Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 35 (35) összesen
Like Tree44Likes

Téma: PokerStars Milest Stone#HAND

  1. #31
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet AMAZING_KID eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Ceewyl! Látom te is ilyen segg tudatlan vagy már bocsi. Ide jössz egyből oltasz mikor azt se tudod hogy mi az a MILES STONE HAND. ebben a leosztásban még a 72-s is bejön mivel ha nem nyer akkor is minimum 200$ nyert , ha viszont eldobja baszhatja mert akkor SEMMIT nem nyer,zerintem te se dobod el a 75öt ha 200$ nyersz ugy hogy csak benne vagy a Partiban ) de igen akkor csak GRATULÁLNI TUDOK, és képzeld nem csak én mentem be szar lappal ilyenkor mindenki bemegy .75el bementem sorosodtam nyertem a POTot meg a Miles Stone Bonus-t is. Szóval ha valamit nem tudsz akkor inkább ne is írj nem gondolod? 2. a Fulltilt az egy PokerSite volt )


    Google.hu és keress rá
    Kedves AMAZING_KID!

    Bocsi, nem szoktam interneten pokerezni, mert sztem az ilyen oldalak csalnak.

    Gondoltam, hogy a Full Tilt egy terem, Gusztinak is volt ilyen Full Tiltes bézból sapkája, meg kabala plüss macija a Kopasz Józsi pokerklubjában.
    Mondjuk általában az egész asztal röhögött rajta, mindig mesélte, hogy ennyit meg annyit nyert az interneten, a klubban meg még csak pénzbe se ért...

    Érdekes ez a Miles Stone Hand, egyszer majd én is kipróbálom, ha tényleg ilyen könnyű vele pénzt keresni.

    Ez a Pokerstars oldal akkor fizetős? Láttam én is egyszer az RTL klubon, nem tünt valami jó műsornak, tuti kamu az egész, ott is valami Negroánusz meg Hellmet emelgetett össze vissza, utána röhögtek egymáson. Ebből is gondolom, hogy a Pokerstars tuti kamu...
    dfecco23, jabyga, BT86 and 4 others like this.

  2. #32
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hihetetlen...végre jön egy jó, és tapasztalt játékos, örülhetnénk, hátha elmondja nekünk, hogyan kell 2,5K-t nyerni, meg elmagyarázza, hogy milyen promóciók, meg pókeroldalak vannak, erre ilyen senkiházi trollok, mint a cewly, meg TB leoltják

    Nem is értem...biztos több ideje játszik mint ti, meg jobban tisztában van az ilyen dolgokkal. Tele van alázattal, szorgalommal, tapasztalattal, ti meg a képébe röhögtök!
    Biztos nem véletlenül nyerte azt a sok pénzt!!!!!!!!!!!!4444négy
    Bocsi, azt hittem ez az oldal azért van, hogy kérdezhessen az ember.

    Ha ilyen nagy legény vagy, állj ki egy DoN HU fifty50 sng-re.

    Ja, és a nevem helyesen Cewwyl, nem cewly.

  3. #33
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 26.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Cewwly! Nekem nincs semmi probléma,de nem kell neked is oltogatni mert "kedves" PA társaid is csinálják Üdv

  4. #34
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, azt hittem ez az oldal azért van, hogy kérdezhessen az ember.

    Ha ilyen nagy legény vagy, állj ki egy DoN HU fifty50 sng-re.

    Ja, és a nevem helyesen Cewwyl, nem cewly.
    Nem tudom, mi az a donhufifty50, én csak a holdemet ismerem, meg az ötlaposat.
    És most ki sem tudnék állni, mert még tavaly játszottam NL2 HU4ROLLZZZ-t egy játékossal, és elszedte az összes pénzem...
    Mondjuk nem csodálkozom rajta, mert ő NL2 reg volt, és az köztudott, hogy ők simán verik az ilyen NL100-200 BE regeket is. Csak a PA is csal, mint a netes pókerteremből az összes, ezért kitiltották, ahelyett, hogy profinak választották volna...
    Pedig biztosan sok okos dolgot mondott volna nekünk.

    A nevedet bocsánat, hogy elírtam Cevvil, de én is csak 16 éves vagyok, és a duplavével még vannak gondjaim. Meg az ilyen külföldi kifejezések még annyira nem mennek.
    De megígértem a szüleimnek, hogy több időt töltök majd a nyelvtanházival, mint a VoV-val (lehet azt is duplavével írják).

    Nem akarok veszekedni, nem ez az oldal célja. Ha gondolod megoszthatnánk/átbeszélhetnénk a frirollos leosztásainkat, hátha tanulunk belőle (múltkor a pokersztárszon már pénzbe értem!!!).


    (OFF: Amúgy akkora szemetek vagyunk. Lehet, ha bemákolok 1-2 versenyt, meg milestone handet 14-16 évesen, én sem fórumoztam/mutatkoztam volna (be) jobban, mint a srác...csak nehéz abbahagyni )
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #35
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, azt hittem ez az oldal azért van, hogy kérdezhessen az ember.

    Ha ilyen nagy legény vagy, állj ki egy DoN HU fifty50 sng-re.

    Ja, és a nevem helyesen Cewwyl, nem cewly.
    Papája, a saját neved rosszul írtad le
    "Ja, és a nevem helyesen Cewwyl, nem cewly."--->Ceewyl nem? XD

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •