Oldal: 12 / 12 ElsőElső ... 2101112
Eredmény: 111 - 116 (116) összesen
Like Tree106Likes

Téma: A pókert dobó Smirnov indoklása

  1. #111
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Neked személyesen mondta 13 éves korában, hogy mellműtétet akar, vagy a médiában hallottad?
    ofkorsz nekem mondta mielőtt megerőszakoltam...
    elég vicces hogy nem tudsz ellentmondani erre szőrszálhasogatásba kezdesz gratulálok

    egy drogos alkoholista ***** akinek már rengeted plasztikai műtéte volt és a gyerekeit is el akarják venni tőle vagy ilyesmi mert fel nevelni se bírja őket rendesen... ja 200 IQ-ja van sztem....

  2. #112
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hozzászólások
    196

    Alapbeállítás

    Ne haragudj már, de 8-as pókert eldobni baromság. Írták többen is, akkor essek ki egy színsor ellen, minthogy bedobjam. Ennyire hülye hogy lehet valaki, inkább ne pókerezzen. Vár a royalra?
    kriispirolls likes this.

  3. #113
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Milyen topicok vannak itt elfekvőben.
    Az kiderült, hogy mi volt a másiknál?

  4. #114
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen topicok vannak itt elfekvőben.
    Az kiderült, hogy mi volt a másiknál?
    Ez a k*rva PA pulcsi miatt tűnnek el a handelemző topicok! Visszanyal a fagyi, mert az ellenkezőjét érték el vele. Aki eddig aktív volt az "értelmes" részlegen, az ezután is az lesz, ellenben a régi szarságok, meg a bulvár fut ezerrel, mert mindenki oda akar bökni egy géellt ha kispisti94 bemákol egy 1r turbot PS-en, vagy Isildur fingik egyet.
    dfecco23, Slynzor and erikkke like this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  5. #115
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    eleve sose értettem mit keres bulvár, meg mindenféle off dolog egy pokeres oldalon, például fociról, meg nőkről, meg verdákról szívesen eldumálgatok, de nem egy pokeres oldalon...

    írhatnék még egy bejegyzést plusz fél pontért, de mivel nem vagyok mohó, inkább ezt szerkesztem:
    nos, inkább essek ki 8as pokerrel - amiért nyílván nem fog egyetlen profi sem és senki más sem kinevetni - mint hogy életem végéig azt hallgassam, hogy "te voltál az az ökör, aki a quadsot dobta?"

    hát így. sose buktam még quads-sal,de még quad-dal sem egy kis nyelvészeti magaslabda szigorúan 140 feletti íkújúaknak :P
    Utoljára módosítva: vadallat által: 2013. 01. 26. 23:12
    jabyga likes this.

  6. #116
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen topicok vannak itt elfekvőben.
    Az kiderült, hogy mi volt a másiknál?
    ha nem kamerás asztal volt, akkor örök rejtély marad. utólag mondhat lapokat a "színsoros csávó".. akármit.. bizonyíték nem lesz rá. amúgy szerintem nem volt színsora, de ezt csak matematikailag tartom, a színsor előfordulási gyakorisága miatt, ami köztudottan nem gyakori, sokkal inkább ritka.

Oldal: 12 / 12 ElsőElső ... 2101112

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •