Oldal: 6 / 12 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (116) összesen
Like Tree106Likes

Téma: A pókert dobó Smirnov indoklása

  1. #51
    Tag Pablitofelezer avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 17.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Idézet Lasthero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te ezt komolyan kérded? Orosz üzletember esetén ilyet tudsz kérdezni ? Csak mosolyogni tudok.
    Ez kb olyan,mint amikor NSO hozzászólások között valaki azt mondja a 11-est kihagyó játékosra,hogy " ezt elcs@szte", mire jön a válasz, Te jobban focizol?
    Arról nem is beszélve,ahogyan fentebb is említettem, az ilyen korú orosz üzletember 99%-ban nem az eszéből tett szert ekkora vagyonra.
    Ez LOL nemis tudom, hogy tudsz ekkora hulyeseget irni, hogy nem az eszevel csinalta . miert mivel csinalta szerinted? tokonszurta magat es kifolyt a le?

  2. #52
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    érdekelne tehát, hogy ki mivel tolná rá itt a river overbetre és mitől várna megadást ilyen deep, figyelembe véve h kieshet aki elbukja.

  3. #53
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Lasthero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    T
    Arról nem is beszélve,ahogyan fentebb is említettem, az ilyen korú orosz üzletember 99%-ban nem az eszéből tett szert ekkora vagyonra.
    Szerintem is sík hülye a pali és azért van így tele.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  4. #54
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Fish! Nemtudom mit komplikáljátok túl, ahogy beesne a 2. 8-as az asztalra azonnal "megvakulna" mindenki és az éééééééééééééletbe nem dobná el. Jah és hogyha jól látom egyetlen egy kombináció ver. Az meg kibaszott nagy Cooler parti. ALL-IN ha pedig kikapunk go Home. Én tuti nem aludnék 8 napig ha ilyet eldobok.

  5. #55
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt csak akkor dobom el, ha veszítek, akkor pluszba el kell olvasnom Lenin összes müvét!
    Csak nem elfogyott a kisfröccs szomszéd?

  6. #56
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Itt mindenki ugy használja a fish szót mintha ismernétek öket, ezek az emberek lewhet nem a pokerral kellnek fekszenek mert nekik ez csak hobby. De játéktudásban már inteligenciájuk miatt is szerintem simán egy mid staks reg fölött vannak.
    dfecco23, Krono and don pro like this.

  7. #57
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Azért azt nem hiszem, hogy egy midstakes reg hülyébb lenne, mint ezek az orosz vállalkozók. Meggazdagodni sok mindenből meg lehet, Oroszországban pedig főleg. Ha fogadni kéne, nem arra tippelnék, hogy a tudományos munkásságuk hozta nekik a milliókat.

  8. #58
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Külföld
    Hozzászólások
    114

    Alapbeállítás

    Idézet Pablitofelezer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez LOL nemis tudom, hogy tudsz ekkora hulyeseget irni, hogy nem az eszevel csinalta . miert mivel csinalta szerinted? tokonszurta magat es kifolyt a le?
    Erre inkább nem válaszolok

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is sík hülye a pali és azért van így tele.
    Nem állítottam,hogy sík hülye Ha mégis, kérlek mutass rá, mert én nem igazán látom.
    A vehemencia meg arra enged következtetni,hogy a rendszerváltással és az azt megelőző/követő évekkel nem igazán vagy tisztában. A Szovjetúnió bomlása előtt/alatt/után a fegyverkereskedelem, benfentes privatizáció és olajkereskedelem hozta létra az úgynevezett oligarchákat Oroszországban. Arról,hogy ezek milyen módszerrel mentek végbe, találsz elég információt a neten. Putyin például a leggazdagabb oroszt vetette szibériai börtönbe, mert nem vlt hajlandó visszaszolgáltatni az ellopott javakat. A többség menekült, főleg Londonba, illetve a világ többi részére. Nem sok sikerrel. Nemrég London egyik üzleti negyedében ( Canary Wharf ) végeztek ki egy orosz "bankárt". Előtt pár évvel az ő üzlettársát is kivégezték, pusztán azért mert nem volt hajlandó visszaadni a pénzt amit lopott, azoknak akik szintén loptak, de legitimálni tudták a követelésüket A példák tárháza szinte végtelen. Nem lekezelő választ kellene írni,hanem utánaolvasni,vagy csak kérdezni.

  9. #59
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet apa100 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elméletileg lehetet nála 10 9 s amivel ugye flop sora volt.
    Adta turnön színhuzója is lett, na most ha riveren tényleg leesett a színsora az nagy mázli.
    Ha J J vlot nála akkor szintén ez a line-ja. csekk call, river óverbet reise allint meg csinálhatta a bubi fullal.
    Úgyhogy a fene se tudja mi volt nála az is lehet 1 óriási blöfföt nyomott a matekból túlképzett oroszra.
    Az biztos, hogy én soha nem dobtam volna el!!
    Ha túlhúzott- túlhúzott!
    legalább tudnád, hogy mit írsz le fail (Y)

  10. #60
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    Hihetetlen, most meg 9-es pókere lett riverre, ... de szerencsére ezt nem dobta el , viszont kiejtette vele Dwant meg Negrenaut is.
    Nagyon felpörgött a játék a 2. napra, 1 óra alatt vagy 6 kieső.

Oldal: 6 / 12 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •