Oldal: 391 / 709 ElsőElső ... 291341381389390391392393401441491 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.901 - 3.910 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #3901
    Fáradhatatlan grinder 78draneR avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 26.
    Hely
    in the toilet
    Hozzászólások
    615

    Alapbeállítás

    Idézet daPEPEhu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ATM-s pénzfelvétel limitet lehet növeltetni?MB-s kártyánál...
    tudtommal nem.
    "- Mihez kezdesz most ezzel a hatalmas nyereménnyel?
    - Kifizetem belőle a hitelezőimet.
    - És mi lesz a többivel?
    - Nekik sajnos várniuk kell. "

    Thor Hansen

  2. #3902
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Miután valaki regisztrál egy MB számlát, és verifikálja magát a bankszámlájával, már használható befizetésre? Tehát ha egy ismerősöm ma regisztrál, kell várni a személyi és egyéb iratok jóváhagyására, vagy tudok is küldeni neki pénzt, ő pedig befizetni valahova, és csak a pénzlevéthez kell a személyi jóváhagyás?

    Thx

  3. #3903
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 19.
    Hely
    velence
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miután valaki regisztrál egy MB számlát, és verifikálja magát a bankszámlájával, már használható befizetésre? Tehát ha egy ismerősöm ma regisztrál, kell várni a személyi és egyéb iratok jóváhagyására, vagy tudok is küldeni neki pénzt, ő pedig befizetni valahova, és csak a pénzlevéthez kell a személyi jóváhagyás?

    Thx
    Nekem küldtek levelet a levelezési címemre, ahol szerepelt egy kód, azt meg kellett adni és csak utána tudtam használni. Ez 3 éve volt, de kijavítanak majd ha már nem így van.

  4. #3904
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miután valaki regisztrál egy MB számlát, és verifikálja magát a bankszámlájával, már használható befizetésre? Tehát ha egy ismerősöm ma regisztrál, kell várni a személyi és egyéb iratok jóváhagyására, vagy tudok is küldeni neki pénzt, ő pedig befizetni valahova, és csak a pénzlevéthez kell a személyi jóváhagyás?

    Thx
    Ha regisztrálsz 1 mb számlát egyből tudod használni befizetésre és egymás közötti utalásra.
    dismarc likes this.

  5. #3905
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha regisztrálsz 1 mb számlát egyből tudod használni befizetésre és egymás közötti utalásra.
    Használni tudja, de amíg nem jön a megerősítő levél a sikeres verifikálásról, könnyedén zárolhatják. Egymás közötti pénzküldésnél célszerű megvárni azt a kis időt, mert utána a zárolás feloldása macerásabb lesz. Levelezgetni kell, meg nem is szokták elkapkodni a Moneybookersnél a feloldást.

  6. #3906
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet Vika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Használni tudja, de amíg nem jön a megerősítő levél a sikeres verifikálásról, könnyedén zárolhatják. Egymás közötti pénzküldésnél célszerű megvárni azt a kis időt, mert utána a zárolás feloldása macerásabb lesz. Levelezgetni kell, meg nem is szokták elkapkodni a Moneybookersnél a feloldást.
    Nem tudom. Én használtam egyből a nyitás után és nem volt gond.

  7. #3907
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom. Én használtam egyből a nyitás után és nem volt gond.
    Nem mondom, hogy 100%, hogy zárolnak ilyen esetben, de a környezetemben több ember is megégett már ezzel. Persze feloldották minden esetben a zárolásokat, de előtte kérdezősködtek egy sort és eltelt némi idő a feloldásig. (Olyan esetekről beszélek nyilván, mikor el lettek küldve a dokumentumok, de még nem küldte el az MB a megerősítést.)

  8. #3908
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Július közepén utazunk Görögországba (konkrétan Sartiba).
    Az lenne a kérdésem, hogy ott lehet-e használni eurós MB kártyát ATM-es pénzfelvételre, van-e valakinek esetleg ezzel kapcsolatban bármilyen tapasztalata?

  9. #3909
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    vasárnaptól Zakintoszon nyaralok, ha addig nem kapsz választ, megírom, h sikerült-e
    ceewyl likes this.

  10. #3910
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet orbitor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vasárnaptól Zakintoszon nyaralok, ha addig nem kapsz választ, megírom, h sikerült-e
    köszi szépen!
    Akkor jó nyaralást!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •