Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (54) összesen
Like Tree12Likes

Téma: WSOP event #55 - Esfandiari, Trickett, Laliberté a Big One döntőjének három éllovasa

  1. #11
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 04. 03.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet futuremove eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mikor és hol látható majd a final table live streamje???
    és egyébként meg nagyon remélem nem a laliberté nyeri meg mert neki amúgy is milliárdjai vannak...
    aha

    csak épp ő volt az aki felajánlotta a nyereményét jótékonysági célra bármekkora legyen is az
    + ő az aki ha megnyeri akkor még több pénzt fog a körforgásba tenni mivel ő a valahava volt legnagyobb online bukó player


    szal pls. nyerje meg ő oké?
    MrChaotic likes this.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Mindig is 'csodáltam' azokat, akik a milliárdos vagyonukból pár millát jótékonysági célokra ajánlottak fel. Kb ez nekik olyan, mintha én most lemennék a boltba, és vennék egy csomag rágót, de még is csak pár millát ajánlanak fel. (pl. Mo-n nagy divat ez.)

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 06.
    Hely
    Vidék
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez egy jotekonysagi event lol...Mindennek a 11.11%-a az altalad emlitett lakossag tamogatasara megy, nem tudom ezen mi nem tetszik. Ha nem ezen az eventen indulnak, akkor elkoltik luxusyachtra. Raadasul Einhorn+Laliberte az osszes nyeremenyt jotekonysagi celra ajanljak fel, megnezem egy 250ks High Roller versenyen mikor latsz ilyet, pedig az is jelentos osszeg.
    Én egy szóval sem mondtam, hogy nem tetszik, jó dolog, hogy adakoznak.
    De még így, hogy 11,11%-ot felajánlanak, még mindig egy majd $900k-s verseny.

    Nekem még így is inkább egy jó marketingfogásnak, mint adományozási szándéknak tűnik, Ráadásul libertének meg nemsokba került ez az egész, hisz a tényleges adományokat nem ő fizeti, csak a saját 1misijének a 11,11%-át
    Meg ha annyira adományozni akartak volna, és tényleg a jótékonyságot részesítik előnyben, nem korlátozzák a max indulószámot, mert ha 2x ennyien indulnak, 2x ennyit tudtak volna adakozni.

    Ez inkább arra volt jó, hogy elmondhatják, hogy milyen ****a gyerekek is ők,hisz benne voltak abba "különleges" 48 játékosba(és ezt maga liberté mondta ki, valamelyik interjúban), aki elindult ezen a versenyen. És így elmondhatják magukról, hogy milyen sokat tettek(ami persze szép dolog), de azt ne felejtsük el, hogy ez a vagyonuk egy ezreléke, tehát ha igazán segíteni akarnának, jóval többet is tehetnének a "nemesebb" cél érdekében.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Kitalálták, hogy kéne egy ilyen verseny, mivel volt rá igény ezért megszervezték. Ennyi.

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Ez a kifizetés elég gázul lett megcsinálva. Nekem az nem tetszik,h aki ezt megnyeri az egyből első lesz az örök ranglistán. Nem kellett volna ennyire "fejnehéz" kifizetés

  6. #16
    Lelkes újonc Gy3pm3st3rk3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 18.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Krono ez tipikus magyar gondolkodás. Ha nem ajánl fel az a baj, ha felajánl akkor meg az, hogy nem annyit amennyit te jónak gondolsz. Először el kell érni azt amit sokan közülük, akik nem "ingyen", örökségből vagy tudás nélkül jutottak a vagyonukhoz, aztán legalább ennyit adni és utána kritizálni.

  7. #17
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Dozso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a kifizetés elég gázul lett megcsinálva. Nekem az nem tetszik,h aki ezt megnyeri az egyből első lesz az örök ranglistán. Nem kellett volna ennyire "fejnehéz" kifizetés
    Még így is 9 fizető hely van egy 48 fős versenyen.

    Amúgy Laliberté, meg egy másik arc is, ha jól tudom a teljes nyereményüket a ONE DROPnak ajánlották, ami azért nem semmi.
    Lehet dollármilliárdosok, de 18M, az akkor is 18M. Ahelyett, hogy venne magának egy ****a kis házat valahol, vagy hajót, néhány kocsit, inkább adakozásra szánja, szóval respect imo.

    A pénz meg így is, úgy is benne marad a körforgásban (erről pont tegnap beszélt Sommerville, meg O'Brien). Ha a halak nyerik, ők vissza adják a nosebleeds profiknak, ha a profik nyerik, akkor meg egymás között tologatják. Aztán ha a profik stakelnek, vagy százalékot vásárolnak kisebb limiten játszó playáktól, akkor kerül a "köznéphez" ez a pénz.

    Ha valamelyik profi nyer, akkor plusz pontot kap az az állítás, hogy a póker skillgame, ha meg egy amatőr, akkor új játékosok kedvet kaphatnak a pókerhez, vagy a médiában pozitív visszhangot kaphat egy nagy adomány, így javítva a póker hírnevét
    kriispirolls likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Gy3pm3st3rk3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Krono ez tipikus magyar gondolkodás. Ha nem ajánl fel az a baj, ha felajánl akkor meg az, hogy nem annyit amennyit te jónak gondolsz. Először el kell érni azt amit sokan közülük, akik nem "ingyen", örökségből vagy tudás nélkül jutottak a vagyonukhoz, aztán legalább ennyit adni és utána kritizálni.
    Erre nem fogok érdemben reagálni, mert több oldalon keresztül lehet erről vitatkozni.

    Ezzel az 'érd el, amit ők blabla' dolgot mindig felhozzák, ha valaki kritizálni mer valamit(ebben az országban ez a szokás,ha valaki megszól valamit) javaslom olvasd el Malcolm Gladwell-Kivételesek c. könyvét, mielőtt azzal dobálózól, hogy 'érd el, amit ők'

  9. #19
    Lelkes újonc Gy3pm3st3rk3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 18.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Korodhoz méltóan gondolkodsz. Javaslom mentsd el a hozzászólásaidat hogy 10 év múlva jót röhöghess magadon, amint próbálsz mindig okos lenni, mindig jól megmondani a nagy igazságokat. Most se azt sikerült felfognod a hozzászólásomból ami a lényeg volt. Itt nem az érd el amit ők volt a lényeg, az is igaz, bár azt arra szántam hogy kicsit gondolkodj el. A lényeg az volt hogy te a tipikus van rajta sapka, nincs rajta sapka hozzászólást írtad. Ha nem ad az a baj, ha ad és nem annyit amennyit te gondolsz akkor az. Miért nem szabod meg mindjárt nekik is mi a helyes a nagy élettapasztalatoddal. Szerintem mond meg rögtön kertelés nélkül mennyit kellett volna adniuk a saját pénzükből hogy te ne negatívan szólj hozzá. Ha nem a 21 éves lázadó, egyből visszatámadó korszakodat élnéd és először értelmeznéd amit olvasol akkor nem írnál ilyeneket. Részemről téma lezárva, mert mint ahogy te is mondtad mindenkinek joga van megszólni a másikat, így nekem is téged. Vagy ez csak a te kiváltságod? Akkor bocs.
    Kia PRO likes this.

  10. #20
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    ez talán kicsit erősebbre sikeredett a kelleténél

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •