Oldal: 3 / 12 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (116) összesen
Like Tree106Likes

Téma: A pókert dobó Smirnov indoklása

  1. #21
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet comedyGP eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tom "durrrr" Dwan arcáról leolvasta csalódottságot..., "durrrr" arcát aki már látta tudja, h csak a bambulást lehet leolvasni! Szerintem nem csalódott volt, hanem kvára nem értette hogy lehetett eldobni itt a hóemberpókert!
    Olvasd el a cikket még egyszer, figyelmesen!
    NemoLH, Krono, crazy3317 and 2 others like this.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  2. #22
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Szarvas
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Jómagam sem tudtam volna eldobni,viszont a reraise allin nagyon érdekes.Flush nem csinált volna ilyet max egy full.Esküszöm lehet hogy tényleg megvolt a színsora.
    ZoliHUN likes this.

  3. #23
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Bakker a ruszki berakta a sztekkje több, mint 30%-át, aztán eldobta a 8-as pókerjét **** wp!
    De az még semmi, még meg is magyarázza. Bravó Ilyenkor sajnálom, h nem neveztem a versenyre :P

  4. #24
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Én nem tudom miért vagytok ennyire kiakadva ezen a dobáson...
    Ha a BB szemszögéből nézzük a rivert akkor azt látja hogy a "hobby" játékos overbetel. Ami szerintem az esetek 90%-ában erős lap lesz.
    Flush tuti csak callol ez nem is kérdés. De a gyengébb full (77) sem hiszem hogy visszaemelne, ugyanis nincs mi ellen valuebetelnie.
    KK mondjuk 99%-ban 3betelel, és szerintem egy durr BU emelés ellen akinek van esze az 28bb-ből JJ-vel is 3betelni fog. De mondjuk azt hogy 50%-ban 3betel 50%-ban flatel. és a T9ss pedig már szinte mindig callolni fog hiszen 20K-t kell betennie egy már kb 90K-s potba.

    Nem azt mondom hogy jó dobás, hanem azt hogy lehet gondolkozni is, mielőtt cselekszünk.
    zoltanh, ZoliHUN, Flush67 and 10 others like this.

  5. #25
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Szarvas
    Hozzászólások
    147

    Alapbeállítás

    Ámen!

  6. #26
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Jah de ha azt vesszük hogy lehet a BB-nél JJ- amit jogosan érezhet nutsnak, és reménykedhet hogy gyengébb fog callolni mondjuk J8, 78, 77 és valóban vissza is emel vele.
    Akkor is azt nem szabad elfelejteni, hogy mi hiába mondjuk hogy "az üzletember az hal" valószínűleg neki olyan live tapasztalata meg readjei, lehetnek amiről mi online grinderek nem is álmodhatunk
    chivasr911 and dr.drogba like this.

  7. #27
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Szerintem a legnagyobb gond ezzel az hogy a késöbbi játékára is negativan fog hatni ez a dobás. Mert szerintem azota is csak azon gondolkodik hogy jó dobás volt-e?

    Az is rontja a helyzetet hogy megmutatta igy kb mindinki blöfölni fogja (mondjuk ezt lehet az elönyére tudja forditani)

    És a dobás még azért is nagy hiba mert tuti nincs akkora edge a mezönyön hogy egy ilyen spotban dobhasson
    imTheDoctor likes this.

  8. #28
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Beckham087 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jah de ha azt vesszük hogy lehet a BB-nél JJ- amit jogosan érezhet nutsnak, és reménykedhet hogy gyengébb fog callolni mondjuk J8, 78, 77 és valóban vissza is emel vele.
    Akkor is azt nem szabad elfelejteni, hogy mi hiába mondjuk hogy "az üzletember az hal" valószínűleg neki olyan live tapasztalata meg readjei, lehetnek amiről mi online grinderek nem is álmodhatunk
    Lehet bármilyen live tell-je nincs ember aki megmondja JJ vagy T9s van az ellenfélnél kivéve ha a JJ-t ki tudta zárni a pre v. flop akció miatt

  9. #29
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Hát mondjuk ilyen flopon JJ és egy esetleges KK is elég gyanús hogy visszaemel az esetek nagy részében.

  10. #30
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    én se dobtam volna a 8888at, de
    morgan helyébe képzelve magam ez a tipikus esete a JJnek, smirnov flop bet50%, turn potbet, river overbet.. glom neki is lehetett vmi readje smirnovról, tehát egyértelmű h az orosznál vmi erős kéz lehet ha 3utcán át hív oop
    "...mondta Smirnov, majd hozzátette, readje alapján mégsem valószínű, mert bubi-nyolc fulljával nem lett volna ennyire magabiztos riveren az ellenfele. "
    már miért ne lehetett volna? morgan a riveren mit gondolhatott?
    a KK szinte kizárt smirnovnál sb-n úgy h durr is partiban van pre, tehát az ő fullja a legerősebb, ezenkívül a 88 és a 109s kisroyal a két kombináció ami megverheti...
    sztem morgan kiesett volna smirnov callja után


Oldal: 3 / 12 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •