Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (48) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Útitársakat keresek Pardubicére, egy hetes pókerfesztre.

  1. #31
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Megvan, felvettelek.

  2. #32
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    én is megyek ha beférek..

  3. #33
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Ez most a Gábrielnek szólt vagy nekem?

  4. #34
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    valahol
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Ha nem jönnek,akkor az autóba persze,hogy befér 2-3 ember .Jövő hét közepére tudok mondani pontosat. Topinnak,akkor elvileg 1 hely foglalva.
    Mil likes this.

  5. #35
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás pardubice

    oy!

    voltam tavaly, ha van kerdesetek, kerdezettek engem batran..

  6. #36
    Tag hoodyhoo66 avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 26.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    136

    Alapbeállítás

    Idézet shaguar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    oy!

    voltam tavaly, ha van kerdesetek, kerdezettek engem batran..
    Tavaly volt FLHE cg asztal, nem emlekszel? Mert azt igerik lesz, engem ez izgat a legjobban! Ritka, h eloben FL-t lehet jatszani.
    Amugy 100%, hogy megyek (elejetol vegeig). Viszont en Lengyelorszagbol(itt elek) egy kollegammal, 2en biztos. Nincs kedvetek egy 8-10 fos hazat berelni, ahogy neztem 6-700 euro/het korul vannak... nincs kedvem 300 eurot fizetni egy hetre. Amugy elvileg a koleszben is van szallas, lehet h nekem megfelel az is, es hatha lesz ott egyik nap valami jo party is

    Amugy lesz cg asztal 10/20 koronas is, amire max buyin 25-30e ft, szoval sztm 3-400e Ft-al is megeri elindulni... Legalabbis en annyival fogok. ha meg lesz FL asztal akkor meg boven eleg lesz

  7. #37
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Koleszt én személy szerint nem támogatom, mivel viszek laptopot és nem szívesen hagynám ott egy koliszobában. Viszont a házról beszélhetünk...
    Tudsz mondani egy weblapot ahol meg lehet nézni milyen házakról van szó?

    Csináljunk már egy skype csoportot erről a témáról!
    skype: rayfinkle@velvet.hu

  8. #38
    Tag hoodyhoo66 avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 26.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    136

    Alapbeállítás

    bocsi ez hazas tema sztorno, utana neztem jobban, Pardubice regioban vannak talalatok, es neztem (gmaps) 30-80km-re van a varostol a hegyekben, ami igy annyira nem jatszik, hacsak nincs kedvetek turazni is napkozben sorry...

    A kolesszal kapcs. igazad van, irtak hogy nem tanacsos erteket ott hagyni, en szemely szerint nem viszek laptopot, grindolok meg netezek eleget amugy... ott kibirok egy hetet nelkule, nem tudom meg mi lesz, kollega most irt egyik szervezonek levelet aki szallasokat intez jatekosoknak, most varjuk a valaszt... Hatha neki van valami jo ajanlata...

    Vagy ha valaki talal kiado hazat Pardubice kulvarosi reszeben, orommel vennenk

  9. #39
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Idézet shaguar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    oy!

    voltam tavaly, ha van kerdesetek, kerdezettek engem batran..
    +1
    Jan Mazuch-al e-maileztem párat tavaly
    j.mazuch@avekont.cz

    Mi koliban laktunk, 200czk/nap 7 éjszaka volt 1400 szal kb 15K huf, volt büfé elég olcsón illetve volt közel egy lidl.

    A poker az AFI plaza második emeletén volt. Odajutni gyalog sem volt vészes, de mivel a város főútja vitt oda folyamatosan jöttek a buszok is. Taxi kb 70 czk!

    Jegyet vegyetek, engem tavaly elkaptak az ellenőrök azon az egy megállón buliból hazajövet da matta részegen hamburgert zabálva, 500 czk a jegy hiánya miatti helyszíni és asszem ugyanennyi a hamburger evés bírsága de kimagyaráztam magam és mivel látták hogy ko vagyok elengedtek!

    A plazaban amúgy le lehet rakni a laptopot az ingyenes értékmegőrzőben, ez is a harmadikon van a pokeres részleg bejáratánál ahol az elején beregisztrálsz. Az enyim általában ott volt de volt hogy a koliban hagytam.

    Azért kemény mert volt hogy a pénzem is otthagytam, utólag tényleg para akkor úgy éreztem csak nem törnek be!

    tétek 10/20 - 50/100-ig
    de pl 10/20 on több a fiatal kissé jobban képben lévő playa mint 50/50-en. 50/50 tavaly nagyon gyenge volt. Volt egy 25/25 asztal min 1500 beülővel asszem és már az is sokkal gyengébb volt mint a 10/20!

    FLHE nem volt tavaly!

    A nagy fishek úgy érzik ciki a legkisebb tétre ülni vagy nem tudom...

    Asszem csak egyik este volt hs 200/400-on ment a game 7-9 fővel folyamatosan.

    PLO rol kérdezzétek shaguart!

    Ha valakinek kell czk akkor 14K czk eladó középárfolyamon! Én most nem tudok kimenni sajnos ezért is adom el a tavaly megmaradt kp-mat. Ez olyan mint ha kinnt vennétek le bankártyáról viszont nekem segítség lenne! Részletekben is tudom adn nem csak egyben. Bármennyi kell valakinek írjon. Ha pénzváltóban adnám el buknék 7eFt-ot. Oké nem nagy összeg, de rajtam ne keressen valami arab!

    De szar hogy pont most nem tudok menni, mikor ennyien mentek.
    Attila te mész?
    Utoljára módosítva: Civilfish által: 2012. 07. 02. 14:10

  10. #40
    Fanatikus tag Mackó avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 04.
    Hozzászólások
    235

    Alapbeállítás

    Sziasztok.

    Én egy olyan cégnél dolgozom, akinek az egyik gyára Pardubicében van. Voltam már én is párszor.
    Ismerek pár helyi arcot, kollégát. Ha szállás kell vagy egyéb info a környékről, akkor PM-ben adok e-mailt vagy skype-ot és ott tudunk beszélni erről.
    Láttam, hogy többen is voltak már, úgyhogy nem ragozom túl a dolgot, csak ha esetleg ők nem tudnak segíteni, akkor nyugodtan fordulhattok hozzám (az se biztos, hogy én tudok, de megpróbálom )
    Én is megyek valamikor oda csak még nem tudom mikor, lehet megpróbálom erre az időpontra időzíteni az "üzleti" utat

    Mackó

    u.i.: azt hiszem a skype-om amúgy nyilvános a PA-n

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •