Oldal: 6 / 9 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (87) összesen
Like Tree55Likes

Téma: Sunday micro csomag% Agra197

  1. #51
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 02. 14.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    következő csomag mikor lesz? 10% foglal

  2. #52
    Fanatikus tag BLaci77 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    Hollandia,Dordrecht
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Nekem ami fura az az,hogy vannak emberek akiknek adunk pénzt,hogy játszanak és nyerjenek maguknak és nekünk is.de sajnos az utobbi időben annyi betegség,baleset,letartoztatás és hasonló dolog volt,hogy lassan el is megy a kedvem attól,hogy barkib is pénzt tegyek.
    Bár kiváncsi vagyok mi lesz majd a következő story,ha majd valaki eltünik.
    dfecco23 and dieffenbachia like this.
    ---------------------------------------------
    Ha nem megy,akkor nem kell erőltetni.
    De akkor mit csináljak amikor unatkozom?????
    Akkor erőltesd!!!!!

  3. #53
    Tag Simi8 avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 10.
    Hely
    Kőszeg
    Hozzászólások
    165

    Alapbeállítás

    Idézet Agra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves tagok vagy nem is tudom, hogy írjam, mert életembe először vagyok ezen a fórumon. Az Agra barátnője vagyok és jelezni szeretném itt mindenkinek, hogy még mielőtt bárki is arra gondolna, hogy át akarna verni valakit a párom vagy ilyesmi akkor az rosszra gondol.
    Rossz ami történt is, mert vasárnap délután letartóztatták, hogy miért az úgy gondolom nem tartozik senkire. Amikor a rendőrségen találkoztam vele 2 percre körülbelül akkor azt mondta, hogy írjak a Pókerakadémiára a befektetőinek és hogy ne aggódjak. Mondhatom megnyugtató.
    Szóval ahogy lesz vele kapcsolattartásom, elkérem a kódját és rendezem a dolgait. Remélem jó helyre írtam be ezt és látjátok.


    Ahhoz képest hogy "Te állítólag" most vagy itt először elég hamar idetaláltál. Meg még azt is tudod hogy hova írj,hol találod meg ezt a topicot,meg persze pont ezt. Mert a palidnak kb 20 topicja van itt a fórumon. Ha én kérném meg a barátnőmet hogy írjon ide be (2 perc beszélgetés után) szegény azt sem tudná hogy hol kellene keresni a megfelelő topicot. Szerintem ez kamu. Jobban járnál ha bevállalnád hogy eltoltad a dodót és majd rendezed a befektetőiddel.

    Vagy fórumozók szerintetek én látom rosszul??? Kíváncsi vagyok mit gondoltok ti.
    Bocs, de én nem károsultam csak rendszeres fórumolvasó vagyok.
    dfecco23 likes this.

  4. #54
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 02. 14.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    Idézet Simi8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahhoz képest hogy "Te állítólag" most vagy itt először elég hamar idetaláltál. Meg még azt is tudod hogy hova írj,hol találod meg ezt a topicot,meg persze pont ezt. Mert a palidnak kb 20 topicja van itt a fórumon. Ha én kérném meg a barátnőmet hogy írjon ide be (2 perc beszélgetés után) szegény azt sem tudná hogy hol kellene keresni a megfelelő topicot. Szerintem ez kamu. Jobban járnál ha bevállalnád hogy eltoltad a dodót és majd rendezed a befektetőiddel.

    Vagy fórumozók szerintetek én látom rosszul??? Kíváncsi vagyok mit gondoltok ti.
    Bocs, de én nem károsultam csak rendszeres fórumolvasó vagyok.
    +1111111111

  5. #55
    Tag báró avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    182

    Alapbeállítás

    Már tudom ki ez srác,Bartha Zsolti tesója...Ezek a jelenetek maradtak ki BK-a szezonzáróból.éééésss
    a nyáron lehet tippelni hogy végződik a történet.:
    a,:Kiszabadul a böriböl,mérgében megnyeri SM-et és szétosztja a befektetők között
    b,a párja toborozz egy fekete sereget kiszabadítják,és az el síkasztot pénzből thaiföldre menekülnek (és ott Mrj nyerő reg.et farag belőle)
    c,már eleve felkészült erre magára varrta a böri térképét,megszökik,kiutazik a WSOP-ra megnyeri a main eventet,és az EGÉSZ nyereményt szétossza az éhező kisgyerekeknek

  6. #56
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Hatalmas + 1111111111

  7. #57
    PSOP VI. bajnok sportember avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 10.
    Hozzászólások
    723

    Alapbeállítás

    eljátszottam, **** vagyok, fizetek amint tudok, jéé belefért 1 sorba!
    fejes1988 and dfecco23 like this.
    "Te pedig csak légy önmagad és ezt úgy értem, hogy légy valaki tök más!"

  8. #58
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Erre nem is tudom mit lehet mondani... Fail az egész sztori úgy ahogyan van.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  9. #59
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Mosoly

    Idézet Simi8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahhoz képest hogy "Te állítólag" most vagy itt először elég hamar idetaláltál. Meg még azt is tudod hogy hova írj,hol találod meg ezt a topicot,meg persze pont ezt. Mert a palidnak kb 20 topicja van itt a fórumon. Ha én kérném meg a barátnőmet hogy írjon ide be (2 perc beszélgetés után) szegény azt sem tudná hogy hol kellene keresni a megfelelő topicot. Szerintem ez kamu. Jobban járnál ha bevállalnád hogy eltoltad a dodót és majd rendezed a befektetőiddel.

    Vagy fórumozók szerintetek én látom rosszul??? Kíváncsi vagyok mit gondoltok ti.
    Bocs, de én nem károsultam csak rendszeres fórumolvasó vagyok.
    +111!Hihető sztori :-)))) Én is adtam el %-ot,remélem ma nem csuknak le!!Inkább nem is megyek automata közelébe :-)))

  10. #60
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Nos kedves Agra! Már önmagában a sztorid is eléggé hihetetlen és hiteltelen, pláne annak, aki figyelemmel kísérte itteni tevékenységed... De ha ez nem lenne elég, elemeztem picit az itteni írásképedet, stílusodat stb. (ugyanis valamilyen szinten ezzel is foglalkozom), és nem telt sok időbe, míg rájöttem, hogy az itteni fórumozási stílusod szinte 100%-ban megegyezik az állítólagos barátnőd stílusával. Ha lenne egy kis eszed, legalább erre figyelhettél volna... De hát nincs. Azt javaslom, fejezd be ezt a szánalmas kamuhistóriát magad körül, szedd össze magad és küldd vissza azt a pár dollárt, amivel a befektetőidnek tartozol. Utána pedig nyugodt szívvel befejezheted a fórumozást is...

    Üdv: Rosalinda (egy régi motoros újdonsült barátnője)
    dfecco23 and Borsodpro like this.

Oldal: 6 / 9 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •