Oldal: 4 / 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (87) összesen
Like Tree55Likes

Téma: Sunday micro csomag% Agra197

  1. #31
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Bump! Azért ez már eléggé gáz....

  2. #32
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 25.
    Hozzászólások
    478

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bump! Azért ez már eléggé gáz....
    Az igazán fájdalmas az lett volna, ha behúz valami nagyobbat, és azzal lép le....
    Tartsa meg a cirka 35dollárt, ha kell még küldök neki ugyanennyit, költse orvosra....

  3. #33
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 25.
    Hozzászólások
    478

    Alapbeállítás

    Nem véletlenül djdecide haverja? Lehet, hogy együtt szocializálódtak Az öreg djdecide-nak azért több esze volt, ő 2000 dollár fölött markolt......

  4. #34
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Én a legelső, kb. 50$-os csomagjából vásároltam 10%-ot, ahol 1ITM-et összeszedett 3,5$-ért.
    Vártam egy-két napot, aztán írtam, hogy mégis mit képzel?? Nem értette...
    Nálam itt vége volt a srácnak.

  5. #35
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Én is szóltam már hozzá korábbi topicjához, hogy nem oké amit csinál, akkor éppen stakert keresett iszonyat balfa** módon. Ráadásul ismerem 180 -as versenyekről is a srácot, és ez egy fish, nem is kicsi, ha megnézitek az össz. grafját sharkon akkor láthatjátok, hogy egy bukó játékos akinek valahogy sikerült össze mákolni pár versenyt, de ennyi. A játékával a 2$ -os limitet sem tudja megverni. Nem akartam beszólni senki dolgába, meg rontani az üzletét senkinek, de őszintén szólva egyáltalán nem értettem, hogy miért vett eddig belőle százalékot bárki is. Ráadásul ezek a filléres csomagok is nevetségesek. Én is javasolnék egy bant.
    dfecco23 and kriispirolls like this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #36
    Fanatikus tag BLaci77 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    Hollandia,Dordrecht
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Nekem 14$-ba fájt ez a kedves úriember,de legyen vele boldog.Ha tényleg Debreceni akkor igérem,hogy kideritem ki is az és nem ennyibe fog neki fájni,ezt garantálom.Nem tudom,hogy a PA ad-e ki infot kérésre?Erre ha valaki tudja a választ akkor írjon
    ---------------------------------------------
    Ha nem megy,akkor nem kell erőltetni.
    De akkor mit csináljak amikor unatkozom?????
    Akkor erőltesd!!!!!

  7. #37
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    446

    Alapbeállítás

    Kedves tagok vagy nem is tudom, hogy írjam, mert életembe először vagyok ezen a fórumon. Az Agra barátnője vagyok és jelezni szeretném itt mindenkinek, hogy még mielőtt bárki is arra gondolna, hogy át akarna verni valakit a párom vagy ilyesmi akkor az rosszra gondol.
    Rossz ami történt is, mert vasárnap délután letartóztatták, hogy miért az úgy gondolom nem tartozik senkire. Amikor a rendőrségen találkoztam vele 2 percre körülbelül akkor azt mondta, hogy írjak a Pókerakadémiára a befektetőinek és hogy ne aggódjak. Mondhatom megnyugtató.
    Szóval ahogy lesz vele kapcsolattartásom, elkérem a kódját és rendezem a dolgait. Remélem jó helyre írtam be ezt és látjátok.
    78draneR likes this.

  8. #38
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet Agra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves tagok vagy nem is tudom, hogy írjam, mert életembe először vagyok ezen a fórumon. Az Agra barátnője vagyok és jelezni szeretném itt mindenkinek, hogy még mielőtt bárki is arra gondolna, hogy át akarna verni valakit a párom vagy ilyesmi akkor az rosszra gondol.
    Rossz ami történt is, mert vasárnap délután letartóztatták, hogy miért az úgy gondolom nem tartozik senkire. Amikor a rendőrségen találkoztam vele 2 percre körülbelül akkor azt mondta, hogy írjak a Pókerakadémiára a befektetőinek és hogy ne aggódjak. Mondhatom megnyugtató.
    Szóval ahogy lesz vele kapcsolattartásom, elkérem a kódját és rendezem a dolgait. Remélem jó helyre írtam be ezt és látjátok.
    Megnyugtató információ
    LOOOOOOOL

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder 78draneR avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 26.
    Hely
    in the toilet
    Hozzászólások
    615

    Alapbeállítás

    Looooooooooooooooooooooooooooooool
    "- Mihez kezdesz most ezzel a hatalmas nyereménnyel?
    - Kifizetem belőle a hitelezőimet.
    - És mi lesz a többivel?
    - Nekik sajnos várniuk kell. "

    Thor Hansen

  10. #40
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Megfelelő ember a megfelelő helyen? Vagy hogy is szokták mondani... Ha engem varrnának be, akkor azalatt a 2 perc alatt amit az asszonnyal tölthetek, akkor biztos nem azzal foglalkozok , hogy mi van itt.. Ez elég gyenge dolog volt. Ha meg mégis így van, akkor és nem tudjuk meg, hogy miért, biztos az is ehhez hasonló ügylet...
    szfvkrisz likes this.

Oldal: 4 / 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •