Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (72) összesen
Like Tree218Likes

Téma: Friciricsi ellopta Dánfiú fényképezőgépét?

  1. #51
    Fanatikus tag fricirics avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    332

    Alapbeállítás

    Megnéztem a gép tartalmát és Dán homevideóinak egyes részleteit sose fogom elfelejteni..... valószínű hónapokig kell járnom kezelésre...
    Amúgy Dánt nagyon bírom , mert egy igazi jószívű óriás!!!
    BT86 and hozzaszolo2 like this.

  2. #52
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Idézet fricirics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem a gép tartalmát és Dán homevideóinak egyes részleteit sose fogom elfelejteni..... valószínű hónapokig kell járnom kezelésre...
    Amúgy Dánt nagyon bírom , mert egy igazi jószívű óriás!!!
    óriás donk?

  3. #53
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 02. 14.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    Idézet mixbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    óriás donk?
    LooooooL
    Krono likes this.

  4. #54
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Sajnos nincs mit tenni!
    Prof.B. - nek kell szólni hogy küldje Szilas felügyelöt az eltünt fényképezögép rejtélyének nyomába!
    Remélem azért Dánnak ez lessz a legnagyobb vesztesége Vegasban!
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  5. #55
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nincs mit tenni!
    Prof.B. - nek kell szólni hogy küldje Szilas felügyelöt az eltünt fényképezögép rejtélyének nyomába!
    Remélem azért Dánnak ez lessz a legnagyobb vesztesége Vegasban!
    Ide komolyabb szakemberek kellenek:

    Raging Clue (South Park - Hardy Boys) - YouTube

  6. #56
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Én is terveztem menni Vegasba, de felhívtam a külügyminisztériumot, mi az állásfoglalásuk. Azt a tájékoztatást kaptam, hogy Vegas felkerült a nem ajánlott úti célok listájára, ugyanis ebben az időszakban kétes hírű alakok hada lepi el a várost.
    Továbbá bennfentesek azt is közölték, megalapozott a gyanú, hogy F. Richárd magyar állampolgár nagyszabású magánakciót tervez. Tavaly is rajta tartották a szemüket, akkor még csak karkötőkért indult a bűnös városba, viszont hála a hírszerzésnek ezen törekvését az utolsó pillanatban sikerült meghiúsítaniuk.
    Idén viszont nagyobb célokat tűzött ki F. Richárd, a kis értékű karkötők helyett nagy emberek fényképezőgépét veszi célba. Ördögi tervet eszelt ki ennek végrehajtására, nincsen ember aki megállíthatná. Ezért mindenki jobban teszi ha nagy ívben elkerüli Vegast, és az USA-t.


    Friss hír:
    Nemzetközi összefogással próbálják kézre keríteni F. Richárd feltételezett elkövetőt. Valamint egy Zoleee fedőnévre hallgató, fényképezők ellopására szakosodott titkos ügynököt is bevetnek a hatóságok. Zoleee speciális teniszütőkkel felszerelve érkezett Las Vegasba, ennek segítségével reményeik szerint mozgásképtelenné teszi Richárdot, majd egy Borussia Dortmundos sállal kikötözi, így várhatja az erősítést. Sok sikert neki, benne van minden reményünk!
    Zoleee, Epiman, Satukan and 17 others like this.

  7. #57
    Tag báró avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    182

    Király

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is terveztem menni Vegasba, de felhívtam a külügyminisztériumot, mi az állásfoglalásuk. Azt a tájékoztatást kaptam, hogy Vegas felkerült a nem ajánlott úti célok listájára, ugyanis ebben az időszakban kétes hírű alakok hada lepi el a várost.
    Továbbá bennfentesek azt is közölték, megalapozott a gyanú, hogy F. Richárd magyar állampolgár nagyszabású magánakciót tervez. Tavaly is rajta tartották a szemüket, akkor még csak karkötőkért indult a bűnös városba, viszont hála a hírszerzésnek ezen törekvését az utolsó pillanatban sikerült meghiúsítaniuk.
    Idén viszont nagyobb célokat tűzött ki F. Richárd, a kis értékű karkötők helyett nagy emberek fényképezőgépét veszi célba. Ördögi tervet eszelt ki ennek végrehajtására, nincsen ember aki megállíthatná. Ezért mindenki jobban teszi ha nagy ívben elkerüli Vegast, és az USA-t.


    Friss hír:
    Nemzetközi összefogással próbálják kézre keríteni F. Richárd feltételezett elkövetőt. Valamint egy Zoleee fedőnévre hallgató, fényképezők ellopására szakosodott titkos ügynököt is bevetnek a hatóságok. Zoleee speciális teniszütőkkel felszerelve érkezett Las Vegasba, ennek segítségével reményeik szerint mozgásképtelenné teszi Richárdot, majd egy Borussia Dortmundos sállal kikötözi, így várhatja az erősítést. Sok sikert neki, benne van minden reményünk!
    +1111111 Ez nagyon jóóóóó!az utóbbi idők legjobb topicja!!

  8. #58
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is terveztem menni Vegasba, de felhívtam a külügyminisztériumot, mi az állásfoglalásuk. Azt a tájékoztatást kaptam, hogy Vegas felkerült a nem ajánlott úti célok listájára, ugyanis ebben az időszakban kétes hírű alakok hada lepi el a várost.
    Továbbá bennfentesek azt is közölték, megalapozott a gyanú, hogy F. Richárd magyar állampolgár nagyszabású magánakciót tervez. Tavaly is rajta tartották a szemüket, akkor még csak karkötőkért indult a bűnös városba, viszont hála a hírszerzésnek ezen törekvését az utolsó pillanatban sikerült meghiúsítaniuk.
    Idén viszont nagyobb célokat tűzött ki F. Richárd, a kis értékű karkötők helyett nagy emberek fényképezőgépét veszi célba. Ördögi tervet eszelt ki ennek végrehajtására, nincsen ember aki megállíthatná. Ezért mindenki jobban teszi ha nagy ívben elkerüli Vegast, és az USA-t.


    Friss hír:
    Nemzetközi összefogással próbálják kézre keríteni F. Richárd feltételezett elkövetőt. Valamint egy Zoleee fedőnévre hallgató, fényképezők ellopására szakosodott titkos ügynököt is bevetnek a hatóságok. Zoleee speciális teniszütőkkel felszerelve érkezett Las Vegasba, ennek segítségével reményeik szerint mozgásképtelenné teszi Richárdot, majd egy Borussia Dortmundos sállal kikötözi, így várhatja az erősítést. Sok sikert neki, benne van minden reményünk!
    Hatalmas

  9. #59
    Fanatikus tag partycsabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Legfrissebb info:

    A határátkelő kameráinak felvételei alapján játszatták el Fricirics hírhedt mexikói határátkelését! Martin Lawrence egyből igent mondott a felkérésre! True story!


  10. #60
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Én csak annyit tennék hozzá ehhez a történethez, hogy amikor legutóbb interjút készítettem Fricivel, nekem is eltűnt néhány "A" betű a cikkből. Azt hittem, én ütöttem félre, de már nem vagyok biztos ebben...
    Utoljára módosítva: banoster által: 2012. 06. 30. 14:00
    chubbyhun, ista, dfecco23 and 4 others like this.

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •