Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (61) összesen
Like Tree99Likes

Téma: Sziasztok Új tag vagyok!

  1. #31
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 26.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Üdv figyelj ide ! Pokerstarson 2 éve igen 2éve még FREEROLL-t nyomtam .
    Fulltilten amit nyertem LEVETTEM és motorjogsira és MOTORRA félre tettem ! Ennyi és továbbá nem érdekelnek a Hitetlen Kommentek. ne is írjátok le ! KÖSZI!!!!

  2. #32
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    1. Nem szóltam szerintem semmi rossz szót, de felesleges itt híresztelni, hogy te 16 évesen mekkora "király" vagy.
    2. Hidd el, hogy a kis zsebpénzednek én a többszörösét megnyertem. Legyél rá büszke, de ne vidd túlzásba a nagyzolást... Hamar pofára lehet esni...

  3. #33
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Azzal hibáztál, h kiírtad az eredményeidet. Engem gyakorlatilag ez nem érdekel, rövidtávon bárki nyerhet közel bármennyit. Így aztán ez semmit nem mond el rólad, a tudásod lenne fontosabb, ezt kellene kirakott leosztásokkal, kérdésekkel és leosztásokra való reakciókkal bizonyítani és gyarapítani. Azzal h ezt kiírtad, csak azt érted el, h kételyek merültek fel az emberekben, ami csak feszültséget okoz és nem jó semmire.. Szal inkább postolj handeket

    GL

  4. #34
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 09. 13.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    67

  5. #35
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 26.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Kedves DFECCO ! 1x-se mondtam hogy én mekkora király vagyok , más részt meg k*rvára nem érdekel hogy ki mit hisz az eredményeimről

  6. #36
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 05. 26.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    milyen motort akarsz venni?


  7. #37
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet AMAZING_KID eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagy Alex vagyok 16 éves ( lehet hogy ez sok mindenkinek nem tetszik). PokerStarson játszom 2 éve eddig, 2.5k$ nyertem összesen . élőben csak kocsmákban voltam Pokerezni általában ott mindig nyertem . 18 éves Koromra szeretnék profi lenni Üdv
    Idézet AMAZING_KID eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves DFECCO ! 1x-se mondtam hogy én mekkora király vagyok , más részt meg k*rvára nem érdekel hogy ki mit hisz az eredményeimről
    ha az elsőnek kiemelt hsz-ed nem arról szól, hogy te mekkora király vagy, akkor én nem tudom értelmezni a magyar nyelvet. ugyanis ez nem bemutatkozás, hanem vagizás, hogy 16 évesen mennyit nyertem, plusz 18 évesen profi akarok lenni...#nőjjfelgyerek

  8. #38
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha az elsőnek kiemelt hsz-ed nem arról szól, hogy te mekkora király vagy, akkor én nem tudom értelmezni a magyar nyelvet. ugyanis ez nem bemutatkozás, hanem vagizás, hogy 16 évesen mennyit nyertem, plusz 18 évesen profi akarok lenni...#nőjjfelgyerek
    Ott a pont. Giga lájk JuhaAasz felhasználó hozzászólásához

  9. #39
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 26.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Ja Juhásza Nyallerod?nem menőzés volt apszolut de ha ti így látjátok hát jó )

  10. #40
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet AMAZING_KID eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja Juhásza Nyallerod?nem menőzés volt apszolut de ha ti így látjátok hát jó )
    nősz még 2 évet, legalábbis agyilag, és rájössz a hozzászólásod tényleg erre utal(királyság)
    balu999 likes this.

Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •