Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (36) összesen
Like Tree19Likes

Téma: 180man turbó session% eladó

  1. #21
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 05. 03.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Először is azzal kezdeném, hogy ismét bebizonyosodott számomra, hogy milyen kultúrálatlan nép tud lenni a Magyar. Egyszerűen érthetetlen számomra ez az alpári megnyílvánulás egy-két embertől.
    Elismerem, hogy nem volt az évszázad üzletei ajánlata ez az SNG % eladás, de könyörgöm.... Így kell ezt a tudomásomra hozni?? Pff....

    Jeeeeee8: Szerintem én normálisan elmondtam neked, hogy merre mi, erre te mint egy agyatlan nekiálltál itt fröcsögni. No comment.

    kriispirolls: Igazad van, nem volt a legmegfelelőbb % eladás ez így, de azért szerintem ne idegesítsd fel magad azon, hogy a piactéren milyen emberek hirdetnek, mert sztem ehez joga van minden PA tagnak.

    qweqwwwe: Tényleg nem ismerjük egymást, de látom, hogy te is az értelmesebb réteghez tartozol és köszi a hsz-t.

    dodi: +1 Teljesen oké amit írtál és köszönöm a tanácsot. Szívesen mutatok (küldök) bárkinek akit érdekel handeket 180man turbóról.

    Ez a PA közösség pedig elég fura (tisztelet a kivételnek) ha egy nem megfelelő % eladásnál így jelzik az embernek, hogy valamit rosszul csinált!!!

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Szia Feni!
    Ne idegesítsd magad!!! írtam privit.

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Kacsint

    Idézet Jeeeee88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lol, kedves qweqweqwwewq akármi kreatívnév.... 15+ asztal mellett a helyesírás a legkisebb követelmény azt hiszem... te szőrszálhasogató jobbágy... hiába véded itt a béna barátodat, ez a backelési topic meg ugy szar ahogy van, annyira komolytalan és nevetséges az egész... Te meg egyszerű vagy mint egy síkidom... páá
    Komolyak vagytok!!Sztem nyissatok egy külön topikot,ott szívesebben olvasom,olvassuk :-) !

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Idézet Tomi432 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Peace fiúk! Nem szabad lealacsonyítani az Akadémiát.
    +1 Tominak!!

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    En azert reagaltam ilyen hangnemben mert mar a multkori szazalekeladasodnal is leirtam a problemakat, de egyik fuleden be, a masikon ki. Amugy ha ezt angol forumon posztolod ugyanilyen reakciokat kaptal volna, nem kell hozni a szanalmas "magyar mentalitas" kifogast. Meg kell tanulni felelosseget vallalni, ha hulyeseget irsz be fognak oltani, Tapioszecson is es Kuala Lumpurban is.
    GL a tovabbiakban, ezek utan nem kivanok foglalkozni a temaval!
    lroland83 and Csoszogi33 like this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Szia! Tenyleg erthetetlen, ami itt az Akademian megy egy ideje...Azt javaslom ne adj el, mert hosszutavon 30% roi hozhato, amihez nagyon jonak kell lenni, szoval neked kb max 10% maradna. Told kevesebb asztalon, noteolj, koncentralj, elemezz, csak igy megy. Sok sikert, bizz magadban!

  7. #27
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Idézet Harvey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Tenyleg erthetetlen, ami itt az Akademian megy egy ideje...Azt javaslom ne adj el, mert hosszutavon 30% roi hozhato, amihez nagyon jonak kell lenni, szoval neked kb max 10% maradna. Told kevesebb asztalon, noteolj, koncentralj, elemezz, csak igy megy. Sok sikert, bizz magadban!
    Nem nagyon akarok offolni, de azért azt megkérdezem,hogy kinél láttál hosszú távon 30%-os roi-t 180fősökön?
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  8. #28
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 05. 03.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet Harvey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Tenyleg erthetetlen, ami itt az Akademian megy egy ideje...Azt javaslom ne adj el, mert hosszutavon 30% roi hozhato, amihez nagyon jonak kell lenni, szoval neked kb max 10% maradna. Told kevesebb asztalon, noteolj, koncentralj, elemezz, csak igy megy. Sok sikert, bizz magadban!
    Köszi szépen, ez lesz.
    A 30 %-os roi-t azt túlzásnak érzem én is, de egy 15-20 %-ot lehet hozni sztem.
    Köszönöm mégegyszer a biztató hsz-t. GL!

  9. #29
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Uram Isten, segíts az eltévedt bárányoknak visszatalálni a helyes útra... Próbálom visszafogni magam és cizellált lelkületű drága barátaimnak virágnyelven leírni...: -> Feni és Harvey... hallgassatok Dodira... soha a büdös életben nem fog egyikőtök sem 15-20- esetleg 30 ?!?!?!?! % os Roit hozni hosszutavon még 2.50 es 180 as turbo sng-ken sem, sőt semmiféle sng-n sem!!! Hogy miért?? Azon egyszerű oknál fogva, mert lehetetlen...! Íme az egyik legjobb grinder...: SharkScope és most akkor gondolkozzatok el azon, h miket is irkáltok Ti ide össze vissza...
    lroland83 likes this.

  10. #30
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Jeeeee88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Uram Isten, segíts az eltévedt bárányoknak visszatalálni a helyes útra... Próbálom visszafogni magam és cizellált lelkületű drága barátaimnak virágnyelven leírni...: -> Feni és Harvey... hallgassatok Dodira... soha a büdös életben nem fog egyikőtök sem 15-20- esetleg 30 ?!?!?!?! % os Roit hozni hosszutavon még 2.50 es 180 as turbo sng-ken sem, sőt semmiféle sng-n sem!!! Hogy miért?? Azon egyszerű oknál fogva, mert lehetetlen...! Íme az egyik legjobb grinder...: SharkScope és most akkor gondolkozzatok el azon, h miket is irkáltok Ti ide össze vissza...
    hát ez lol

    30 kicsit túlzás,de nem lehetetlen..... 2,5$on 20as roi simán hozható, feltudnék sorolni pár reget, akik 11$os avgbi körül is hoznak 25%os, vagy afeletti roi-t. HOSSZÚTÁVON.
    Utoljára módosítva: Krono által: 2012. 06. 29. 15:35
    dace90, Agra and halkidiki like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •