Oldal: 5 / 12 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (116) összesen
Like Tree106Likes

Téma: A pókert dobó Smirnov indoklása

  1. #41
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Ezt csak akkor dobom el, ha veszítek, akkor pluszba el kell olvasnom Lenin összes müvét!
    Utoljára módosítva: ivan41 által: 2012. 07. 02. 18:13
    bojanika and dfecco23 like this.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  2. #42
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Külföld
    Hozzászólások
    114

    Alapbeállítás

    Nem értem miért nem kérdezett vissza a shove után: "Dobnál egy 8as pókert" ?
    Ha annyira nagy live menő az úriember, akkor megkapja a választ a szintén hobbijátékostól.
    Ennyi.

  3. #43
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Azon gondolkozom ki csinált jobban valamit az életben, aki 8 pókert dob egy 1millió dollár nevezési díjú versenyen? Vagy aki ezen háborog egy netes fórumon? Hmm fogós kérdés, fogós kérdés...
    ceewyl, Zbacsi, chivasr911 and 4 others like this.

  4. #44
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Már nem azért, de az ellenfél egy amatőr...
    Azt kijelenteni, hogy KK-val 100%-ban 3betel, ugyanakkora marhaság, mint azt kijelenteni, hogy nem lehet nála T9s.
    Ha KK-val az esetek bő 80%-ában 3betel, de nagy ritkán csapdázgat durrr ellen (élő játékosoknál előfordul), vagy nem akar pre nagy potot építeni, már akkor is fele annyi az esélye a KK-nak, mint a T9s-nek.

    Ha JJ-vel az esetek 66%-ában flatel, akkor csak annak, hogy JJ-vel csinálja ezt, dupla akkora az esélye, mint a T9s-nek.

    Szóval kb 2,5x annyi az esélye matematikailag, hogy rossz a dobása, mint hogy jó.

    És ekkor csak a value helyzeteket vizsgáltuk. Lehet blöffölt az üzletember. Nem valószínű, de egy kis esély lehet rá. Az overbetet úgy is értelmezhette, hogy ki akarja emelni a potból egy tapasztaltabb játékos.

    Annyira nem vészes a dobás, ennyire deep live versenyen, ha volt valami erős tellje. De history nélkül szerintem kevesebb hasznot hoz, mint a call. Annyira kicsi az esélye, hogy olyan lap legyen nála, ami egy kombinációban fordul csak elő, hogy nagyon pontos readekre lenne szükség, hogy a dobás jobban megérje, mint a call, és ennyire pontos readekre ember nem képes imo.
    Flush67 and dfecco23 like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #45
    Lelkes újonc apa100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Magyarország
    Hozzászólások
    97

    Zavarban

    Elméletileg lehetet nála 10 9 s amivel ugye flop sora volt.
    Adta turnön színhuzója is lett, na most ha riveren tényleg leesett a színsora az nagy mázli.
    Ha J J vlot nála akkor szintén ez a line-ja. csekk call, river óverbet reise allint meg csinálhatta a bubi fullal.
    Úgyhogy a fene se tudja mi volt nála az is lehet 1 óriási blöfföt nyomott a matekból túlképzett oroszra.
    Az biztos, hogy én soha nem dobtam volna el!!
    Ha túlhúzott- túlhúzott!

  6. #46
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Ramboszilvi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Borzalmas dobás.
    Egyáltalán nem az. Ellenkezőleg; egy nagyon átgondolt logika mentén levezetett dobás volt.

    De gondolom, te ennél a handnél is megadtál volna, ha nem látod a másik kezét. :-))) (Valószínűleg többségünk igen.)

    WSOP 2008 Main Event - KK over JJ Amazing Read - YouTube

    Ezen a szinten a játékosok max 2-3 százaléka van és nagyon tanulságos amit Matusow mond az utolsó 10 másodpercben.
    Utoljára módosítva: MrChaotic által: 2012. 07. 02. 19:54

  7. #47
    Tag Pablitofelezer avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 17.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Egy aprosagot nemvett figyelembe, egy "atlagos hobbi jatekos" itt siman tuljatsza barmilyen fulljat JJ 77, neha az aszos szinet amire azthiszi, hogy nuts..

  8. #48
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Külföld
    Hozzászólások
    114

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azon gondolkozom ki csinált jobban valamit az életben, aki 8 pókert dob egy 1millió dollár nevezési díjú versenyen? Vagy aki ezen háborog egy netes fórumon? Hmm fogós kérdés, fogós kérdés...
    Te ezt komolyan kérded? Orosz üzletember esetén ilyet tudsz kérdezni ? Csak mosolyogni tudok.
    Ez kb olyan,mint amikor NSO hozzászólások között valaki azt mondja a 11-est kihagyó játékosra,hogy " ezt elcs@szte", mire jön a válasz, Te jobban focizol?
    Arról nem is beszélve,ahogyan fentebb is említettem, az ilyen korú orosz üzletember 99%-ban nem az eszéből tett szert ekkora vagyonra.

  9. #49
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 09. 13.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Galfondnak igaza van... Ezt eldobni.. Ha színsora lett volna csak mutatott volna a standing ovation kedvéért... Az oroszok mindig furák az asztaloknál..
    dfecco23 likes this.

  10. #50
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Lasthero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te ezt komolyan kérded? Orosz üzletember esetén ilyet tudsz kérdezni ? Csak mosolyogni tudok.
    Ez kb olyan,mint amikor NSO hozzászólások között valaki azt mondja a 11-est kihagyó játékosra,hogy " ezt elcs@szte", mire jön a válasz, Te jobban focizol?
    Arról nem is beszélve,ahogyan fentebb is említettem, az ilyen korú orosz üzletember 99%-ban nem az eszéből tett szert ekkora vagyonra.
    Pont ezt akartam írni még, h mi is eldumálgatunk sörmeccsek közben a haverokkal h C.Roni vagy éppen akárki mekkora gyökér volt az adott meccsen, de azért belül csak érzi mindenki, h háát bár én lehettem volna az adott szituban akkor hülye.

Oldal: 5 / 12 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •