét akarod pótolni akkor nem szabad magyar szavakat használnod a Fifty50 fórumon!
    "imo"

  9. #2609
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 05. 23.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Amikor 3beteltem azt vártam h visszatolja valaki, valamiért szokásom csak min raiselni is, valóban értelmesebb lenne jobban visszaemelnem
    Oké máskor magamban tartom amit nem fontos kiírni, de nem számítottam rá, hogy ekkora bukóm lesz ilyen kis téten

  10. #2610
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Maxxxi: A resteal J8o-val szerintem nem annyira gáz, ha nagyon lightan adsz meg (Ax, K7s+ környékiekkel, de azért az opening ranged nagyját dobod, szóval alapból széles tartománnyal emelsz), vagy ha nagyon feszesen. Az ultraLAG open-széles callrangenél az a jó, hogy a ranged ellen van kb 40%-a, de néha dobsz is, szóval vékonyan megéri neki. Ha meg feszesen callolsz, akkor elég nagy FE-je van, ami sosem rossz

    PiciDikenz: roi limittől, és fajtától (normál/turbó) függ. Alacsonyabb limiteken normálon kb 5-6-7% hozható, turbón 4-5-6. Feljebb (15$+) normálon 2-4%, turbón 2-3% szerintem a korrekt szám. Órabérben szerintem a turbó kicsit magasabb, de attól is függ hány asztalon tolnád. Alacsonyabb szinteken (3,5-7), sok asztalon, szerintem 5-6$ a reális (cashbackkel együtt mondjuk 6-8$).

    Nálam 22 asztalon turbónál 70-80 játék megy le 2 óra alatt kb. Normál az tovább tart (talán másfélszer olyan hosszú).
    Variancia turbón elég nagy, bele lehet nézni simán 50-70bi-s swingekbe. Normálon kicsit alacsonyabb, de azért ott is beeshet ilyen 30-50bi-s swing (és ez még nem is a maximum, ami összejöhet, hanem ami azért meglátogat néhány havonta legalább).
    Alacsonyabb szinteken normálra érdemes 100bi, biztos ami biztos alapon, de kevesebbel is lehet elvileg boldogulni. Azért 7$-tól kezdve én normálon is legalább 150bi-vel tolnám. Turbóra nem árt 150-200bi, ha nem szeretnél gyakran lejjebb lépni, vagy depositolni.

    1$-on szerintem össze lehet szedni 90-150$ közöttit, ha sokat nyomod (havi 1,5K sng). Az elején ismerd ki a játékot, a regek tendenciáit noteold be, a fisheket is jegyezd fel (ki a CS, ki butaagró, stb), de ha tudsz, érdemes átállni több asztalra, mert a fiftyt szerintem grindolni érdemes. Kevesebb a necces ICM helyzet, mint sima FR sngben, gyakorlatilag, ha ismered a mezőnyt, akkor 80%-ban egy szolid TAG-semiLAG játékkal, és a végén egy okos steal-resteal, illetve push/fold rangekkel el lehet tologatni nagyjából autopilotban 20-30 asztalon simán.

    GL

    Nagyjából mindenki: Imádlak titeket srácok, de mi a f.sznak sírtok folyamatosan?
    Nem hiszem el, hogy soha nem nyertek, mert akkor már rég abbahagytátok volna a fiftyt. És azt sem, hogy ti soha nem toljátok bele sokkal jobba, és nem húztok be 5-10-20%-okat:P
    Persze én is sírtam előző hónapban, de végigolvastam az előző 3-4-5 oldalt, és a 80% badbeat hand volt, meg sírás. Tudom milyen ocsmány swingek lehetnek itt, meg milyen szar, amikor a kacsák folyamat túlhúznak, de ezzel csak magatoknak ártotok.
    Ha nem okoz örömet soha a játék, akkor lépni kell, különben 2-3 év múlva lehet, hogy a magyar fizetésekhez képest jól kerestek, de depressziós idegroncsok lesztek.
    Nem egyszerű megtanulni egy új játékfajtát, de 1-2 jó coach-csal, intenzív videózással, és sok játékkal egy teljesen más típusú játékba (akár PLO cg-be is) bele lehet rázódni pár hónap alatt.
    Vagy mental coaching témájú videókat, könyveket nézni/olvasni is érdemes lenne, esetleg nem nézni a cashiert, csak hetente 1-2x, meg a HM-ben sem nézni a legnagyobb bukott partikat.
    Nem éri meg az egész, ha megkeseredtek emiatt...azt meg nehezen hiszem el, hogy a mindennapi életetekre nincs kihatással, ha ennyit foglalkoztok a beatekkel, meg a szar sessionökkel, meg bad runnal.
    Csak jó szándékból írtam, de érdemes elgondolkodnotok róla imo

    GL
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •