Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Póker magazin teljes évfolyamok - Blöff magazinok - Card player magazinok eladók

  1. #1
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 13.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás Póker magazin teljes évfolyamok - Blöff magazinok - Card player magazinok eladók

    Ha lemaradtál róla, ha szeretnéd javítani a tudásszinted, ha érdekel a póker világa, szeretnél jó interjúkat olvasni, érdekelnek a hand elemzések, kíváncsi vagy a póker történelmére, akkor érdekelhet, hogy eladom a teljes Póker Magazin megjelent sorozatomat (2008-as teljes év - 7 szám, 2009-es teljes év - 10 szám, 2010-es teljes év 7 szám, 2011 - utolsó megjelent 1 szám). A sorozat összesen 25 megjelent számot tartalmaz. Csak a teljes sorozatot adom el az ára összesen: 20.000,- Ft.

    Eladom továbbá a Blöff magazin (2008. május - 2009. június között megjelent összesen 13 számot - ebből kizárólag a 2008. júniusi szám hiányzik) sorozatomat, melynek az ára összesen 10.000,- Ft.

    Eladom továbbá a magyar Card Player magazin mindösszesen 5 számot megélt sorozatomat (2009. júl./aug., 2009. szept./okt., 2009. nov./dec., 2010. febr./márc., 2010. jún./júl.), valamint a Kártya Card Player 6 számból álló sorozatomat (2007. dec., 2008. jan., 2008. ápr., 2008. jún., 2008. aug., 2008. okt.-nov.) összesen 10.000,- Ft árért.

    A sorozatokat kizárólag egyben a fenti árért adom.

    Ha érdekel, akkor a drberkib@citromail.hu címen elérsz.

    Üdv.:

    Balázs

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Hello!

    Nem kötekedésből, de ezek gondolom már olvasott magazinok, és te eredeti áron illetve minimálisan még afelett is árulod őket. Ez teljesen nonszensz. Megnéztem egy két régi póker magazin, a nem túl régiek 790 Ft-ba kerültek, régebbiekre nem emlékszem, nem találok most egyet se hirtelen, de ha csak fix 790-el számolunk 25 példányt, az akkor se éri el a 20K HUF-ot, nem beszélve arról, hogy az ilyeneket szerintem nem sok esély van eladni eredeti áron. Ha nagyon meg akarsz válni tőle, akkor teszel rá valami kedvező kedvezményt, és akkor talán van arra esélyed, hogy egyben el tudod adni az egészet, ellenkező esetben én kizártnak találom.
    Flush67, Holdenper and redoubtable like this.

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 13.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Szia!

    Igen jó állapotú magazinok. Szerintem az ár nem drága értük. Egybe van az összes. Ha én bemegyek egy antikváriumba és a könyv eredetileg 5,- Ft-ba került, azért ma biztos elkérnek legalább 500,- Ft-ot. Szóval szerintem nem kérek érte sokat, mert akit érdekel, engem már nem annak hasznos, akár be is tudja őket köttetni, de legalábbis "haszonnal" forgathatja. Persze most mondhatnám, hogy ingyen is odaadom, de ma, amikor mindennek megvan az ára, miért mondanám. Ha nem lesz rá érdeklődő, akkor befűtök velük és gyönyörködöm az égő tűz látványában. Egy biztos, hogy az árból nem engedek, csak azért mert te mondjuk soknak találod. Amúgy meg 2008 és 2009 az nem most volt, hanem 3-4 évvel régebben. A magazinok értéke is tartja magát. Kiváló írások vannak benne, ha mondjuk valaki most kezdett el játszani, annak szerintem hasznos lehet, vagy annak, akit érdekel. Ez piac, de én biztos, hogy el nem kótyavetyélem, akkor inkább befűtök velük.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Ahelyett, hogy eladnád fele annyiért, inkább felgyújtod őket?
    bakyka, dfecco23 and Holdenper like this.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Idézet Jagerman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Ez piac, de én biztos, hogy el nem kótyavetyélem, akkor inkább befűtök velük.
    Akkor úgy csinálsz, mint Stallone a Függő játszmában?

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 28.
    Hely
    SK
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Idézet Jagerman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Amúgy meg 2008 és 2009 az nem most volt, hanem 3-4 évvel régebben. A magazinok értéke is tartja magát. Kiváló írások vannak benne, ha mondjuk valaki most kezdett el játszani, annak szerintem hasznos lehet, vagy annak, akit érdekel.
    Ha úgy fog egy fish játszani ahogy 2008/2009 kellet volna akkor többet fog veszteni mintha ezek olvasása nélkül.

  7. #7
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet Jagerman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez piac, de én biztos, hogy el nem kótyavetyélem, akkor inkább befűtök velük.
    Tetszik ez az igazi kapitalista, profitorientált szemlélet
    Orang3J3ws99 likes this.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    ez kezd olyan lenni, mint Zoleee százalékvásárlós topicja. Ha nem kell nektek, ne kritizáljátok. dfecco, ha megveszed 10k-ért a sorozatot, akkor alkudj.
    ennyi erővel a vatera oldalán is kommentelhetnétek, hogy ez drága, add olcsóbban, stb.
    pszibu likes this.
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 13.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Krono: simán felgyújtom. Szerintem ennyit ér, ha nem adnak érte annyit, amennyit kérek, akkor más módon hasznosítom.
    Fuziktibor: még az is lehet, hogy most jönnek be azok a tippek, amiket akkor adtak. Szép nagyinterjúk is vannak benne. Csodálatos olvasni, hogy XY hány milliót nyert. Igazi receptes gyűjtemény. Hátha kikel a mi süteményünk is.
    Mrj: köszönöm az észrevételt!
    Abdul87: na igen, ez nem a vatera, hanem a pókerakadémia. A magazinok meg egyfajta tananyag. Az már más kérdés, hogy a vizsgán átmegy-e a nebuló.

  10. #10
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Ezek a magazinok egy az egyben fordítások (kivétel a magyar vonatkozású írások), néha nem is akármilyen bakikkal a még ki nem alakult szakzsargon miatt.
    Ja, és természetesen fent vannak a file-megosztó oldalakon.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •