Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (35) összesen
Like Tree44Likes

Téma: PokerStars Milest Stone#HAND

  1. #21
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Szia!

    Ez mejik terembem volt?? Frírollon is lehet így nyerni?

    Láttam egy másik topikban (itt) hogy a 75o tényleg erős lap azóta én is próbálok vele bemenni de eddig nem sok sikerrel? :'((((( Tucc esetleg valami jó tanácsot adni hozzá? :$$$$$$

    Mondjuk durva hogy a kesses asztaloknál mindenki all-in megy flopp előtt azt hittem ilyen csak a játékzsetonoson van? :SSSSSS

    Amúgy sztem még nem vagy Pokerstar, azért mert lejátszottál egymillió leosztást (ezt nem bántásból mondom). Később írtad hogy volt amikor full tilten voltál és valahol azt olvastam hogy az igazi pokersztárok sosem tiltelnek. Bár lehet hogy ez akkor nincs így mert mégis megnyerted a versenyt. : ))))


    Az eredményhez azért gratulálok!
    dfecco23 and KQJTss like this.

  2. #22
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Hosszú lesz ez a nyár.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  3. #23
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 26.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Kedves Ceewyl! Látom te is ilyen segg tudatlan vagy már bocsi. Ide jössz egyből oltasz mikor azt se tudod hogy mi az a MILES STONE HAND. ebben a leosztásban még a 72-s is bejön mivel ha nem nyer akkor is minimum 200$ nyert , ha viszont eldobja baszhatja mert akkor SEMMIT nem nyer,zerintem te se dobod el a 75öt ha 200$ nyersz ugy hogy csak benne vagy a Partiban ) de igen akkor csak GRATULÁLNI TUDOK, és képzeld nem csak én mentem be szar lappal ilyenkor mindenki bemegy .75el bementem sorosodtam nyertem a POTot meg a Miles Stone Bonus-t is. Szóval ha valamit nem tudsz akkor inkább ne is írj nem gondolod? 2. a Fulltilt az egy PokerSite volt )


    Google.hu és keress rá

  4. #24
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Loooool de ostoba ez a Ceewyl! Még azt sem tudta, hogy a fulltilt egy terem! Looool Tipikus fish, csak a pokersztárot ismeri! Na meg azt se tudja mi az a májlsztón hend! Mindezt 2012-ben, mikor már rég van gugli. Hihetetlen.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder 78draneR avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 26.
    Hely
    in the toilet
    Hozzászólások
    615

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Loooool de ostoba ez a Ceewyl! Még azt sem tudta, hogy a fulltilt egy terem! Looool Tipikus fish, csak a pokersztárot ismeri! Na meg azt se tudja mi az a májlsztón hend! Mindezt 2012-ben, mikor már rég van gugli. Hihetetlen.
    és 2000+ hozzászólása is van.mekkora madár...
    BT86 likes this.
    "- Mihez kezdesz most ezzel a hatalmas nyereménnyel?
    - Kifizetem belőle a hitelezőimet.
    - És mi lesz a többivel?
    - Nekik sajnos várniuk kell. "

    Thor Hansen

  6. #26
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet AMAZING_KID eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Ceewyl! Látom te is ilyen segg tudatlan vagy már bocsi. Ide jössz egyből oltasz mikor azt se tudod hogy mi az a MILES STONE HAND. ebben a leosztásban még a 72-s is bejön mivel ha nem nyer akkor is minimum 200$ nyert , ha viszont eldobja baszhatja mert akkor SEMMIT nem nyer,zerintem te se dobod el a 75öt ha 200$ nyersz ugy hogy csak benne vagy a Partiban ) de igen akkor csak GRATULÁLNI TUDOK, és képzeld nem csak én mentem be szar lappal ilyenkor mindenki bemegy .75el bementem sorosodtam nyertem a POTot meg a Miles Stone Bonus-t is. Szóval ha valamit nem tudsz akkor inkább ne is írj nem gondolod? 2. a Fulltilt az egy PokerSite volt )


    Google.hu és keress rá
    1. Te nem értetted meg, amit ő akart közölni ezzel a hozzászólással.
    2. De ha már ez nem is ment át, akkor legalább mielőtt leoltasz valakit azért, mert nincs tisztában ezzel promócióval, legalább te tisztában lehetnél a szabályaival, illetve leírhatnád helyesen a nevét...
    Ne csodálkozz, hogy ilyen jellegű hozzászólásokat kapsz a "bemutatkozásod" után. Sajnos mostanában egyébként is egyre több az oltogatás/trollkodás az oldalon. De másmilyen megfogalmazásban, keretbe foglalva, esetleg egy blog keretein belül vagy saját pl fejlődésem/pókeres utam stb nevű topicban kevesebb ilyen hangvételű választ kapnál.
    Mindenesetre üdv itt!
    rockett and BelaKecske like this.

  7. #27
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 26.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Jo ezt sem kérdezte senki BT86 idejön azt oltogat.

  8. #28
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    kezdj neki a hasznos fórumozásnak és akkor majd nem oltogat senki.

  9. #29
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet AMAZING_KID eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jo ezt sem kérdezte senki BT86 idejön azt oltogat.
    Ha oltani akartalak volna nem ezt írtam volna.
    Ez inkább az építő jellegű kritika akart lenni.
    A te dolgod, hogy hogyan folytatod az itteni pályafutásodat...

  10. #30
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Hihetetlen...végre jön egy jó, és tapasztalt játékos, örülhetnénk, hátha elmondja nekünk, hogyan kell 2,5K-t nyerni, meg elmagyarázza, hogy milyen promóciók, meg pókeroldalak vannak, erre ilyen senkiházi trollok, mint a cewly, meg TB leoltják

    Nem is értem...biztos több ideje játszik mint ti, meg jobban tisztában van az ilyen dolgokkal. Tele van alázattal, szorgalommal, tapasztalattal, ti meg a képébe röhögtök!
    Biztos nem véletlenül nyerte azt a sok pénzt!!!!!!!!!!!!4444négy
    ceewyl, BT86 and balu999 like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •